Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро ХМ 50

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуро ХМ 50

    Здравейте ,

    Мисля да си вземам ендуро ( до сега съм имал само скутерчета ) спря съм се на това http://www.mobile.bg/51270127431215142
    кажете става ли да се разкарвам по поляните с него и също как е като двигател (изработка) защото не съм я чуват тази марка HM ( ако знаете нещо повече за тази марка кажете ) и също има ли резервни части за тази машинка

  • #2
    До: Ендуро ХМ 50

    Колега, обикновено такова питане (а в случая това Ви е и първи пост) би следвало да е малко по-информативно, освен ако не е спам...
    Може да изглежда така:
    АЗ съм на хх години, тежа хх кг и съм висок ххх см (щото е от значение, малкия Колев е на 10 и кара Кх65...и май му омалява вече); имам такъв и такъв опит с моторите(за скутери не става въпрос); карал съм(не съм) в гора с група; от еди-кой си град съм(което е много важно, за да получите веднага нужната помощ и консултация на място от човек от форума); имам/нямам (или възнемерявам да си купя) такава и такава екипировка(щото без екипировка просто забравете, даже не е зле да погледнете едноименната тема и да се ужасите);разполагам с толкова и толкова пари; ПРОЧЕЛ СЪМ темата на ИваКх за това какво ендуро да избера(вероятно сте я прочели, отчитайки, че повече от година имате регистрация във форума); технически съм толкоз грамотен(необходимост от съвети и тяхното ниво);както се казва - имам такова и такова ниво на амбиции;...с една дума, да разберем, аджеба, къде е заровено кучето...и да бъдем полезни!

    Сигурно някой колега може да добави още толкоз въпросчета, но като за начало...мисля, че стига!

    ...Ами сега!

    Апропо, аз не съм от най-технически грамотните тук, и сигурно затова за такава италианска марка не съм и чувал досега(или поне не е толкова популярна в БГ). Но понеже не ми се е случвало и да я виждам, ще избегна прекия коментар! НО все пак, чичко Гугъл ми даде това: http://www.google.bg/search?q=HM+CRE...ient=firefox-a

    Въпрос към Чинела: Дай малко повече инфо за тез хонди италианско производство(цитат от мобилето: "Допълнителна информация: Мотора е HM CRE пак италианско производство с тунинг на 75cc...."
    Последно редактирано от miki64; 04-04-10, 07:45.
    Mitsubishi L200 DobbleCab

    KTM XC 450 RW 2009
    KTM 350 SX 2011

    Коментар


    • #3
      До: Ендуро ХМ 50

      Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
      Въпрос към Чинела: Дай малко повече инфо за тез хонди италианско производство(цитат от мобилето: "Допълнителна информация: Мотора е HM CRE пак италианско производство с тунинг на 75cc...."
      Има такова инфо при това не малко. Първата ми Хонда беше НМ и с митков доста писахме тогава.

      Коментар


      • #4
        До: Ендуро ХМ 50

        Добре , значи аз съм на 16 години, висок съм 164см и тежа 50кг ( за килограмите не съм много сигорен защото не съм се мерил от една година и мисля че съм горе-долу толкова ) значи нямам никакъв опит като не става въпрос за скутерчетата , от Велико Търново съм . Нямам екипировка и не смятам да си купувам освен една кросова каска и очила ( защото имам останали каски от скутерите ама те не са подходящи ) , за сега не разполагам с много пари горе долу към 1400лв . От давна искам да си взема едно такова зверче да карам из гората защото живея на 1км от нея ( Но бащата не даваше , даваше само скутер а сега без това имам 2 в гаража и не ми тряват повече , ама сага нямам какво да прави и се сългласи да вземам за нещо за гората. Отначало мислех ендуро или атв , ама видях че за толкова пари атв неможе да се намери и така че остана вариянта с ендурото )

        п.п съжалявам ако съм допуснал правописни грешки това е защото бързам че трява ходя на гости при бабата

        Коментар


        • #5
          До: Ендуро ХМ 50

          Здравеите.. Аз имах такъв мотор до преди 3 4 месеца и го продадох мотора Хм мен ми хареса и като двигател и като издражливост
          [COLOR=Blue]Yamaha Yz250F [/COLOR]и [COLOR=Blue]Kawasaki KLX 400 [/COLOR]:shock:

          Коментар


          • #6
            От: До: Ендуро ХМ 50

            За твоите физически данни този мотор е перфектен!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X