Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki kx 85 или Motorhispaniq Ryz 75cc

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kawasaki kx 85 или Motorhispaniq Ryz 75cc

    Здравейте колеги съфорумци.Продадох атв-то и дойде време да се присъединя към ендуристите .Както съм написал по горе в заглавието се колебая кой от двата мотора да купя като и 2-та са горе долу на една цена около 1000 лв.На 16 години съм, 1.70см висок и тежа 58кг.Мотора ще го ползвам предимно за леки разходки от порядъка на 20-40 км. по не много стръмни черни пътища и пътеки из нашия балкан.Ще съм ви много благодарен ако ме посъветвате кой от двата мотора ще е по-подходящ за леки разходки из гората.Ето го Kawasaki kx 85
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Kawasaki kx 85 или Motorhispaniq Ryz 75cc

    Забравих да покажа това е другия мотор http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...=motorhispania

    Коментар


    • #3
      До: Kawasaki kx 85 или Motorhispaniq Ryz 75cc

      Моята препоръка е Kawasaki KX 85cc. Значи аз живея в Испания и тука всеки втори кара Motorhispania и повечето не са доволни.. липсва му сила, мощ...

      Но парите, тоест избора си е твой.

      Благодаря.

      Коментар


      • #4
        До: Kawasaki kx 85 или Motorhispaniq Ryz 75cc

        И аз така мисля.Нека и други хода искажат своите мнения, за което ще съм им благодарен

        Коментар


        • #5
          До: Kawasaki kx 85 или Motorhispaniq Ryz 75cc

          Абе взимай Кавата , какво е това Motorhispaniq... я не се занасяй .... да беше попитал Кава или Яма или Кава или КТМ да имаше дискусия ... тук спор няма...!!!
          [COLOR=Black]
          [/COLOR]

          Коментар


          • #6
            До: Kawasaki kx 85 или Motorhispaniq Ryz 75cc

            Взимай Kawasakito без и да се замисляш.Каква е тази другата нечувана марка която има няма 10 коня.Най-добре си взимай Kawasakito и въобще не му мисли.Надявам се да съм помогнал.

            Коментар


            • #7
              До: Kawasaki kx 85 или Motorhispaniq Ryz 75cc

              Аз твърдо съм да семеш kawasakito.По добро е от другия мотор лично мнение.
              Поздрави
              [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

              Коментар


              • #8
                До: Kawasaki kx 85 или Motorhispaniq Ryz 75cc

                Благодаря на всички за съветите, но се отказах и от 2-та мотора.От MotorhIspaniq понеже както написахте по-горе е слаб и марката не е читава няма части а от кавазакито понеже след 1 година максимум ще ми идва малък като размери и съм решил да взимам 125 2Т ендуро даже съм харесал едно Aprilia rx 125 94 година.

                Коментар


                • #9
                  До: Kawasaki kx 85 или Motorhispaniq Ryz 75cc

                  Браво добър избор си направил.Успех в покупката.
                  Поздрави,
                  [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                  Коментар


                  • #10
                    До: Kawasaki kx 85 или Motorhispaniq Ryz 75cc

                    Първоначално публикуван от kabaka15 Преглед на мнение
                    Благодаря на всички за съветите, но се отказах и от 2-та мотора.От MotorhIspaniq понеже както написахте по-горе е слаб и марката не е читава няма части а от кавазакито понеже след 1 година максимум ще ми идва малък като размери и съм решил да взимам 125 2Т ендуро даже съм харесал едно Aprilia rx 125 94 година.
                    Човече, стига с тия марки...........Хубаво си се отказал от 75-85сс моторче, вземи си японска машина или КТМ, за да не те боли след това главата
                    SUZUKI DRZ SuperMoto

                    Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X