Обява

Свий
Няма добавени обяви.

нова година - ново ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • нова година - ново ендуро

    Моля споделете мнения и впечатления за Kawa 650 klr 1998 , и +/- срещу yamaha xt600e. Thank's.
    ПАНЧО

  • #2
    влез в темата кое колко тежи от форума там има адрес влизаш и там има всички характеристики на всички мотори
    MG RACING

    Коментар


    • #3
      По подразбиране нова година - ново ендуро

      не , че съм смотан ама тия статии не ги намирам
      ПАНЧО

      Коментар


      • #4
        В темата "Какво ендуро да избера" съм пуснал 3 линка за снимки и спецификации и един само за снимки на различните модели. Там ще намериш разбира се само технически данни и никакви киментари за поведение и други въпроси.
        Моето мнение и за двата е, че не стават за хард ендуро поради голямото си тегло, а само за леки разходки без екстрем. За разход на гориво на ХТ600 мога да кажа, че братовчед ми имаше такова и му гореше 4-5 и го караше горе долу само по черни пътища и по балкана, което според мен изобщо не е зле от към разход на гориво, защото това го прави доста предпочитано превозно средство за из града.Вози добре (нито много твърдо нито прекалено меко) и "попива" много приятно неравностите. За КЛР нямам впечатления и ще остана без коментар
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #5
          това не е статия а сайт,грешката е моя,влез има техническите характеристики на всички мотори
          MG RACING

          Коментар


          • #6
            нова година - ново ендуро

            малко съм се разсеял . Статията на ИваKx е достатъчно изчерпателна . И така , някой да продава XT600e след 95-та . Или ttr със стартер?
            ПАНЧО

            Коментар


            • #7
              виж в мобилето.бг
              MG RACING

              Коментар


              • #8
                мобилето ми е почти заглавната страница , но в момента няма нищо интересно , а и предпочитам нещо с история .
                ПАНЧО

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от xlr Преглед на мнение
                  мобилето ми е почти заглавната страница , но в момента няма нищо интересно , а и предпочитам нещо с история .
                  Здравей,значи си тьрси Хонда или Йамаха.Успех

                  Коментар


                  • #10
                    до есента карах хл600р , но беше много възрастен -"pd03", а и километрите му бяха множко - 103хил. Уморен много. Иначе не се спираше . Сега търся нещо по-ново и ХТ-то ми допада май най-много.
                    ПАНЧО

                    Коментар


                    • #11
                      На мен лично много ми харесва Хт 600 и особено по-новите с готиния калник , тук при нас маи имаше един човек продаваше Хт 600 за 4000 лева , около 98 год беше , ако искаш мога да разбера повече , но да знаеш че този мотор не е каран ендуро и е много запазен . Намирасе в съседен град до моя
                      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                      Коментар


                      • #12
                        Ако можеш да разпиташ и да ми кажеш ще съм благодарен. За кой град става въпрос, щото в Благоевград има в момента един такъв?
                        ПАНЧО

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X