Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ендуро да избера?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво ендуро да избера?

    DR е висок. @alexy, твоят мотор е Yamaha Serow 225.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:yamaha-225-serow.jpg
Прегледи:1
Размер:181.8 КБ
ID:5345115
    Yamaha WR 200

    Коментар


    • От: Какво ендуро да избера?

      Здравейте,купих с Ямаха ТТ 600 от София,мотора е бил на член на форума,никнейма му е Damian 64(поне така пише на лепенката на оффроуд форума на мотора),за съжаление собственика не е жив.Ако има някой който знае какво е правено по мотора,като поддръжка и ремонти,моля нека сподели,човека който ми продаде мотора негов приятел и съсед,каза че е бил педант и всичко било супер.Мотора при някакъв бил правен от човек от форума и тн.,ето и линк от обяватаhttp://www.mobile.bg/51315392217654300,еми това е общо взето.

      Коментар


      • От: Какво ендуро да избера?

        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
        От кога пък стана задължително екипчето,за каска съм съгласен,за 100лв си взима хубава втора ръка с очилата и си свирка.

        Нямах предид фйешан екипировка, а нещо като - каска+очила, ботуши, наколенки, жилетка с протектори и ръкавици, поне. Извинявам се за неточния израз.

        Коментар


        • От: Какво ендуро да избера?

          Първоначално публикуван от vladi 1981 Преглед на мнение
          мотора е бил на член на форума,никнейма му е Damian 64(поне така пише на лепенката на оффроуд форума на мотора),за съжаление собственика не е жив.
          Профилът на колегата damian64, мир на праха му, че го споменаваме!

          Коментар


          • От: Какво ендуро да избера?

            Нямам достъп до тази информация,явно съм недорасъл за нея и все пак благодаря.Интересува ме нещо конкретно за мотора,ремонти поддръжка и тн.

            Коментар


            • От: Какво ендуро да избера?

              Първоначално публикуван от marcy Преглед на мнение
              Здравейте бъдещи колеги и аз съм пред същата дилема като колегата [COLOR=DimGray ]svilgg[/COLOR]
              аз съм висок 191см и тежа 100кг
              От толкова четене съм се насочил към Yamaha Xt 600
              бюджета е до 2000лв
              и аз искам да карам по асвалт и по горите и да може да се регистрира
              но ме интересува до колко може да се кара по горите с това XT защото имам познати с KTM и WR и незнам дали ще мога да ходя с тях да карам по разни преходи
              Ако имате други предложения кажете
              започвам да се замислям за някое 250 или 350 4т но незнам дали ще ми е слабо
              А какво ще кажете за някое TT долу горе съштите пари са. Каква е разликаата между двете TT и XT

              Коментар


              • От: Какво ендуро да избера?

                ТТ-тата са по спортно ориентирани. По високи и по леки. Мисля че всички модификации се движат около 137 килограма което за 600 сс мотор не е зле.
                ХТ-тата имат повече модификации като Тенере която си е шусеино ориентирана. Тяхното тегло се движи между 156 и 170 кг (тук може и да бъркам)...
                Ето спецификации на различните модели: http://www.motorcyclespecs.co.za/bikes/Yamaha 3.htm
                п.п. Става въпрос за 600сс

                Коментар


                • От: Какво ендуро да избера?

                  Първоначално публикуван от marcy Преглед на мнение
                  А какво ще кажете за някое TT долу горе съштите пари са. Каква е разликаата между двете TT и XT
                  Това е обсъждано десетки пъти.
                  ТТ е по-хард версията на ХТ!
                  Yamaha WR 200

                  Коментар


                  • От: Какво ендуро да избера?

                    Значи по добре ТТ да взема
                    А какво друго ще препоръчате за тия пари

                    Коментар


                    • От: Какво ендуро да избера?

                      За тия пари от 600cc - ТТ или евентуално някои XR. Ама ако играеш за XR ще трябва да направиш някои компромиси защото те държат малко по висока цена... Това е ако ще практикуваш предимно горско каране. Точно тия двата защото в този диапазон мисля че са наи леките.
                      Иначе ако ще караш повече по асфалт и само от време на време в гората може да разгледаш и XL600 или Dominator. ХТ вече си гледал. И трите са доказано идиотоустоичиви и могат да се намерят не лоши екземпляри на цена около 2000. Те са малко по тежки обаче - всички отиват на 160+ килограма което не е малко за в гората но за разходки са перфектни. За сметка на това са доста силнички от към въртящ момент и возят двама души (или един по тежък) без да се задъхват. Въздухарки са което означава по малко неща за чупене при падане в гората, но пък те и по принцип не се чупят особено (наи много да се изкриви кормилото).
                      Освен това са много разпространени, което прави намирането на резервни части относително лесно.
                      Разгледаи мобиле-то и си харесаи някои че след месец цените тръгват нагоре - идва сезона

                      Коментар


                      • От: Какво ендуро да избера?

                        Някакво мнение за DR 350
                        гледам са пак в тоя ценови диапазон по лекички са ма незнам дали ще ми е слаб какво ще кажете

                        Коментар


                        • От: Какво ендуро да избера?

                          Първоначално публикуван от marcy Преглед на мнение
                          Някакво мнение за DR 350
                          гледам са пак в тоя ценови диапазон по лекички са ма незнам дали ще ми е слаб какво ще кажете
                          За първи мотор или за разходки е идеален. Достатъчно мощен, нисък разход, сравнително лек.

                          Според мен е добър избор.
                          Yamaha WR 200

                          Коментар


                          • От: Какво ендуро да избера?

                            Здравей те. Имам въпрос. Ще купувам една Beta 450 rr и се питам дали трябва да има километраж или електронен компютър зад маската че тази която съм харесал няма.

                            Коментар


                            • От: Какво ендуро да избера?

                              Първоначално публикуван от Jasen85 Преглед на мнение
                              Здравей те. Имам въпрос. Ще купувам една Beta 450 rr и се питам дали трябва да има километраж или електронен компютър зад маската че тази която съм харесал няма.
                              Ти мотор ли купуваш или километраж. Съвсем сериозно. Това е последното нещо което трябва да гледаш при покупката, да не говорим че не ти трябва изобщо. Час-метъра е хиляди пъти по-полезен.
                              Mitsubishi L200 DobbleCab

                              KTM XC 450 RW 2009
                              KTM 350 SX 2011

                              Коментар


                              • От: Какво ендуро да избера?

                                Първоначално публикуван от Jasen85 Преглед на мнение
                                Здравей те. Имам въпрос. Ще купувам една Beta 450 rr и се питам дали трябва да има километраж или електронен компютър зад маската че тази която съм харесал няма.
                                А не мислиш ли че прекаляваш с питането,защото в три различни теми си задал един и същ въпрос.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X