Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ендуро да избера?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво ендуро да избера?

    Някой да знае нещо от историята на този мотор-http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...239&f1=details?
    Удари,проблеми с двг....?
    Някой от Варна? Какво специфично да гледам при покупка за тоя модел конкретно?
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • От: Какво ендуро да избера?

      Първоначално публикуван от Р.Якимов Преглед на мнение
      Някой да знае нещо от историята на този мотор-http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...239&f1=details?
      Удари,проблеми с двг....?
      Някой от Варна? Какво специфично да гледам при покупка за тоя модел конкретно?
      Темата не е много много за такъв мотор, но дано има някой познаващ модела...че и мотора.
      Потърси Пламен Кунев, има сервиз за мотори зад МОТОБУМ, може и да поназнайва нещо.
      Mitsubishi L200 DobbleCab

      KTM XC 450 RW 2009
      KTM 350 SX 2011

      Коментар


      • От: Какво ендуро да избера?

        Пламен се премести на друго място. Вече е до полицеиската школа ( зад Практикер се намира ).
        Иван Маринов
        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
        ЕНДУРО ВАРНА

        Коментар


        • От: Какво ендуро да избера?

          Знам че не е, но не намерих подходяща,актуална.

          П.П. Сори, сега видях че имате и раздел за по-тежки машини.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • От: Какво ендуро да избера?

            Здравейте, на 14г. съм, тежа 65 килограма и съм висок 167-8см. Дойде ми време за първи мотор и се чудя дали този ктм http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...271&f1=details е удачен избор? Имам някакъв опит с 4т 250 ендура на приятели.

            Коментар


            • От: Какво ендуро да избера?

              Първоначално публикуван от r0bz0mbie Преглед на мнение
              Здравейте, на 14г. съм, тежа 65 килограма и съм висок 167-8см. Дойде ми време за първи мотор и се чудя дали този ктм http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...271&f1=details е удачен избор? Имам някакъв опит с 4т 250 ендура на приятели.
              Това не е ендуро, но ако търсиш крос това не е лош избор, но като за начинаещ бих ти препоръчал нещо от рода на кавазаки КХ или КЛХ пак в по ниската кубатура 250, 350 к.с.
              При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

              Коментар


              • От: Какво ендуро да избера?

                Хм не че се заяждам ама КХ 250 нещо хич не ми се струва като удачен мотор за 14г начинаещ. КЛХ 350 като че ли също. За 14г младеж аз бих препоръчал нещо 2т. Според телосложението му мисля че 125 е удачен избор и да се понаучи сам да ремонтира това онова. А като поотрасне ще е наясно вече какво иска. Ако има по-добри финансови възможности или повече пари за първоначална инвестиция някое 250 4т ендуро също би му свършило работа мисля. Ама няма какво да ги разискваме тея теми всяка седмица по няколко пъти. Писано е много много много.

                Имал съм досег с въпросното КТМче за което пита момчето докато беше в предишния му собственик. Беше готино моторче. От година и нещо не го мяркам често.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • От: Какво ендуро да избера?

                  Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                  Хм не че се заяждам ама КХ 250 нещо хич не ми се струва като удачен мотор за 14г начинаещ. КЛХ 350 като че ли също. За 14г младеж аз бих препоръчал нещо 2т. Според телосложението му мисля че 125 е удачен избор и да се понаучи сам да ремонтира това онова. А като поотрасне ще е наясно вече какво иска. Ако има по-добри финансови възможности или повече пари за първоначална инвестиция някое 250 4т ендуро също би му свършило работа мисля. Ама няма какво да ги разискваме тея теми всяка седмица по няколко пъти. Писано е много много много.

                  Имал съм досег с въпросното КТМче за което пита момчето докато беше в предишния му собственик. Беше готино моторче. От година и нещо не го мяркам често.
                  Ванко, то е ясно че момчето не е ориентирано, пита за ендуро, харесал си е кросов КТМ, аз му препоръчах тези два модела защото са по тромавички, леки са сравнително за разлика от КЛХ650 какъвто карах до миналата година, и имат сравнително голям ресурс на двигатела за разлика от КТМчето, но всеки с предпочитанията си, то е все едно всички мъже де що ги има да харесат една жена, ми другите кво ше прават.
                  При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                  Коментар


                  • От: Какво ендуро да избера?

                    Първоначално публикуван от DIMILIEV Преглед на мнение
                    Ванко, то е ясно че момчето не е ориентирано, пита за ендуро, харесал си е кросов КТМ, аз му препоръчах тези два модела защото са по тромавички, леки са сравнително за разлика от КЛХ650 какъвто карах до миналата година, и имат сравнително голям ресурс на двигатела за разлика от КТМчето, но всеки с предпочитанията си, то е все едно всички мъже де що ги има да харесат една жена, ми другите кво ше прават.
                    Ако не се лъжа модела на ктм-а е ЕХС, тоест става за ендуро, това че няма фар не значи нищо. Пак и кросов ктм 200 кубика няма.

                    Коментар


                    • От: Какво ендуро да избера?

                      Първоначално публикуван от r0bz0mbie Преглед на мнение
                      Ако не се лъжа модела на ктм-а е ЕХС, тоест става за ендуро, това че няма фар не значи нищо. Пак и кросов ктм 200 кубика няма.
                      Ако си от ВАрна, стига си си чешал езика, ами слушай какво ти казват батковците, от 99 до сега тоз мотор може и дизелов да е станал по някое време...А най-добре вземи и отиди при батко си Пламен (Янков Кунев), поговори си него и заедно търсете нещо...Таман след "Сикс дейса" имам какво да разказва...А и знае моторчетата в региона...
                      Mitsubishi L200 DobbleCab

                      KTM XC 450 RW 2009
                      KTM 350 SX 2011

                      Коментар


                      • От: Какво ендуро да избера?

                        Първоначално публикуван от r0bz0mbie Преглед на мнение
                        Ако не се лъжа модела на ктм-а е ЕХС, тоест става за ендуро, това че няма фар не значи нищо. Пак и кросов ктм 200 кубика няма.
                        Въпросния мотор е 200 EXC (което не просто става, а си е ендуро). За начинаещ си е добре. Дано и да е в добро състояние за възрастта си.
                        Кросов 200 кубиков КТМ съществува : http://www.bikez.com/motorcycles/ktm_200_sx_2003.php преди известно време един се продаваше и във форума.
                        Какти каза "miki64" Пацо е твоя човек.
                        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                        Коментар


                        • От: Какво ендуро да избера?

                          Колеги, вече и аз си захвърлям моя стар неВЕРЕН приятел Балканчето и се насочвам към Ендурото знам че не е тук мястото да питам, но съм се насочил към 125сс, CR или YZ, след 1996г. събрал съм 1800лв. също ми е интересно мнението ви за КТМ, не занам почти нищо, само че честите им са мн скъпи Ааа също така си търся и клуб от Пловдив съм. (Мисля да подам молба в Crazy job живот и здраве, макар че са от Ст. Загора, пък ако до тогава не съм намерил моторетка надявам се че те ще ми помогнат в правилния избор). Ако някой продава запазен YZ или CR да пише(и да не е над 2 хилки)Skype: ivan_semov_stunt ;тел.:0897 088 678 ;fb: Ivan Semov

                          Коментар


                          • От: Какво ендуро да избера?

                            Първоначално публикуван от Ivan Semov Преглед на мнение
                            Колеги, вече и аз си захвърлям моя стар неВЕРЕН приятел Балканчето и се насочвам към Ендурото знам че не е тук мястото да питам, но съм се насочил към 125сс, CR или YZ, след 1996г. събрал съм 1800лв. също ми е интересно мнението ви за КТМ, не занам почти нищо, само че честите им са мн скъпи Ааа също така си търся и клуб от Пловдив съм. (Мисля да подам молба в Crazy job живот и здраве, макар че са от Ст. Загора, пък ако до тогава не съм намерил моторетка надявам се че те ще ми помогнат в правилния избор). Ако някой продава запазен YZ или CR да пише(и да не е над 2 хилки)Skype: ivan_semov_stunt ;тел.:0897 088 678 ;fb: Ivan Semov
                            YZ и CR нямат нищо общо с Ендуро,това са кросови мотори.

                            Коментар


                            • От: Какво ендуро да избера?

                              Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                              YZ и CR нямат нищо общо с Ендуро,това са кросови мотори.
                              Ице, съгласен съм с теб, но ако помниш темата за модерни двутактови ендура, тогава ни изтриха постовете с твърдения като твоето. Макар, че има раздел Мотокрос, хората си питат тук, щото ще ги ползват за Ендуро.
                              П.П. Успех в избора на младия колега.
                              о
                              Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                              Коментар


                              • От: Какво ендуро да избера?

                                Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
                                Ице, съгласен съм с теб, но ако помниш темата за модерни двутактови ендура, тогава ни изтриха постовете с твърдения като твоето. Макар, че има раздел Мотокрос, хората си питат тук, щото ще ги ползват за Ендуро.
                                П.П. Успех в избора на младия колега.
                                о
                                Какво да ги правиш като не се научиха,а всички знаем как ще ги използват за Ендуро,по равните горски пътища където и обикновен Симсон се справя с лекота.Нямаше да взема участие в темата ако колегата беше написал търся си YZ или CR за разходка,ама да се намесва с Ендурото нещо не ми се връзва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X