Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ендуро да избера?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво ендуро да избера?

    Първоначално публикуван от 0utlaw Преглед на мнение
    ... с кое да внимавам.
    С газта
    Иначе, клапите трябва да се почистват редовно, както и хубаво масълце да му наливаш.
    Yamaha WR 200

    Коментар


    • От: Какво ендуро да избера?

      Здравейте!
      От няколко седмици започнах да се зарибявам по мотори- висок съм 187см 100-105 кг. Искам да си взема мотор който да карам на път и офроуд като офроуда няма да е ХАРД (главно за черни пътища).
      До тук добре проблема ми е че не ми се дават много пари (до 2000лв) защото не съм карал мотор никога(само балканче) и не знам дали ще ми допадне. Един познат спомена yamaha Xt друг suzuki DR разгледах ги даже разлики не мога да направя освен цвета (пълен лаик)
      Ако можете да ме насочите към някои модели ще съм много благодарен.

      Коментар


      • От: Какво ендуро да избера?

        Колеги,решил съм да премина от 4 на 2 гуми и си тарся 50 кубиково ендуро,спрял съм се на една априлиа мх!По двигателя всичко е сменено,моторчето е 2005 година,проблемът е само,че е с супермото гуми.Та въпросът ми е трябва ли да му сменя и каплите или някакви нископрофилни таралежки ще му станат?Ето и снимка на априлиата.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00585.jpg
Прегледи:1
Размер:160.7 КБ
ID:5206421
        Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

        Коментар


        • От: Какво ендуро да избера?

          Първоначално публикуван от ji4ka Преглед на мнение
          Здравейте!
          От няколко седмици започнах да се зарибявам по мотори- висок съм 187см 100-105 кг. Искам да си взема мотор който да карам на път и офроуд като офроуда няма да е ХАРД (главно за черни пътища).
          До тук добре проблема ми е че не ми се дават много пари (до 2000лв) защото не съм карал мотор никога(само балканче) и не знам дали ще ми допадне. Един познат спомена yamaha Xt друг suzuki DR разгледах ги даже разлики не мога да направя освен цвета (пълен лаик)
          Ако можете да ме насочите към някои модели ще съм много благодарен.
          Общо взето всяко от по-старите 4т, 1-цилиндрови ендура ще ти свърши работа. Та дори и Доминатор или Трансалп (той вече е двуцилиндров) например, ако щеш.

          Коментар


          • От: Какво ендуро да избера?

            Първоначално публикуван от Краси К Преглед на мнение
            Общо взето всяко от по-старите 4т, 1-цилиндрови ендура ще ти свърши работа. Та дори и Доминатор или Трансалп (той вече е двуцилиндров) например, ако щеш.
            Благодаря!
            Значи общо взето да си харесвам мотор по състоянието му а не толко по модел и марка Е все пак ще гледам да е нещо японско де

            Коментар


            • От: Какво ендуро да избера?

              Браво и от един Лаик, търсещ първия си мотор, на който тази тема доста му помогна да се ориентира към подходящия за него клас , че ако бях тръгнал да взимам това което си бях наумил (250cc чист крос), сигурно щях да прекарам повече от времето си на земята, отколкото на мотора.

              Коментар


              • От: Какво ендуро да избера?

                Здравейте, от доста време чета темите на повечето от вас и затова реших да се регистрирам и аз та днес го направих. Радвам се, че има доста грамотни хора тука, които разбират и биха дали съвет за някои неща. До сега съм имал 5-6 мотора, сега съм без, последният ми бе Ямаха 125 28коня ендуро, но като цяло не останах доволен. Искам отново да се сдобия с мотор и да си го карам само за хоби, решил съм да е ендуро на 100%. Първо исках чист крос, но след като чета каква поддръжка и колко ремонти всеки сезон се отказах. Аз го искам за обиколки по баири, горска местност, черни пътища и т.н. Та след като доста четох тука се спрях първо на Ямаха ТТЕ 600 (43 коня), но разбрах че имат проблм със скоростите, не само този модел та както и да е, та моя краен избор е Хонда XR650 R (61 коня). Тука във форума четох доста добри неща за него. Много ще съм доволен някой да изкаже собствено мнение за този модел, а и притежателите ако може ще е идеално. Много мерси предварително.

                Коментар


                • От: Какво ендуро да избера?

                  Колега хр650р е много сериозна машина,съвет от мен пробвай първо 400.Казвам ти го от личен опит, след едно завойче със см капли и други пиньони 16-45(а не 14-48 както е стоковия) мотора още от ниски тръгва като бесен,нямам си на идея какъв звяр ще е със капли за гората??Иначе много сполучлив и доказал се модел вече 10 години!

                  Коментар


                  • От: Какво ендуро да избера?

                    Първоначално публикуван от Червиляка_ Преглед на мнение
                    Колега хр650р е много сериозна машина,съвет от мен пробвай първо 400.Казвам ти го от личен опит, след едно завойче със см капли и други пиньони 16-45(а не 14-48 както е стоковия) мотора още от ниски тръгва като бесен,нямам си на идея какъв звяр ще е със капли за гората??Иначе много сполучлив и доказал се модел вече 10 години!
                    650 на хасвалта може и да е звяр но в гората е като струг. XR400 e в пъти по-добър!
                    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                    Коментар


                    • От: Какво ендуро да избера?

                      Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                      650 на хасвалта може и да е звяр но в гората е като струг. XR400 e в пъти по-добър!
                      А да не говорим за Сузуки......или за зелена Хонда.

                      Коментар


                      • От: Какво ендуро да избера?

                        Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
                        А да не говорим за Сузуки......или за зелена Хонда.
                        Опитах се да се сетя какви букви е Сузукито 400 и затуй не го споменах .
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • От: Какво ендуро да избера?

                          Буквите са DRZ и в моя гараж има машина със същите букви подчертаващи модела .

                          Коментар


                          • вярно е че Honda xr650r e един култов мотор което раэбира се не иэключва и иэвестни недостатъци.-охлаждане.проблемна глава;offroad способности и др;На колегата СТЕФАНОВ бих предложил ако има желание да звънне мисля че има какво да му предложа-от опит глава не боли!

                            ОПП 0896564393
                            Последно редактирано от Chinela; 30-01-11, 13:40.

                            Коментар


                            • От: Какво ендуро да избера?

                              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                              Опитах се да се сетя какви букви е Сузукито 400 и затуй не го споменах .
                              Има и зелено Сузуки 400 , близнак на дрз-та.

                              Коментар


                              • От: Какво ендуро да избера?

                                http://www.motorcyclespecs.co.za/mod...lx400%2004.htm Ето го близнака.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X