Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ендуро да избера?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво ендуро да избера?

    Евала на Iva_KX и на Даниел Туйков,страхотни първи постове.
    Супер тема,много ми помогна и ме светна на къде да се ориентирам.
    Още едно Евала .
    Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

    Коментар


    • До: Какво ендуро да избера?

      КТМ 250 или хонда црф 250 кой от тези два мотора е по добър защото мисля да си купувам нещо по стабилно и незня кой от двата е по добър мерси за отговорите предварително.

      Коментар


      • До: Какво ендуро да избера?

        Първоначално публикуван от honda xr Преглед на мнение
        КТМ 250 или хонда црф 250 кой от тези два мотора е по добър защото мисля да си купувам нещо по стабилно и незня кой от двата е по добър мерси за отговорите предварително.
        Отговора е ясен, новия или този който е в по-добро техническо състояние. (не си казал кой модел на ктм 250 имаш в предвид? EXC или SX, 4T или 2Т)
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • До: Какво ендуро да избера?

          здр. от мен искам да Ви попитам много ли харчат Yamaha YZ125 и Honda CR125 2T моделите 2004 година ,че искам да взема една цвайка (като ми влезе някоя муха в главата) мотора ще се кара по доста пресечени терени и искам да знам горе долу колко ще ми харчи по гората на 100 ,щото съм свикнал на CRF и ще му вадя душата по баирите... само това ме интересува да не харчи прекалено много и да трябва да си нося с мен бензин ,че е кофти така... с един резервоар дали ще може да се минат 100км като се кара с горе долу високо темпо в обороти? Мерси за отговорите предварително ако още нещо ме интересува ще се включа по - късно

          Коментар


          • До: Какво ендуро да избера?

            Първоначално публикуван от DJaMBaZza Преглед на мнение
            здр. от мен искам да Ви попитам много ли харчат Yamaha YZ125 и Honda CR125 2T моделите 2004 година ,че искам да взема една цвайка (като ми влезе някоя муха в главата) мотора ще се кара по доста пресечени терени и искам да знам горе долу колко ще ми харчи по гората на 100 ,щото съм свикнал на CRF и ще му вадя душата по баирите... само това ме интересува да не харчи прекалено много и да трябва да си нося с мен бензин ,че е кофти така... с един резервоар дали ще може да се минат 100км като се кара с горе долу високо темпо в обороти? Мерси за отговорите предварително ако още нещо ме интересува ще се включа по - късно
            100км ще са трудни за постигане. Резервоарите са им малки.

            Коментар


            • Подходяща ли е тази Хусварна 125 ???

              Подходяща ли е тази Хусварна 125 като за дете на 14 години??
              Прикачени файлове
              [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
              [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

              Коментар


              • До: Подходяща ли е тази Хусварна 125 ???

                Според мене ДА (ако е 125 )съседа ми има същата,и тои си я взе на 14 г.

                Коментар


                • До: Какво ендуро да избера?

                  С моите YZ 125 '97 и CR1 25 '99 си минавах 100-120 км. с едно зареждане, разбира се, без да го карам на ниски. За всеки случай си сипвам 120 мл. масло в едно малко шишенце, което слагах зад номера и ако трябва слизам за 4-5л. до някоя бензиностанция.

                  Коментар


                  • До: Подходяща ли е тази Хусварна 125 ???

                    Не съм някакъв разбирач но все си мисля,че зависи и от килограми/височина и т.н. на моториста/моториската Но според мен е подходящо (стига и на него/нея да му/и е удобно)

                    Коментар


                    • Едно мнение

                      Здравеите на всички и благодаря предварително за мнинието ви.
                      На 17 годии съм и съм решил да си купя кросов мотор.Но не съм карал до сега и не искам да е много кубици до 125 4-тактов.А и проблема е, че нямам много пари.Виждам много китаиски модели в които се вмества симата ми и не знам какво да правя.За това искам съвет от заинтересувани хора.

                      Коментар


                      • До: Едно мниние

                        По-добре за същите пари си вземи някое японско ендуро - вярно старо, но все ще е в пъти по-здраво от нов китаец. Виж в продажбите - има избор.

                        Коментар


                        • До: Едно мниние

                          Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                          По-добре за същите пари си вземи някое японско ендуро - вярно старо, но все ще е в пъти по-здраво от нов китаец. Виж в продажбите - има избор.
                          Правилно, имал съм зонгшен и несам много очарован да ти кажа ..като двигател биват, но като рама са пълен та.ак
                          [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
                          [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

                          Коментар


                          • До: Какво ендуро да избера?

                            Благодаря за полезната тема на автора, вече почти ми се избистри политиката относно избора на мотор, остава да набавя и паричките и ще бъда един от многото...
                            Поздрави: Николай Георгиев
                            KTM 400 EXC

                            Коментар


                            • До: Какво ендуро да избера?

                              Аз препоръчвам HONDA XR 600 това е горския дух

                              Коментар


                              • До: Какво ендуро да избера?

                                Първоначално публикуван от bigmx1 Преглед на мнение
                                Аз препоръчвам HONDA XR 600 това е горския дух
                                Аз бих го определил по-скоро като горския трактор, даже не съм сигурен, че въобще е горски. А за горски дух номинирам WR250 CRF 250 X и т.н.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X