Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Gas Gas EC 250, 2002г - мнения и впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Gas Gas EC 250, 2002г - мнения и впечатления

    Здаравейте колеги, в стремежа си да се сдобия с нов мотор за Коледа, попаднах на едно уникално може би у нас ендуро.
    А имено Gas Gas 250 EC- 2002г. Някой може ли да ме посъветва няма ли да направя глупост ако го взема. Идеята ми е да го карам по стръмни пътеки, където малкото тегло в съчитание със значителна мощност са от значение.
    Прикачени файлове
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

  • #2
    До: Gas Gas EC 250, 2002г - мнения и впечатления

    Gas Gas Ec 250 Racing 2008 - малко инфо и за рейсинг версията от 2008ма. Може да е полезно на някой.

    Като цяло този тип мотоциклети(250сс, 2 тактови) са доста добри именно за тежко ендуро, а и не само.
    За самия модел ЕС 250 нищо не мога да добавя.
    Тука Пепи ще направи добро включване...

    Коментар


    • #3
      До: Gas Gas EC 250, 2002г - мнения и впечатления

      Мотора е много добър, моя първия беше 2003 година, но разлика между тях няма. Серийно идва с Олинс отзад което е добро предимство. Тези модели на ГАС ГАС бих казал, че са май най доброто което са правили. Само трябва да се направят по твърди амортисьорите, че серийно са много меки, иначе пак казвам мотора е добър и на мен за 2 години нито един проблем. Само масло 100 процента синтетика и в скоростите на 500 км . ново. От 2004 излиза с по малки картери лично аз не виждам предимство, почти не се забелязва. Пробвал съм от 2002 до 2009 моделите най ми харесва 2003, 2005 и 2006, новите са много осакатени и затворени. Ако те интересуват регулировки на карбуратор и пр. знам ги на изуст от опит вече, всичко е елементарно при този мотор. Аз дори се оглеждам за нещо такова интересно да си го закарам и остава на БГ. Никой не може да ми промени мнението за тези мотори, просто са много добри. Колега ГАС ГАС на снимката е 2008 година и няма нищо подобно с това което питаше е версията Рейсинг с запалване от мотокрос и задната вилка на окачването е от магнезий. Определи кой модел точно те интересува
      Последно редактирано от Chinela; 18-12-09, 14:58.
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • #4
        До: Gas Gas EC 250, 2002г - мнения и впечатления

        Горната картинка ми попадна случайно
        Ето за този хубавец става въпрос:



        102 кг, 48кс
        Последно редактирано от Жоро Йорданов; 18-12-09, 15:52.
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • #5
          До: Gas Gas EC 250, 2002г - мнения и впечатления

          Здравейте колеги!
          Натъкнах се на едно гас гас-че,пак 250цц,но годината ориентировачно е около 2000.
          Та въпроса ми е подходящ ли е този мотор за каране по бг чукарите,в смисал могат ли да му се намират части лесно.Аз гледах в ebay и най-важните неща уж ги има.
          А ето я и обявата на самото моторче:
          http://www.mobile.bg/51273933951863644

          ПП:А евентуално ако ходя да го гледам на какво да наблегна най-вече?
          Благодаря предварително!
          Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
          Gas Gas EC 200

          Коментар


          • #6
            До: Gas Gas EC 250, 2002г - мнения и впечатления

            Да, подходящ е. Аз поне не знам да имат някакви хронични болежки, така че гледай за нормалните работи. Иначе за части ако стане нужда си има вносител в България.

            Коментар


            • #7
              От: Gas Gas EC 250, 2002г - мнения и впечатления

              Колеги а какво ще кажете за ГАС ГАС 250 ес 2000г скъп ли е за подръжка питам защото ми изпадна един а съм и начинаещ

              Коментар


              • #8
                От: Gas Gas EC 250, 2002г - мнения и впечатления

                2000 година е реплика на Петри Похамо,мотора е приказка,и е много читав.Отзад е с Олинс,а предницата е конвенционална но е 50 мм на Марцочи.друга работа е този който си го намерил как е и в какво състояние.На мен лично нито веднъж до сега са ми дали проблем тези мотори.
                Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                Коментар


                • #9
                  От: Gas Gas EC 250, 2002г - мнения и впечатления

                  Добър вечер извинявам се, че пиша толкова късно, но искам да попитам за моят мотор! Вече от два месеца имам gas gas ec 250 1999. За един месец го постегнах и като цяло му смених бая неща. Главния ми въпрос е от къде мога да поръчам лагери за тройника и като цяло дали има от къде? И дали има места в България от където мога да взема всякакви части за тези мотори? ( Благодаря предварително за отговорите )!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Gas Gas EC 250, 2002г - мнения и впечатления

                    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=1989 Прочете ли я? Ама до края?...или не?
                    KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X