Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хонда Цр500/ Кавазаки Кх500

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хонда Цр500/ Кавазаки Кх500

    Здравейте на всички!
    Не знам колко е активен форума в момента ,но знам ,че имаше хора в групата притежаващи моторите който търся !
    Хонда Цр500 Кавазаки Кх500.
    Годините който търся са 1988-2000.
    ако някой все още има или знае кой има моля свържете се с мен на тел: 0896 58 45 54 може и вайбър.
    Благодаря.

  • #2
    Привет.
    Искам да се похваля ,че след мнооого търсене ,всякакви премеждия и т.н ,вече моя собственост е Хонда Цр500 1995г в почти оригинално състояние.
    Ще опитам да го докарам до абсолютен заводски вид и да го подкарвам от време на време пък ше видим каква ще му бъде съдбата .
    Моля ако на някой са му останали някакви части или знае къде има ще се радвам да каже! Също така и всякаква информация от хора разбиращи от този модел да я споделят .
    Благодаря , качвам и снимки на мотора за привържениците на тази машина...

    Коментар


    • #3
      Супер яка машина...Сподели как е на каране като усещане.
      Винаги са ми били интресни тия големи двутактови машини.
      Със здраве да си го правиш и караш и много да те радва.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #4
        Това е брутална машина,дано не стои като паметник,а да си правиш кефа с нея..Честитка

        Коментар


        • #5
          Качвам много кратно видео от първото палене на мотора + две снимки от първото излизане в природата.
          за мотора като впечатление ще кажа следното , на 29 годинки е , но в никакъв случай не е за подценяване , усетих го най-силно от 3-та когато мина на 4-та и е на скорост около 20-30км/ч , подавам му повечко газ и мотора няма сила , а има мощ , тук са нютоните който всички говорят за 500 2т , толкова са много ,че усещането е буквално все едно мотора иска да тръгне напред без теб и да направи задно салто ! 😀 Като окачване е добре вози приятно и стегнато, сравнение с 250цц по-нов 2т мотор или 4т не е толкова маневрен по завоите , понеже е див мотор и както го пързаляш в завоя и е много лесно да го подцениш , но все пак не съм мубсе отпуснал още !
          Ще споделям повече , за сега толкова . 😀

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X