Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем ли е ако мотокрос мотор се ползва за ендуро каране.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем ли е ако мотокрос мотор се ползва за ендуро каране.

    Здрасти.
    Притежавам Honda Crf 450r 2004 и си е чист кросов мотор но не се кара на писта за мотокрос и запитването ми е дали е някакъв проблем това че кросов мотор се използва за ендуро.

  • #2
    Не виждам какъв проблем може да е освен да те боли задника повечко
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      При някои брандове, единствената разлика м/у 2та типа са пластмасите и фаровете, но при други има разлики и в скоростите, охл. сист., окачване... конкретно CRF-a не знам от кои е, но като цяло, ако не го прегряваш, няма какво толкова да му се случи...
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #4
        Комбинацията от незнаещ - начинаещ - CRF450R , е много сериозен проблем.
        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

        Коментар


        • #5
          На мотоциклета нищо му няма, ще кипи доста, и по-бързо се износва съединителя, но е доста труден за каране по криви пътеки. Голямото наказание е за моториста.

          Има афтърмаркет китове с вентилатор за охлаждане.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            Както казаха и колегите, това е направено да работи в друг режим на работа и когато не се използва в него само мъчи. Сега веднага може да излезе някой който ще каже, че има такъв мотор и го кара без проблем. Факт, аз също познавам човек който ползва същият за ендуро. Но като влезем на кривите пътеки и човека заобикаля по черният път.
            EXC TPI 2019

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X