Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За любителите на красиви машини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За любителите на красиви машини

    Здравейте,аз съм нов тук,и това е първото ми писане.Любител съм на хубавите мотори.Карам BMW R1150RT .Много харесвам,но като всички стари машини си има трески за дялане.Регистрирах се тук за да намеря съмишленици и другари по съдба.Научих много неща за мотора ми,понатрупах знания,ремонтирам си го сам и мисля че мога да бъда полезен на някого,както и някой на мен.Ако някой проявява интерес,нека се включи и нека си бъдем полезни един на друг.

  • #2
    [QUOTE=tran4o;n6701619]Здравейте,аз съм нов тук,и това е първото ми писане.Любител съм на хубавите мотори.Карам BMW R1150RT .Много харесвам,но като всички стари машини си има трески за дялане.Регистрирах се тук за да намеря съмишленици и другари по съдба.Научих много неща за мотора ми,понатрупах знания,ремонтирам си го сам и мисля че мога да бъда полезен на някого,както и някой на мен.Ако някой проявява интерес,нека се включи и нека си бъдем полезни един на друг.[/QU

    Коментар


    • #3
      Въпреки,че няма посещаемост,аз ще споделя нещо от последните няколко дни.Заех се с ремонта на мотора на брат ми.Вземахме му BMW F650.Прекрасно Ендуро.Имах такъв и го продадох на по-по-малкият ми брат.Проблем има с окачването отзад.Предишният собственик го е пригодил за ниски хора.Телескопите отпред бяха изхлузени нагоре около 5см.Отзад са сменили обеците с по дълги и така мотора е снижен с около 20см.Повдигнах предницата,смених обеците с оригинални и намерих проблем.Цилиндърът който натяга задния ресьор е изтекъл и блокирал.Днес го разглобих,разкарах помпата и раздвижих цилиндъра.Купих нови о пръстени и утре всичко ще бъде сглобено и приведено в изправно състояние.Ако имате подобни проблеми готов съм да помогна.Питайте не се срамувайте.

      Коментар


      • #4
        Здравейте,вчерашният ремонт се получи перфектно.Ресьорът започна да работи.Остава да го монтирам и изпробвам в движение.

        Коментар


        • #5
          Може ли снимки, не знам да има ресьори при съвремените мотоциклети.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • p-pleven
            p-pleven коментира
            Редактиране на коментар
            При мотоциклетите с кош/ове е нормално да има.

        • #6
          Всичко хубаво, ама БМВ и красота, ми звучи като дървено желязо. Иначе - да, хубави машини, като изключим F650 и R850R (Имал съм ги)
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #7
            Под "ресьор"имам предвид пружината.Има цилиндър който я натяга.Избираш натяга според натоварването и терена.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X