Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трети мотор за новобранец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трети мотор за новобранец

    Пак аз,милост.........



    Загледал съм пазара за трети мотор,нещо което държи магистрална скорост,сравнително удобно за 5-6 часа каране,сравнително евтин и непретенциозен / тия Априлия,Триумф, Дукати........да си ги нямаме,12-15 бона за мотор няма да дам /, нещо което лесно се намира,не е нервно с газта и да не тежи колко Москвич осмак.

    Както някои знаят се снабдих с 2 мотора или мммммм един трактор и един хулиган,абсолютно противоположни машини на пътя.
    Ямаха TW200 - с екстрите по нея ма на 50 мили влиза в червения сектор,16 коня е моторчето,става за планинска коза,но на магистралата трудно се вади,сравнително удобен,минаваш 300 километра с това и се сгъваш на метър после.
    КТМ 450 ЕХС - супермото джанти с гуми имам,върви повече от колкото ми трябва,но е адски шумен и даже с добрата седалка не става да седиш на него повече от час,смяна масло всяка седмица,това не може да изкара и 30 часа с маслото си,2 филтъра.......мъка някаква,нещо по-магистрално ми трябва.

    Загледал съм Ямаха FZ 07 на 3-4 годинки макс,малко ауспуха им сменят,малко окачването атакуват за по-твърдо, мек му бил бара ма това се сменя.............ставал за новобранец,малко резервоарчето,сравнително удобен,лесен,лек,нисък,популярен,евтин


    Някои други предложения да имате?Нещо голо и лесно за каране,мераци да вдигам повече от 130 нямам.

    Мерси
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    Гол мотор, или със спойлери и куфари е в мечтите Ви?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • BENZBOSS
      BENZBOSS коментира
      Редактиране на коментар
      Гол за сега,Експедишьн не ми трябва все още,щом мога с едноцилиндров трактор 300 мили с макс 50 мили скорост ще издраскам и с двуцилиндров със 70 мили в час.

      Като порастна ше мисля за Баварец GS,сега се уча още,гол охлюв ми трябва

  • #3
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p_55409.jpg
Прегледи:413
Размер:126.8 КБ
ID:6681255Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p_55410.jpg
Прегледи:413
Размер:108.0 КБ
ID:6681256

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:p_55407.jpg
Прегледи:416
Размер:141.7 КБ
ID:6681257

    Ето го. Направо му скачай. Ко са чудиш. Ша зема А го отмъкнА аз, и за тебе нема да имЪ. НекъТИ ....
    Прикачени файлове
    -Чем занимаетесь по жизни?
    -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
    -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

    Коментар


    • #4
      Сузуки СВ.650.Добра машинка.Разгледай.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • #5
        Преди години мой познат си купи нов МТ 07, но не го Ареса и след 2-3 месеца го продаде на друг мой познат пак от същата група. В края на сезона имах възможността да го покарам - смених моя КТМ 990 супермото Р 2008 за ямаха МТ 07 2015. Разочарованието беше тотално-нито върви, нито завива и не спира. Съединителя е с жило, пластмасите -ефтинджос, като на китайски скутер. Бързо разбрах защо за няколко месеца е сменил 2-ма собственика. Още същата година мотора отново смени собственика си.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          За вървенето няма да имам оплаквания аз,на просто видео се вижда,че колко и да върви е много повече от колкото ми трябва.
          За пласмасите си прав,предното му окачване е меко,предната спирачка на 2021 модела е с по-голям диск.

          Да се има в предвид,че съм новобранец,ако не бях такъв щях да целя МТ09 или 10ти.

          Сертаото е оферта,ще го прегледам както и Сузукито ма ако ше е Баварец поне да е по-горния модел.

          Мерси,продължавайте с офертите

      • #6
        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Пак аз,милост.........



        Загледал съм пазара за трети мотор,нещо което държи магистрална скорост,сравнително удобно за 5-6 часа каране,сравнително евтин и непретенциозен / тия Априлия,Триумф, Дукати........да си ги нямаме,12-15 бона за мотор няма да дам /, нещо което лесно се намира,не е нервно с газта и да не тежи колко Москвич осмак.

        Както някои знаят се снабдих с 2 мотора или мммммм един трактор и един хулиган,абсолютно противоположни машини на пътя.
        Ямаха TW200 - с екстрите по нея ма на 50 мили влиза в червения сектор,16 коня е моторчето,става за планинска коза,но на магистралата трудно се вади,сравнително удобен,минаваш 300 километра с това и се сгъваш на метър после.
        КТМ 450 ЕХС - супермото джанти с гуми имам,върви повече от колкото ми трябва,но е адски шумен и даже с добрата седалка не става да седиш на него повече от час,смяна масло всяка седмица,това не може да изкара и 30 часа с маслото си,2 филтъра.......мъка някаква,нещо по-магистрално ми трябва.

        Загледал съм Ямаха FZ 07 на 3-4 годинки макс,малко ауспуха им сменят,малко окачването атакуват за по-твърдо, мек му бил бара ма това се сменя.............ставал за новобранец,малко резервоарчето,сравнително удобен,лесен,лек,нисък,популярен,евтин


        Някои други предложения да имате?Нещо голо и лесно за каране,мераци да вдигам повече от 130 нямам.

        Мерси
        А мислил ли си за нещо такова (знам, че е различно): https://www.kawasaki.com/en-us/motor...-VEHICLEBUCKET
        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

        Коментар


        • s_s1
          s_s1 коментира
          Редактиране на коментар
          Цена?
          10П.М.

        • NovemberCharlie
          NovemberCharlie коментира
          Редактиране на коментар
          Цената я има на сайта. Този мотор се произвежда поне от 5-6 години и сигурно има доста втора ръка, но не съм гледал цените.

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Мислил - гледах Ямаха Болт 500,но е малко моторче,гледах Индиан Скаут,сега вадят Хонда Ребел 1100 за 10 бона нов........лутам се и аз с идеите.Сега идвам от сервиза,ония лудите половината ме съветват да си взема МТ10 и да си седна на задника.Аз съм с теактора там,16 коня трактор,те ме навиват за 160 коня мотор,нищо не съм им направил.........искат да ме трепат явно.
          Последно редактирано от BENZBOSS; 09-12-20, 07:31.

      • #7
        Виж това дето съм писал.За твоята височина и възможности е.Не случайно от 2000 насам се прави и продава. Прочети, има доста теми.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • #8
          CB500X има я от 2013/14 и много и се радват заради всичко
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • #9
            KTM 390. В замисимост от желанията Duke/ADV. Дюкчето е 8.5к, АДВ е 10.5к чисто ново. Аз лично си взех Адвенчъра, понеже излезе тази година.

            Коментар


            • s_s1
              s_s1 коментира
              Редактиране на коментар
              Имам дюк 390 от доста години. Ако го кара сина ми резервоара стига за 130-140 км. И не знам дали го има в Щатите.

            • slatanic
              slatanic коментира
              Редактиране на коментар
              Подкрепям и аз за адвенчъра.Много ми е мерак за такава лека моторетка.

            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Трети мотор се търси,нещо което да не е съвсем новобранско та утре да търся четвърти.

              690 е минимума на KTM на който бих се качил,другото е малко моторче

          • #10
            Yamaha TDM900
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Е това ще го загледам,на първи преглед е стара моторетка,поне на 10 години,но ще го прегледам и него.

              Мерси



              Това нещо не го намирам тук,май са ни орязали от тоя кеф и не е вкарван в Щатите
              Последно редактирано от BENZBOSS; 09-12-20, 17:31.

            • motor_men
              motor_men коментира
              Редактиране на коментар
              Орязали са ви , има го наследника само , Yamaha MT-09

          • #11
            1-во.. на тебе не трябва да ти се дава нещо с повече от 60 коня. Това, че гониш 50така, само влошава ситуацията (акъл и менструация.. знаем..)
            2-ро.. за чии ти е да магистрала ?

            Ако ще карам от Сан Диего до Сан Франциско.. е убииме.. няма да тръгна по 5-цата. Хващам 1/101 и да се счупа от кеф..
            Или по националните паркове, планински проходи и т.н.

            Аз бих гледам някое BWM F650 или подобно.

            Коментар


            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              1 Навиват ме за 160 коня,аз се дърпам,малко акъл е дошъл явно
              2 Той да става за магистрала пък другото ше го мислим,то под магистрала да се разбира магистрална скорост,едни 130-140 да държи докато му свърши резервоара / е това не ми харесва на МТ07,свърша му бензина за 2 завоя /

              Брата ги е загледал тия Баварци,колкото повече се ровя то толкова повече ми изгряват пред погледа,800 модела ма и 700 ставал

          • #12


            Последно редактирано от KingofROAD; 09-12-20, 09:53.
            -Чем занимаетесь по жизни?
            -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
            -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

            Коментар


            • KingofROAD
              KingofROAD коментира
              Редактиране на коментар
              41мм. диаметър на коловете ли?

            • motor_men
              motor_men коментира
              Редактиране на коментар
              Да , на коловете. Модел на 40г. , ужасно нестабилна за тази тежест , без никакви настройки , с малко флуид. Става за разходки в зоната на околовръстното.

            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Пък и не е срещан тук,не е като 700 или 800 модела,а 800 става за муле

              Натежава идеята на брата с тия Баварци,а ми се кара нещо голо.........

          • #13
            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            .........



            Загледал съм пазара за трети мотор,нещо което държи магистрална скорост,сравнително удобно за 5-6 часа каране,сравнително евтин и непретенциозен / тия Априлия,Триумф, Дукати........да си ги нямаме,12-15 бона за мотор няма да дам /, нещо което лесно се намира,не е нервно с газта и да не тежи колко Москвич осмак.
            .....

            Загледал съм Ямаха FZ 07 на 3-4 годинки макс,малко ауспуха им сменят,малко окачването атакуват за по-твърдо, мек му бил бара ма това се сменя.............ставал за новобранец,малко резервоарчето,сравнително удобен,лесен,лек,нисък,популярен,евтин


            Някои други предложения да имате?Нещо голо и лесно за каране,мераци да вдигам повече от 130 нямам.

            Мерси
            Човека търси лек асвалтов мотоциклет, а Вие му предлагате тежки ендура. Те ендурата вървят и по асвалта, но не е там тяхната сила.

            Аз предлагам

            Kawasaki Versys 650i,

            а ако има по-голям бюджет-

            Honda nc 750 x

            Хондата е и моята мечта. Но с KTM 390 Duke не ми се разделя, че е най-лек и го возя като съм с кемпера. А и гаража ми е препълнен с мотоциклети и АТВ-та.


            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • p-pleven
              p-pleven коментира
              Редактиране на коментар
              2021 NC750X е с видочина на седалката 800 мм, щи е таман

            • motor_men
              motor_men коментира
              Редактиране на коментар
              Седалката ясно , все пак е скутер. Но на дължина го докарва на тир.

            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Да не тежи колко Москвич ма не е задължително да е супер лек,такова имам вече.
              Последно редактирано от BENZBOSS; 09-12-20, 17:19.

          • #14
            До тук освен Дюк/Адвенчър 390 и сузи 650(който и той е вече 200 кила,ако е чисто новият) всичко друго е прасета дето му давате да гледа.
            При това прасета за дългокраки.Пък той нямам спомен ама май не беше баш дългокрак.Щото колкото на мен няма да ми е добре на дюк толкова на него пък може и да му бъде.
            И понеже уж гледаме магистрала то варианта за Дюк отпадна.Та пак казвам погледни Сузана.
            Няма страшно в умирачката...
            Страшното е да си жив!...

            Коментар


            • p-pleven
              p-pleven коментира
              Редактиране на коментар
              ми... пак да кажа за CB500X, който като чета по УСА е на смешни пари, ако не е 2019 или 2021.... Един беше се снимал с 2014 г, дето я купил за 4000 УСД - кукла, а още повече, че беше с яката оранжева разцветка, която доказано след бялата е мокри сънища за ценителите на модела!

            • s_s1
              s_s1 коментира
              Редактиране на коментар
              С Дюк 390 с 2-ма комфортно държах 120 км/ч. Тази скорост я поддържам и при изкачвания, но на 5-та ск. Държи и по-висока скорост, но понеже няма обтекател въздушната струя уморява. Макс. скорост със сина ми - 170км/ч.

            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              180 см съм,проблем да прекрача нормална височина мотор нямам

              КТМчето тук не се води сериозен мотор и ако ше е КТМ ще е поне 690 модела,това малкото много малко идва.

          • #15
            И на мен ми се струва, че СВ500Х отговаря най-добре на търсенето. Абсолютно универсален боец, лек( под 200кг ), достатъчно бърз - разрешените скорости по магистралата ги подържа без проблем , хубав клиърънс, добро окачване за лоши пътища и много надежна изработка. Всичко това на отлична цена.
            Аз имам NC750X с DCT кутия, който също е чудесен особено с автоматичната кутия, но той тежи 230кг

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X