Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Derbi Senda X-treme 50R 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Derbi Senda X-treme 50R 2009

    Здравейте,
    Тези дни ми предстои покупка на въпросния мотоциклет и имам няколко въпроса относно него. До колкото съм чел, е с доста разпространения двигател ag6 и все хубави мнения чувам за него, но искам да се запозная по-обстойно с моторчето и да разбера, както хубавите, така и лошите му черти. Мисля да го използвам главно за градско и къси извънградски разходки до близката Родопи планина. Ще се кара около 90% по асфалт и чат-пат по някое леко пресечено теренче. До сега съм имал само скутери и това ще е първият ми мотор със скорости, на който мисля да се науча да карам. Та, интересуват ме слаби/силни черти и има ли нещо специфично, което да гледам при покупката. Продавачът ми каза, че единствено е за смяна на гуми, така че ми предложете и някакви що-годе хубави гуми, за моите цели. Също така мисля да започна и тунинг проект и ще съм благодарен, ако ми дадете съвети с какви части да го оборудвам (кит, карбуратор, гърне...) Гледам в нета има доста добри бегачки с кит italkit 94cc и правилен подбор от части. Мисля, че е това за сега.
    Благодаря Ви предварително!

  • #2
    Up

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X