Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи мотор за черен път

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първи мотор за черен път

    Здравейте,
    Не разбирам нищо от мотори - никога не съм карал, никога не съм се возил. Търся не много мощен мотор за черен път, много лек офроуд. Няма да се кара в града, директно ще бъде транспортиран в планината и ще се използва само там. Мога ли да се вмъкна в 1000лв? Каква марка, модел? Неща, които трябва да знам?
    Поздрави!

  • #2
    Не, за 1000 лв каквото и да купиш само ще правиш, не и да караш.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Не, за 1000 лв каквото и да купиш само ще правиш, не и да караш.
      Е, чак само да прави няма, и ще покарва по малко. При мен накрая беше успех да изкарам цяло излизане без проблеми. Правил съм преходи по 120 км., повечето черно, без проблем. За 20+ годишен мотор толкова. Въпрос на късмет и начин на каране. Аз излизах с цел разходка.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от 100ill Преглед на мнение
        Здравейте,
        Не разбирам нищо от мотори - никога не съм карал, никога не съм се возил. Търся не много мощен мотор за черен път, много лек офроуд. Няма да се кара в града, директно ще бъде транспортиран в планината и ще се използва само там. Мога ли да се вмъкна в 1000лв? Каква марка, модел? Неща, които трябва да знам?
        Поздрави!
        По-добре събери още 1000 и тогава си в играта и НАЙ–ДОБРЕ изкарай курсовете, може да ти хареса,а е и за безопасността на всички.

        Коментар


        • #5
          За 4-500 лв. се продават Симсон 51 ендуро. Ако намериш читав, няма да съжаляваш.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • Ivan_J
            Ivan_J коментира
            Редактиране на коментар
            Къде? Изкупиха ги и ги върнаха в Германия.

          • trapper
            trapper коментира
            Редактиране на коментар
            Преди няколко години по селата в Западна Ст.планина бяха повече от магаретата. Но обикновено нямат документи.

        • #6
          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          Е, чак само да прави няма, и ще покарва по малко. При мен накрая беше успех да изкарам цяло излизане без проблеми. Правил съм преходи по 120 км., повечето черно, без проблем. За 20+ годишен мотор толкова. Въпрос на късмет и начин на каране. Аз излизах с цел разходка.
          Ами аз я ще мина 120км на година, я не Само за когато ходя на почивка на вилата ми е. Тогава какво мислите за АТВ? Гледам в Мобиле има за по 500-600лв, но пак като нищо не разбирам - не знам дали не е някаква ебавка.

          Коментар


          • #7
            За 500-600 лв със сигурност е китайска ебавка. За да вози голям човек АТВ-то трябва да е поне 350см3.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #8
              Първоначално публикуван от 100ill Преглед на мнение

              Ами аз я ще мина 120км на година, я не Само за когато ходя на почивка на вилата ми е. Тогава какво мислите за АТВ? Гледам в Мобиле има за по 500-600лв, но пак като нищо не разбирам - не знам дали не е някаква ебавка.
              ATV за тези пари забрави да намериш.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #9
                Нещо от соц-времената и произведено в източния блок... Иж, Ява/ЧЗ, MZ/ETZ и подобни...
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #10
                  До 1500 излизат прилични не соц.возила в автосайтовете.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • #11
                    Отдели 2 000 и може да се класираш за дърт Доминатор, ХЛ, ХТ, ДР.... Стари модели но да здрави и много разпространени.
                    Ако купиш някоя гробница за 1000 най много да се откажеш от карането окончателно. То едни гуми са 200 лева от най евтините.

                    Коментар


                    • #12
                      Като дърт моторист да се изкажа и аз по темата
                      За човек който никога не е карал мотор, да се предлагат 600-650кубика ендуро си е направо убийство.
                      От старите ендура, до 250кубика въздухар. Това е мотора за научаване.
                      Панайот Бърдарски
                      0887 60 77 22

                      Коментар


                      • p-pleven
                        p-pleven коментира
                        Редактиране на коментар
                        Ми аз на такова се качих и още го карам, като преди това 20 години, преди да си купя 650-цата, единствено карах ЧеЗет 350 по време на курсовете, 10 учебни часа.

                    • #13
                      Първоначално публикуван от pansim Преглед на мнение
                      Като дърт моторист да се изкажа и аз по темата
                      За човек който никога не е карал мотор, да се предлагат 600-650кубика ендуро си е направо убийство.
                      От старите ендура, до 250кубика въздухар. Това е мотора за научаване.
                      Що бе, аз карах Туарег 350, преди това само МЗ на изпита бях карал и Балканче. Не е задължително да му даваш цялата газ, пък и на 20+ годишен мотор едва ли има много останали живи коне.
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • #14
                        Виж сега...аз изпита за категория "А" го взех с Балкан 250, по стар със 7 години от мене
                        Ама няма нищо общо с 600-650 кубика ДР например. От опит това...сменил съм доста мотори и все ендуро.
                        Ама...ако има топки питащия, да скача в дълбокото
                        Панайот Бърдарски
                        0887 60 77 22

                        Коментар


                        • #15
                          Винаги можеш да се пребиеш, въпрос на желание.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X