Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Добър мотор ли е cagiva elefant 350

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Добър мотор ли е cagiva elefant 350

    Добър мотор ли е cagiva elefant 350 ?
    Кажете си мнението защото се колебая дали да го взема

  • #2
    До: Добър мотор ли е cagiva elefant 350

    Един приятел имаше такава и беше много доволен след него следващите двама собственика също даваха само газ но много зависи състоянието на това което взимаш иначе със сигурност са здрави машини

    Коментар


    • #3
      До: Добър мотор ли е cagiva elefant 350

      По принчип мненйето, който и да съм питал за GAGIVA и GILERA е че са много здрави машини. Все пак зависи от състоянието в което я взимаш и правилната експлатация (да слагаш хубави масла в двигатела и смазване веригата) .
      Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

      Коментар


      • #4
        До: Добър мотор ли е cagiva elefant 350

        Части има само на луната
        Последно редактирано от Станислав_; 13-06-09, 19:14.

        Коментар


        • #5
          До: Добър мотор ли е cagiva elefant 350

          Добър за какво, за гора, за леки пътечки или за път.

          Коментар


          • #6
            До: Добър мотор ли е cagiva elefant 350

            Добър е според мен..от лични убеждения ти го казвам.
            [I][B]S мЭн - kOйТо иSкА, sРЭЩу мЭн - kОйТо мОжЭ !!![/B][/I]

            Коментар


            • #7
              До: Добър мотор ли е cagiva elefant 350

              Значи аз имах cagiva elefant 125 89-година,и не съм имал никакви проблеми 3 години ,и накрая я продадох щото ми беше слаба и ми трябваха кинти за кола,но не те съветвам да си купуваш защото сичко за тоя мотор се намира трудно.Когато трябваше да сменям предния пинъон съм обиколил може би всички магазини в София и никаде не можах да намеря пинъон,и рязахме стария след това новия(имаше си стругарска намеса).И другия проблем беше че имаше супер много пластмаси моя,и при падане сичко ставаше на сол,после се лепеше сичко с канакулит и така

              Коментар


              • #8
                До: Добър мотор ли е cagiva elefant 350

                Принципно е "жилав" мотор, но зависи от състоянието и потдръжката от тук на сетне. Ти как ми мислиш да го караш ? /по път или ?/
                OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                Коментар


                • #9
                  До: Добър мотор ли е cagiva elefant 350

                  Здравейте!
                  За мен Cagiva Elefant 350 си е един добър и сериозен мотор. Нямал съм удоволствието да карам такъв, но имам познат, който преди време имаше и честно казане беше страшно доволен. Той казваше, че това един от моторите, при който с минимална поддръжка и сериозно отношението получаваш много в замяна. Единственият проблем е, че ако нещо замине си е трудна работа с намирането на части и т.н.
                  Надявам се да съм бил полезен.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Добър мотор ли е cagiva elefant 350

                    Здравейте, аз отскоро имам CAGIVA 125 и не съм чупил нищо за това не мога да изкажа мнение относно намирането на части, но машинката е просто уникална и съм изключително доволен.Но аз също гледам една CAGIVA 350 за да можем с баща ми да караме заедно и се колебая дали ще вози 120 кг човек по баирите.Моят не се справя, ако можете да изкажете мнение относно това ще съм много благодарен!Иначе ако не си толкова тежък взимай и се ВОЗИ!!!
                    Калта за UAZ-a е като водата за водолаза!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Добър мотор ли е cagiva elefant 350

                      Здравейте колеги,за относната Каджива 350 която говорите имам наблюдения от много време.Тук в Копривщица имаме една такава един приятел я купи отдавна,видя много каране и експерименти при него,след това я продаде на едно момче пак тук при нас и до ден днешен я кара без да има проблем с двигателя,мисля че венци и други дребни работи(кунсомативи)са сменяни,но то неможе иначе.Мога да кажа,че мотора е много издръжлив ништо,че Каджива нее една от водештите марки сигорно е спулучлив модел,пък и другите Кадживи сигорно са така,за тях немога да говоря,защото нямам наблюдения и несам каръл.Относно за другия колега,кадето пита дали ще носи баща му в гората този модел,съсигорност ще е така,защото втория собстбеник на тукашната Каджива е над 110кг без никакъв майтап и няма проблеми никаде по байри и пътеки в гората.Според мен това нее най добрия избор за ендуро, но всеки си има предпочитания към даден мотор и най вече от финансова гледна точка се съобразява с тях.Надявам се да съм ти бил полезен и успех в тая насока и в живота.
                      КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                      (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Добър мотор ли е cagiva elefant 350

                        колега това е добър мотор смисал здрав и издражлива машина само са им проблемни частите трудно се намират,но нали знаеш имаш ли желание сичко стажа ако са добри парите го взимаи

                        Коментар


                        • #13
                          От: До: Добър мотор ли е cagiva elefant 350

                          Вижте аз какво правя с един такъв.Дано сте прави за издържливостта ,че иначе ще си го чукам в главата

                          Коментар


                          • #14
                            От: Добър мотор ли е cagiva elefant 350

                            Много е важно да е пазена и поддържана машина! Ако е разсипана и грохнала, естествено, че не става! Като цяло няма части иначе се здрави!
                            Поздрави Миро.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X