Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha dt 80 мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha dt 80 мнение

    Какво ще кажете за този мотор.Подходящ ли е като за 16 годишен начинаещ, защото един приятел мисли да си купи, че се запали по ендуро спорта..Предимно ще го кара из планината по леки маршрути.
    Благодаря предварително.

  • #2
    До: Yamaha dt 80 мнение

    Ами един приятел има такава ямаха и кара по писта и да ти кажа върви добре но той е на 12 години а ти си на 16 и мисля че ще ти е малко вземи си ямаха дт125
    Петър Начев :twisted::twisted::twisted:

    Коментар


    • #3
      До: Yamaha dt 80 мнение

      Няма да му е чак толкова слаба.
      Derbi Senda 50/70 1997 --> Suzuki RMX 250 1994 --> Suzuki RM 125 1991 --> KTM EXC 125 1998

      Коментар


      • #4
        До: Yamaha dt 80 мнение

        Мойто синче е на 10 и кара 125.Взимай си по голям от 80.Ще ти малее.
        sigpic

        Коментар


        • #5
          До: Yamaha dt 80 мнение

          Колега моторчето като конси сили е малко.Но за начинаещ става.Но по добре ще е 125куб. според мен.
          Аз съм на 15 и карам 85цц крос.Като 1-ви мотор и ми е добре.

          Коментар


          • #6
            До: Yamaha dt 80 мнение

            Първоначално публикуван от FoReVeRcHo Преглед на мнение
            Колега моторчето като конси сили е малко.Но за начинаещ става.Но по добре ще е 125куб. според мен.
            Аз съм на 15 и карам 85цц крос.Като 1-ви мотор и ми е добре.
            ..е значи аз съм много капризен карам 250цц и ми малее доста май ще минавам на някое Ктм-че 300.. или 450

            пП. А иначе по темата.. според мен това е малко, нищо че е за начинаещ. Точно 2 седмици и ще заиска да го смени, само да попадне в раце на опитни батковци ( само 1-2 разходки с мощни мотори..)
            Последно редактирано от Спас Спасов; 23-06-09, 21:52. Причина: :)
            OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

            Коментар


            • #7
              До: Yamaha dt 80 мнение

              Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
              ..е значи аз съм много капризен карам 250цц и ми малее доста май ще минавам на някое Ктм-че 300.. или 450

              пП. А иначе по темата.. според мен това е малко, нищо че е за начинаещ. Точно 2 седмици и ще заиска да го смени, само да попадне в раце на опитни батковци ( само 1-2 разходки с мощни мотори..)
              250cc 2тактов крос и ти малее..... ти ше да некоя фърчаща нинджа по екстремите .

              А по темата мисля че наистина 80сс ендуро е слабичко, но ако не се е качвал на мотор и си няма и идея... мисля че ще е добре бързо ше го потроши..
              Човешкото тяло е с перфектна механика, ама от калпав материал. Пазете го!! :wink::wink:

              Коментар


              • #8
                До: Yamaha dt 80 мнение

                Според мен си вземи по-голямо, това бързо ще ти умалее. Вземи си 125. Моето ендуро е толкова и макар, че ми "умаля" не спирам да го карам, с 80 ка смятам ще да е доста по-слабо и барзо ще прийскаш по голям
                Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                Коментар


                • #9
                  До: Yamaha dt 80 мнение

                  Много ви благодаря за отговирите.Ще чакам няква хубава 125 и ще купувам

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X