Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кажете какво е това

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кажете какво е това

    Гледам го и не мога а си отговора на къде върви политиката на КТМ.Изкажете своето мнение за двигатела на този мотор и кажете на кой ви прилича и в какво ще се цели КТМ за напред
    Прикачени файлове
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

  • #2
    До: Кажете какво е това

    Амиии ... на мен ми прилича на Хусаберг.Кефи ме визията, формата на рамата отпред.Абе готино ми се вижда.


    П.П.Само да попитам, Хусаберг са на БМВ, а Хускварна са на КТМ нали?Като бутикови подразделения или нещо от сорта.

    П.П 2.Ха сега като се замислих и ... ми то така няма вече такава вероятност да се спука картера.А иначе остана да "приберат" и радиаторите в рамата като при траялките например и готово.Бизнеса с предпазни плочи за картера и предпазители на радиаторите ще позамре поне за новите модели.
    Последно редактирано от VaHk0_; 01-04-09, 23:53.
    Иван Маринов
    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
    ЕНДУРО ВАРНА

    Коментар


    • #3
      До: Кажете какво е това

      Много напомня на новия HUSABREG по концепция на двигателя.
      ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

      Коментар


      • #4
        До: Кажете какво е това

        Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
        Амиии ... на мен ми прилича на Хусаберг.Кефи ме визията, формата на рамата отпред.Абе готино ми се вижда.


        П.П.Само да попитам, Хусаберг са на БМВ, а Хускварна са на КТМ нали?Като бутикови подразделения или нещо от сорта.
        Хусаберг са от 2003-та някъде на КТМ, а Хускварна само на Балканкар май не са били собственост.

        Коментар


        • #5
          До: Кажете какво е това

          Ами не виждам нищо чудно, Хусаберг са си тестовата лаборатория на КТМ, което работи - слагат го на следващото поколение ктм-и. Те и сегашните двигатели на КТМ имат някаква хусаберговска кръв в тях.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            До: Кажете какво е това

            Гоблин цар си точно това е цялата история.Тук много яко се говори за това и за историята на КТМ че ползва Хусаберг като опитна мишка и от там на татъка те самите да се ориентират какво да правят.
            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

            Коментар


            • #7
              До: Кажете какво е това

              Според познавачи това е "фотошоп"!
              offroad фен
              1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
              TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

              Коментар


              • #8
                До: Кажете какво е това

                Че КТМ ползва Хусаберг като лаборатория не е никаква тайна - те основно за това ги и купиха.

                А и новият хусабергов двигател с обърнатия цилиндър така или иначе първите прототипи бяха КТМ двигатели по които активно бяха играли флекси и заварки. Имам ги някъде снимани по списанията.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  До: Кажете какво е това

                  И това ли са фотомонтажи,то май само лепенките са на Хусаберг.Да ви кажа че тук едни пичове отБарселона много ама много са в час с нещата говорат за Новия двигател на хусаберг 250 4т с 70 градусовия цилиндър че вече го пробват но е много засекретено самото място където прават пробите.Този двигател ще е и за новия КТМ.Така че да не ви очудва моделите 2010 или 2011 да са с тези двигатели КТМ.Вижте тези две снимки които съм качили ми кажете на какво ви прилича мотора.А относно Хусаберг вчера изрви х че са купени от КТМ през далечната 1996 година
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от pepimotos; 06-04-09, 22:50.
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Кажете какво е това

                    нищо чудно наистина в най скоро време ктм да "разместят цилиндрите" на моторите си
                    явно за сега ги пробват на хусаберг тези неща за да не си рискуват сигурните пазарни позиции с досегашните модели които още са си вървежни
                    между другото новия им 65 кубиков..вече използва тази концепция..целия цилиндър с вала макар и не чак под такъв ъгъл но е поставен над скоростната кутия ..дори и само този факт..вече си е знаков

                    Коментар


                    • #11
                      До: Кажете какво е това

                      И аз мернах някъде новия КТМ 65 и ми се стори нещо странен по отношение на двигателя ама така и не отидох да го загледам, а то каква била работата

                      на тази снимка долу горе се вижда че всичко е едно над друго, съединител, колянов вал, цилиндър.
                      Прикачени файлове
                      Последно редактирано от Краси; 09-04-09, 08:43.
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X