Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

    Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
    Xмм колега тук съм раздвоен но някакси по здрав ми се струва ДР600 но всичко е относително. Според това как е поддържана машината.
    Но е факт, че тези мотори определено не се вписват в категория "леки ендура". От друга страна ти си 90 килограма и незнам до колко подходящ ще е за теб ХР 250, или някой пак от клас 250 4т. А пък ако наистина искаш лек мотор с евтина поддръжка 2т са твоите мотори. Но зависи как и къде ще го караш. Уточни се.
    Хайде поздрави.
    колега доминатора не иска поддръжка само караш зареждаш бензин и доливаш масло на 3000-4хил км умориш щи кажа евала

    Коментар


    • #17
      До: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

      Първоначално публикуван от mytco Преглед на мнение
      МОЛЯ ДА МИ ПОМОГНЕТЕ В ИЗБОРА НА МОТОР
      МОТОРА ИСКАМ ДА Е ЛЕК
      ВИСОК СЪМ 180СМ ТЕЖА 90КГ ИМАМ 2400ЛВ
      КОИ ОТ МОТОРИТЕ ДА ИЗБЕРА
      АКОМИСЛИТЕ ЧЕ ИМА И ДРУГИ ПОДХОДЯЩИ МОЛЯ ПИШЕТЕ
      БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
      Колега препоръчвам ти да си вземеш Доминатор,един приятел продава за около 2000лв.пригоден за офроуд с наличните оригинални пластмасарии технически е перфектен в истинкия смисъл на думата.
      Ако не ти харесва този си намери друг но да е Доминатор на 100%
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Jori; 06-04-09, 22:08.
      [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
      ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

      Коментар


      • #18
        До: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

        Моят DR 650 имаше шумна 3-та скорост когато го отвориха, липсваха цели зъби, направо незнам как се е движил - 250 лв за цялата карантия 2-ра употреба и всичко е наред тъй че много се ослушвайте за шумове в скоростите при купуване на DR.
        [SIZE="4"][COLOR="DimGray"]Enduro - way of life![/COLOR][/SIZE]

        Коментар


        • #19
          До: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

          Абе ви с тия ДЕТОНАТОРИ , вече почвате да прекалявате . ТУК в Сливница ги хвалят само хората, който още не са се отървали от тях Двигателите са им здрави и ... до тук се спират добрите им качества , да не говирим за електориниката им , скапва се постояно и са като спънати магарета сравнение с ДР 600 или Хт 600 . А и двигателите как намя да са им здрави като за 650сс имат мощноста на скутерче с тунинг . То и на камионите са по-здрави от на колите двигателите , ама са с по хиледи кубици повече . Ако искаш добър мотор от сорта на Доминатора вземи си кавазаки КЛЕ 500 . Има много плюсове пред Детонатора , а и двигателя на КЛЕ 500 се слага в още три модела на кавазаки ( чопар и шосейка) .

          ПП Мнението ми е породено от наличието на поне 20 Детонатора в Сливница и от собствениците им , за който тях това е най-великият мотор и отричат всички други !
          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

          Коментар


          • #20
            До: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

            Напално подкепям колегата Цецо Кангото,Доминатора незнам какво толкова го хвалят като тои с две думи:Нито става за гората,нито за асфалта за мен по безмислен мотор от него няма.Няма мощтност и пък навсичкото отгоре е и много тежък за в гората а за асфалта нее нищо особено има и едно претръсване в кормилото и изобщо мнението ми за него го написах по горе.Един ДР или едно XТ са стопъти по добри от него и на мощтност и на лекота и на всичко това което пиша съм сигорен защото сам имал и карал от тях.Разбира се не обиждам никой който има Доминатор и не втълпявам на никой за това.Това е лично мое мнение.А ако питаш мен вземи си ДР и няма да згрешиш,а пък тои е по мощен и от XТ-то и изобщо по добър от него.Успех при купуването
            КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
            (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

            Коментар


            • #21
              До: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

              Несъм съгласен с valiaka7. Имам Хонда Доминатор и до сега не съм имал никакъв проблем с него. Еднакво добър е както за гората така и за асфалт. Просто може да си пробвал кофти машина

              Коментар


              • #22
                До: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

                Първоначално публикуван от Nicols Преглед на мнение
                Несъм съгласен с valiaka7. Имам Хонда Доминатор и до сега не съм имал никакъв проблем с него. Еднакво добър е както за гората така и за асфалт. Просто може да си пробвал кофти машина
                Всеки хвали това което кара. За скромната ми кариера на моторджия, съм преминал през доста марки включително и доминатор. Доволен съм от всичките ми машини. Всичко е въпрос на поддръжка. Доминаторът е удобен за гората, стига да е на нужните предавки ( зъбаци; зъбчатки; пиньони - който както е свикнал )

                Коментар


                • #23
                  До: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

                  DR май е по-тежък, а пък и доминатора е бая популярен. Който и да вземеш няма да сбъркаш. Гледай най-вече техническото състояние.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

                    Здравейте!
                    Аз също съм на мнението, че няма толкова значение какъв е моторът, а какво му е състоянието и как е гледан преди теб. Дали му е обръщано внимание или е стоял в гараж, каран е от време на време и не е поддържан. Абе с една дума скапан мотор няма. Аз лично съм за Xt - то. Чао

                    Коментар


                    • #25
                      До: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

                      Първоначално публикуван от Atanass Преглед на мнение
                      Здравейте!
                      Аз също съм на мнението, че няма толкова значение какъв е моторът, а какво му е състоянието и как е гледан преди теб. Дали му е обръщано внимание или е стоял в гараж, каран е от време на време и не е поддържан. Абе с една дума скапан мотор няма. Аз лично съм за Xt - то. Чао

                      Напълно съгласен. Не е важно марката, а кой и как го е карал. Вземи някой който е имал такъв мотор като ходиш да гледаш. Успех
                      "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                      Коментар


                      • #26
                        До: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

                        сменил съм няколко DRа без нищо да им правя за няколко години. Така че решавай

                        Коментар


                        • #27
                          До: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

                          ДР 600 е кокал мотор,беше ми учебник за задна гума.Това за виенето на 3-та наистина е така.Всьщност ти избра ли си мотор или само питашеШтот още малко ите модели ша ги тьрсиш по оказионите.

                          Коментар


                          • #28
                            От: До: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

                            Здравейте?
                            Сега и аз съм пред същата дилема и немога да си избера подходящия мотор.Та искам да ви попитам,кой бихте ми препоръчали като здравина на двигател и даракоустойчивост?Въпреки,че ще го използвам по асфалт искам да избера правилната машина,разбира се всеки това желае.
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

                              Здравей колега.Както са казали по горе,кой каквото има това хвали е така.Аз мога да допълня каквото и да вземеш не съжаляваи за другото ,че не си го взел.Няма вечни неща.Всичко се чупи но се прави след това.
                              Поздрави.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Какво да избера? Dominator, Xt или Suzuki DR 600

                                Здравейте,
                                изивнявам се, че се меся в темата Ви, но
                                доминатора е на килограмите на ХТ-то.... а ДР-а е по тежък...

                                и от цялата група "Тежки" ендура май Доминатора и Хт-то са най леки около 150-153кг

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X