Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    И моята идея е различна от това, да дам 300 евро за пластмасова дамаджана, произведена от италианец. Не знам за 2003 г., но 2001 г. си е с 8 литров резервоар, което и на мен ми се струва малко за цял ден каране. Ако се нуждаеш от друг резервоар, защо не провериш при Калоян от Чифлик, Троянско? Той има доста раглобени Ямахи. Може да има и 8 и 10 литрови резервоари. Каза ми, че е имал и 13 литров, но за него трябвало и смяна на седалката.

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Ами нямам път до Троян, а и чак токова разкарване не си заслужава.
      Питах ако някой от форума има подобен излишен или иска по малък да направим някаква врътка.
      Ще си карам с моя, пък ако нещо изпадне ще е добре. Ако не здраве да е не е болка за умиране или причина да не си караме моторите

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Роска, защо не намериш телефон на човека да ти пусне по еконт с опция провери преди да платиш и може да ти спести едно ходене до Троян
        Който оцелее ще закусва!

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
          Роска, защо не намериш телефон на човека да ти пусне по еконт с опция провери преди да платиш и може да ти спести едно ходене до Троян
          За Бижо Бижев Бижев винаги: гр.Троян, тел за контакт 0888153042-Калоян.

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Е мерси и на двамата. Ще се обадя да видя какво има, като се поосвободя.
            Вие сте по инати и от мен :-)

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              А добре ли ми е на мен с 6.5 литра едвам едвам? За целодневно каране си отиват едни 10-12литра брнзин ама кво да се прави раница голяма шишета има и така.
              0878424143
              0887424150

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Не мога да разбера какво е това вашето каране.С един резервоар се минават 100км а за толкова няма начин да няма някъде бензиностанция.
                Аз имам голям резервоар и не бих си го сложил да карам с него за нищо на света.Той така ми е тежък а камо ли с големия.

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Е нашето каране е ясно. Само от полягвания губим към 1л .
                  Относно маршрутите по които караме и ни водят, бензиностанциите в Стара Планина около София, са си кът. Затова носим по някое и друго шише.
                  Аз имам им по около 25 км., в двете посоки, асвалт до мястото на тръгване. Но досега карам с шишета, та свикнах май.

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    А какво ще кажете за този по лек от пластмасовия и по здрав.





                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Супер е. Доста играчка е паднало по него.
                      Не знам при някое падане да не се подбие само, иначе с една боя и става като оригинален

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Първоначално публикуван от hafte Преглед на мнение
                        Супер е. Доста играчка е паднало по него.
                        Не знам при някое падане да не се подбие само, иначе с една боя и става като оригинален
                        Тава си е оригинален рейсингов приятел.

                        Пък за падането сигурно е 5 пъти по здрав от ПВЦ-то
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Не бях виждал такъв. Моля да извините невежеството ми .
                          В интерес на истината, такова изпълнение не видях и в нета.

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение

                            Пък за падането сигурно е 5 пъти по здрав от ПВЦ-то
                            При падане, най много да му се намали обема . А мери ли го колко литра се получи ??.
                            Диян Димитров

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Първоначално публикуван от sunny88 Преглед на мнение
                              При падане, най много да му се намали обема . А мери ли го колко литра се получи ??.
                              не но ако има интерес ще го премеря.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                такъв резервоар имам на WR 400 и събира 8л, бензин

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X