Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR domination - синята мания

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: WR domination - синята мания

    Не знам дали е споделяно във форума, но в сайта на българските вносители на Ямаха вече могат да се теглят безплатни мануали. Дано да е полезно.

    http://www.yamaha-motor.bg/community...ce/manuals.jsp
    Последно редактирано от viki terzieva; 12-08-10, 13:48.
    Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

    Коментар


    • От: WR domination - синята мания

      Колеги, който има ВР с големия резервоар и иска да му изглежда по-добре мотора и да си купи малкия от YZF мога да му помогна,аз имам за продаване малкия, само лепенките трябва да се пооправят че са леко разлепени.Цената се коментира на лични, но е някъде около 60лв. с пазарлък
      Последно редактирано от viki terzieva; 13-08-10, 08:27.
      [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
      ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

      Коментар


      • От: WR domination - синята мания

        Здравейте,

        Доста неща изчетох последните седмици в търсене на подходящият за мен мотор. Досега съм карал 5г. 50cc мотори.
        Търся ендуро мотор с фар, стоп, ел. стартер. Ще го карам в гори пътеки. Искам да е лек, да имам възможност за контрол над него. Затова се насочвам към 2Т мотори

        Имам въпрос относно Yamaha WR 200 2T. Някой има ли такава, някакви впечатления от мотора. Харесал съм този:
        http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...483&f1=details

        Има ли специфична причина да не е разпространен модела в България. Някакъв съвет при огледа на място? Как стои въпроса с поддръжката?

        Благодаря!

        Коментар


        • От: WR domination - синята мания

          Колега моя съвет е вр 250 4т.няма какво да говоря повече.Откъм поддръжка е много лесен а за каране е песен точно за твойте нужди.
          0878424143
          0887424150

          Коментар


          • От: WR domination - синята мания

            Първоначално публикуван от BATKO PEPI WR Преглед на мнение
            Колега моя съвет е вр 250 4т.няма какво да говоря повече.Откъм поддръжка е много лесен а за каране е песен точно за твойте нужди.
            Хе , че кое му е по-лесно за поддръжка на 4Т от 2Т, пък за лекотата на каране и след 100 години 4Т пак ще са по тегави. Ако мотора който си намерил WR200 2T е читав, хич не се чуди.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • От: WR domination - синята мания

              Не колего друго исках да кажа ама не го написах както трябва.Иначе си прав ако има читав 200 2т да го взима ни най-малко съм против 2т просто много много ги няма 200 за това.
              0878424143
              0887424150

              Коментар


              • От: WR domination - синята мания

                Здравейте,
                Пробвах мотора, малко трудно запали и леко прекъсваше. Най- вероятно е от стоенето. Това, което не ми допадна е по-скоро състоянието му. Заварен преден пиньон, лостче за скорости от не знам какъв мотор и други неща. Като цяло модела ми допадна, но не и точно този мотор.

                Продължавам с търсенето. Ако някой предлага нещо подобно нека да сподели.

                Благодаря!
                Последно редактирано от viki terzieva; 07-09-10, 16:54. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише ВИНАГИ отделно от глагола - например "не иска"

                Коментар


                • От: WR domination - синята мания

                  Искам да питам ръчен декомпресор на ямаха ВР 400 дали се регулира!?! Отидох да гледам един Вр 400 - много хубаво моторче, запазено, има си глезотиЙки по него, цената добра за машината, но не мога да го сритам както трябва - манивелата много тежка!! Продавачът ми обясни, щом манивелата стане твЪрда, натискам лостчето и леко подминавам горна м. точка и после връщам и ритам здраво. Да, ама не, пак задържа манивелата в средата на хода!!! Палил сЪм хускварна 610 с ръчен декомпресор и много леко се риташе!! КОлеги помагайте, че ми се кара много!!!
                  Последно редактирано от viki terzieva; 07-09-10, 16:56. Причина: "Дали" се пише слято
                  Опел Корса В 1,4 82 коня
                  Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
                  Ямаха ХТ 600Е
                  Симсон SR 49 1959 г. :D

                  0898234666:D

                  Коментар


                  • От: WR domination - синята мания

                    Освен жилото на декомпресора да е хлабаво не би трябвало да се регулира доколкото си спомням.
                    Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

                    Коментар


                    • От: WR domination - синята мания

                      Не съм запознат и затова питам !!Просто ми стана много интересно ,че хъските се пали като двутактово скутерче а това като танк!!!А това ли принципа на палене с декомпресора (докарваш с манивелата докато спре после стискаш лостчето малко да преварти ,връщаш манивелата в начално положение пускаш декомпресора и риташ здравоо
                      Опел Корса В 1,4 82 коня
                      Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
                      Ямаха ХТ 600Е
                      Симсон SR 49 1959 г. :D

                      0898234666:D

                      Коментар


                      • От: WR domination - синята мания

                        Oбщо взето това е принципа нп трябва да го оттренираш няколко пъти и си пали много лесно.А жилото на декомпресора има малко за регулиране на самия кужух на жилото и го охлабваш докато не стой натегнат декомпресора а ако пак не е добре значи има някакъв проблем в мотора.
                        0878424143
                        0887424150

                        Коментар


                        • От: WR domination - синята мания

                          Декомпресора работи на следния принцип:Когато натиснеш лостчето натискаш единия от изпускателните клапани надолу(отваряш) и няма компресия в цилиндара.Щом при теб върви трудно значи има друга причина.

                          Коментар


                          • От: WR domination - синята мания

                            Здравейте всички от скоро и аз съм в синия клуб с един вр 426 които в моминта изглежда като уз . Искам да попитам някой знаели от къде е правилно да взема захранване за фара защото в момента свързването му ми изглежда много любителски
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: WR domination - синята мания

                              Мераклисал сам се на WR 426 на 15 години съм до сега съм карал 350 кубикова Aprilia.Интересува ме ВР как е за подръжка
                              [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                              Коментар


                              • От: WR domination - синята мания

                                Никой ли не може да ми каже как е за подържане yamaha wr 426?
                                [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X