Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

    Интресува ме мога ли да намеря мотор за тази сума няма значение годината само да е в добро състояние.Ще се кара по черен път с някой друг камък по него.Не съм карал преди(освен скутер) такаче предпочитам да е до 125сс. Мерси

  • #2
    До: Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

    Колега може всичко да се намери до 1000 лв.Зависи и дали ще е ендуро или кросов мотор. Можеш да си намериш ,но ще е старичък ,а дали ще е изряден и добре поддържан това зависи от пилота на мотора. Разрови се в отдела за КУПУВАМ/ПРОДАВАМ и виж,има хора които продавам до 1000 лв .

    Коментар


    • #3
      До: Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

      Зависи също и от каква марка и модел си се ориентирал, защото поддръжката на някои моторетки е страшно скъпа.... Но един съвет - гледаи да има регистрация може да си навлечеш големи проблеми. Едно приятелче го прецакаха с мотор без документи и сега неможе да докаже че е негово!
      Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
      [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

      Коментар


      • #4
        До: Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

        Относно марка нямам никава представа,мотора ми трябва като отида на вилата да ходя на разходки в гората.Общо взето няма да се кара много.

        Коментар


        • #5
          До: Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

          Првдлагам ти една MZ-тка ,порови се в мобиле-то,има много ,дори и на малка цена

          Коментар


          • #6
            До: Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

            Смяташ ли че MZ-ка е най-добрия вариант?Цената не е нужно да е закована на 1000лв може и до 1500лв да .Няма ли вариант да е кросов мотор годината няма значение.

            Коментар


            • #7
              До: Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

              Първоначално публикуван от Bosco_ Преглед на мнение
              Относно марка нямам никава представа,мотора ми трябва като отида на вилата да ходя на разходки в гората.Общо взето няма да се кара много.
              Колега,
              И аз като теб исках да си взема до 125 сс защото съм начинаещ и ще го карам само на вилата, обаче много бързо ми стана слабичък. Съветвам те вземи си 250 като начало за да си доволен. Едва ли ще има съществена разлика в цената. Удоволствието от карането наистина е голямо.
              Поздрави
              Стратегия за Национално оцеляване - Да си толкова прост, че никой да не иска да се занимава с теб.

              Коментар


              • #8
                До: Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

                Ето един мотор за теб
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=51478
                HONDA CR250 - 2 Stroke POWER

                Коментар


                • #9
                  До: Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

                  Имам една Gilera Xr2 125 след основен ремонт,много добра за алвалт и лек офроуд както в твоя случай.Ако си заинтересован ми дай някво номерче да обсъдъм евентуално цена...
                  А за китайските атвта и мотори,по-добре не се занимавай.

                  ВЪПРОС КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ:Защо не ми одобрявате мненията в тази тема.Ако има някакъв проблем да се коригирам

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

                    Ако си намериш мотор до 1000лв.поне ще станеш майстор,ако не друго.Събери си още малко парички и си вземи някой 250 4-тактов.Това е моят съвет.
                    [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                    ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

                      Познавам двама души които карат мотори за по 1000лв. И с двамата съм ходил заедно на огледа на моторите
                      Единия мотор е кавазаки КМХ125 а другия ямаха ДТ125, модели около 1992г. Като за начинаещи и за хора без амбиции да стават състезатели са съвсем прилични моторчета. На ямахата й смениха буталото и шлайф на цилиндъра и сега върви супер. Окачването и на двата е много комфортно, не са тежки и не горят много.
                      Ако някой има мотор за тази цена нека го предложи тука, а не само да давате акъл, че това щяло да е боклук и да събира още пари и да си взема 250 и незнам си какво друго.
                      2010 CRF 250 R

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

                        Колега до 1000 лв. мтор със сигурност ще си намериш особено 125 ца. Моя го взех точно за тази сума, но от познат. Все пак много съм доволен от него, много вирви и малко гори. Наистина бързо ще му свикнеш, но както каза рядкоще го караш и ще ти е удоволствие по-добре ти да владееш машината отколкото някоя по мощна да се изпоухлусиш. Успех в намирането.
                        Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

                          Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                          Познавам двама души които карат мотори за по 1000лв. И с двамата съм ходил заедно на огледа на моторите
                          Единия мотор е кавазаки КМХ125 а другия ямаха ДТ125, модели около 1992г. Като за начинаещи и за хора без амбиции да стават състезатели са съвсем прилични моторчета. На ямахата й смениха буталото и шлайф на цилиндъра и сега върви супер. Окачването и на двата е много комфортно, не са тежки и не горят много.
                          Ако някой има мотор за тази цена нека го предложи тука, а не само да давате акъл, че това щяло да е боклук и да събира още пари и да си взема 250 и незнам си какво друго.
                          прав е Митака,като добавиш още някой лев за бутало и нови гуми мотора става перфектен за начинаещ-казвам го от собствен опит

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мотор за 1000лв. Възможно ли е?

                            Аз преди две три години имах една Джилерка, и я продадох на едно момче от форума за 900лв.Той я кара доста,и я продаде обаче беше много доволен.

                            Коментар


                            • #15
                              Колеги търся мотор до 1300лева 250 кубика 4 тактов

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X