Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за покупка на мотор от Клисура

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за покупка на мотор от Клисура

    Здравеите, решил съм да взимам мотор и случаино попаднах на един магазин в клисура.Някой знае ли от къде се внасят моторите и как е попринцип качеството на самите мотори защото са на ниски цени но пък в клисура е пълно с автоморги и да не стане грешка да взма мотор от мото морга. Попринцип съм се насочил към КТМ 400exc 05' , 450exc 03' и 525exc 05'.Ако някой има опит с моторите може ли да ми ми каже какви са плюсовете и минусите им.Или като цяло поне надеждни л са им двигателите

    ПП. Забравих да попитам при покупката какво трябва да гледам на мотора.
    Последно редактирано от kosyooo; 31-01-09, 18:59.

  • #2
    До: мото магазин в клисура

    Питай Митков, той по едно време показваше някакви мотори за продан от Клисура, може да са същите продавачи.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: Съвет за покупка на мотор от Клисура

      До колкото съм информиран,човека внася мотори предимно от Англия.Не съм чул лоши отзиви за него
      MG RACING

      Коментар


      • #4
        До: Съвет за покупка на мотор от Клисура

        Аз си купих мотор от там , да внасят ги от Англия . Аз съм доста доволен от моят КТМ 250 ехц 05 , единственият проблем е ,че иска настройка на иглата . Моят съвет е да вземеш КТМ 400 !

        Поздрави!
        [SIZE=1][B][SIZE=2][URL="http://sixdayscrazyjob.com/"][IMG]http://ftp.domainbg.com/JORO_HD/Six-days-logo.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]
        [B][SIZE=1]КТМ 450EXC-R '09[/SIZE][/B]
        [B][SIZE=1]-------------------------[/SIZE][/B]
        [B][SIZE=1]Ендуро клуб "Луда работа" - Стара Загора[/SIZE][/B]
        "Колкото по-трудно , толкова по-лесно"
        [/SIZE]

        Коментар


        • #5
          До: Съвет за покупка на мотор от Клисура

          Някой има ли му телефона на тоя човек от Клисура

          Коментар


          • #6
            До: Съвет за покупка на мотор от Клисура

            Ако става въпрос за Манол това му е телефона-0878786004.
            [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

            Коментар


            • #7
              До: Съвет за покупка на мотор от Клисура

              Аз пък те саветвам да вземаш само японско. Защото проблема с резервните части се решават много бързо отколкото с КТМ

              Успех

              Коментар


              • #8
                До: Съвет за покупка на мотор от Клисура

                Стефане е те това е за тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...p?t=50531:eek: ама сигурно не сия видял.
                [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                Коментар


                • #9
                  До: Съвет за покупка на мотор от Клисура

                  В Клисура 2ма човека вкарват мотори единия е манол другия е Цецо Молата му викат тези KTM са при цецо ето телефон 0895609511

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съвет за покупка на мотор от Клисура

                    0885608730 вчера се върна един колега от там ама нямало много мотори,тръгнал беше за yamaha250 ili ktm250 ама си дойде с suzuki400......върви ги разбирай тия хора

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съвет за покупка на мотор от Клисура

                      Здравейте колеги,искам да изкажа мнение по темата.Значи в Клисура има 4 човека които вкарват мотори от Англия.Аз съм от Копривщица и Клисура е савсем близко от тук един баир ни дели и с мотор си 10 мин там,както и да е де,искам да кажа че от там сме купили поне 7,8мотора и даже днес включително купихме една YAMAHA YZF450-2007г и до сега няма нито един да е дал дефект моторите са добри като цяло купували сме само от Манол и Иван от другите момчета ,които вкарват не сме за там немога да говоря сигорно и те са хубави,но там не сме ходили.Но като цяло за колегата които е подхванал темата,че може и моторите да са от мото морга това са пални глупости.Моторите при тези които съм посочил са хубави и не се задържат много,но те вкарват често.
                      КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                      (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съвет за покупка на мотор от Клисура

                        да ..с манол сме приятели и съм взимал от него мотори .. също така единствен той се престраши първи да докара триалки
                        ..както и да е до сега всички мотори които сме взели от там са читави включително бяхме взели от него ктм на около 200 километра..направо си бе нов на невероятно изгодна цена има от време на време такива доста интересни неща там..
                        иначе..манол е човек с характер /както всички балканджии/ и някои от хората които съм му пращал ..после доста се оплакваха но не от моторите а..че само дето не ги е изгонил други пък са били много доволни..просто както казах е човек с характер и с лошото при него не става ..иначе е голем ПИЧ аз лично ..мога да кажа само много хубави неща за него

                        ..за другите момчета които продават там съм чувал но не ги познавам
                        всички мотори които се продават доколкото знам са основно внос от Англия

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съвет за покупка на мотор от Клисура

                          Аз пък ходих при Цецо молата много съм доволен,купих си страхотен SUZUKI DRZ400 на 1600км като нов е.Купих мотора преди 9месеца,нямам никакви оплаквания.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съвет за покупка на мотор от Клисура

                            Първоначално публикуван от BIJUTERA Преглед на мнение
                            Аз пък ходих при Цецо молата много съм доволен,купих си страхотен SUZUKI DRZ400 на 1600км като нов е.Купих мотора преди 9месеца,нямам никакви оплаквания.
                            Извинявам се за спама но що за хора са тези дето си купуват мотор карат го 1600км. и го продават?Не за първи път чета че някой си е купил мотор на толкова малко километри на цени като за стар.
                            [SIGPIC][/SIGPIC] Yamaha WR 426
                            ВСЯКО ПАДАНЕ Е ПРЕДПОСЛЕДНО

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съвет за покупка на мотор от Клисура

                              Първоначално публикуван от BIJUTERA Преглед на мнение
                              Аз пък ходих при Цецо молата много съм доволен,купих си страхотен SUZUKI DRZ400 на 1600км като нов е.Купих мотора преди 9месеца,нямам никакви оплаквания.
                              На 1600км от както е купен нов ли,та то значи че е още със оригиналното масло....нали така казано точно това се подразбира,че мотора е втора ръка,а първия собственик го е карал 1600км,това се навива за месец два редовно каране коя година е мотора и как разбра че тия километри са реални

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X