Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-икономичен мотор?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Най икономичен мотор?

    Да вземе някое що годе леко ,удобно и икономично ендуро,да му сложи супермото джанти и пистови гуми и да си пътува извънградско човека.Тук някой сигурно ще каже-че ще е скъпо ма то евтино и икономично и там каквото му се иска на човек няма в този реалният живот.400 кубикувите пистарки горят повече и от 1000 куб.гарантирам го.

    Коментар


    • #17
      До: Най икономичен мотор?

      Карам Хонда ХЛ600 с резервоар 28 литра - предполагам че е това което ти трябва, разхода е между 3-5 литра, най-често 4 при смесен режим асфалт/черни пътища. Ако караш постоянно с 80 по асфалт е даже под 3, автономията е невероятна - минавал съм 750км с един резервоар при нормално каране. Много е подходящ за дълги преходи през гори и планини, гарантирано не се и сещаш за бензиностанции.
      Honda XL600LM, 1987
      Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
      Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

      Коментар


      • #18
        До: Най икономичен мотор?

        колега kawasaki klx 250 нов му дават че харчи 3,5 на 100

        Коментар


        • #19
          До: Най-икономичен мотор?

          Според мен от по-старите е Симсон а от новите незнам.
          С.Колев-Kawasaki KX 250

          Коментар


          • #20
            До: Най икономичен мотор?

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Сигурно си струва да видиш какво е станало с дизеловите. Да са ги приемали на въоръжение не съм чул, не че съм се интересувал. Нещо трябва обаче да е станало с разработката, и може да е пусната за цивилни.
            kawasaki klr 584cc

            Коментар


            • #21
              До: Най-икономичен мотор?

              Здравеите всички.Може ли някои да ми каже колко гори средно кросов мотор 125кубика около 95 година,Няма значение от марката,мерси предварително.

              Коментар


              • #22
                До: Най-икономичен мотор?

                хаха незнам колко гори един 125 95 който и да е но мога да ти кажа колко ми харчеше моето ДР-че 125 ( но беше 89) 2 на 100 , както се изразяваше един приятел тои твоя враща направо трябва да продаваш бензин. поняккога като го напавах качваше на главоломния разхо 2.5 на 100 мисля че този др е и един от най-малко харчещите

                Коментар


                • #23
                  До: Най-икономичен мотор?

                  Първоначално публикуван от kenanov Преглед на мнение
                  хаха незнам колко гори един 125 95 който и да е но мога да ти кажа колко ми харчеше моето ДР-че 125 ( но беше 89) 2 на 100 , както се изразяваше един приятел тои твоя враща направо трябва да продаваш бензин. поняккога като го напавах качваше на главоломния разхо 2.5 на 100 мисля че този др е и един от най-малко харчещите
                  Абсулютно съм съгласен с kenanov една 125cc 4т ще ти е идеална аз имам 125 крос който ми гълта от 6л. до 8л. когато е в добро настроение незнам да има икономичен крос

                  Коментар


                  • #24
                    До: Най-икономичен мотор?

                    Аз заради тея икономий съм бутал доста пъти.
                    2 stroke power

                    Коментар


                    • #25
                      До: Най-икономичен мотор?

                      Първоначално публикуван от gelev Преглед на мнение
                      Аз заради тея икономий съм бутал доста пъти.
                      колега какво искаш да кажеш че икономичните мотори са лоши??ако не си наясно в гората бензиностанция няма пак и човек трябва да си знае възможностите като не си с достатачно мощен мотор ще си пподбираш маршрута а и аз лично мога да кажа че др-чето ме вадеше нашсякаде кадето сам ходил с хубава гума и килограмите които бях продадох го защото станах 97 кила и вече можеше да ми се наложи да бутам

                      Коментар


                      • #26
                        До: Най-икономичен мотор?

                        Колеги не знам колко са икономични ендурата,но кросов мотор без значение кубици или тактове и икономия нямат нищо общо.Сипвам карам колкото харчи толкова важното е на мене да ми е гот.
                        ИКОНОМИЯТА Е МАЙКА НА МИЗЕРИЯТА !!!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Най-икономичен мотор?

                          абе важмо е да ти е гот но когато ти се налаг да си броиш парите правиш компромиси така че твоито изказване ми седи краино

                          Коментар


                          • #28
                            До: Най-икономичен мотор?

                            Моита ямаха дт 125 ми гори 3-5л. на 100

                            Коментар


                            • #29
                              От: Най-икономичен мотор?

                              HONDA CBF125 2,2 na 100 km

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X