Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DR 2002 или honda xlr99?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki DR 2002 или honda xlr99?

    Здравейте,
    оглеждам се да си купя 1-ви мотор. Тези 2-та ги има в мобилето, на мен ми изглеждат абсолютно еднакви?!?
    Каква е разликата м/у тях?
    Едуният е обявен за 200др другият за 230 хикс ел ер.

    Дали ще са ми малки, като се има впредвид,че съм 90кг 1,86м и ще ги карам най-вече съвсем любитески по поляни , за пикници.(това са първоначалните планове
    Евентуално с приятелката ми.

    След доста четене стигнах до извода,че търся нещо около 3000лв,около 200-250куб.
    Отворен съм и за други предложения.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Suzuki DR 2002 или honda xlr99?

    Моето лично мнение е 60-80кг. - 250цц . Ти си 90кг, само ще я тормозиш, а и като качиш приятелката си... Немога да ви разбера, все бягате съм малките кубици?! Ще и свикнеш на тая 200-ца и ще ти стане много ама много слаба! Вземи си по-як мотор, кефа е по-голям къде къде и ще видиш как леко по леко съзнанието ти ще те дръпне към гората. Аз също съм горе - долу на твойта физика и карам сузуку др650, вече ми е слаб и затова го продавам.... представи си с 250ката. (говора спрямо бюджета ти). Продавам моя за 2200лв, телефона ми е 0885968553, обади ми се ще се видиме някъде ще ти дам да го покараш и ти сам ще си решиш!
    KTM Fen

    Коментар


    • #3
      До: Suzuki DR 2002 или honda xlr99?

      колегата е прав !!
      какво им хареса на тия паркетници !?
      на тая 220 колко се учиш 2 дена и седно караш колело после и докато я продадеш да земеш по мощно сезона мина наи добре си вземи хр 400 др 350 може и друго !!!
      Опел Корса В 1,4 82 коня
      Пасат 1,9 ТДИ 90-ка
      Ямаха ХТ 600Е
      Симсон SR 49 1959 г. :D

      0898234666:D

      Коментар


      • #4
        До: Suzuki DR 2002 или honda xlr99?

        Общо взето двата мотора са еднакви. Разликите са съвсем малки. На пръв поглед което се вижда е, че хондата е с дискова спирачка отзад а сузукито с барабанна...
        Бих взел по-запазения екземпляр. От снимките сузукито се вижда доста по-запазено, но от огледа на място и пробването на моторите само може да се разбере състоянието им.
        За разходки по равни места стават и двата, но е възможно на места да усещаш недостиг на мощност. За първи мотор са добър избор.
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #5
          До: Suzuki DR 2002 или honda xlr99?

          Скоро ще пусна за продажба моят Др350, за горе-долу тази цена.
          Пробвал съм Др250, определено ми е слаб, а ако трябва и втори да возя направо ще си е мъчение.

          Коментар


          • #6
            До: Suzuki DR 2002 или honda xlr99?

            Не искам да отвярям нова тема, за това ще попитам тук Какво ендуро ще е най-добре за мен, ако карам оффроуд и градско и да има място за втори човек? висок съм около 195см и тежа 90 кг.

            Коментар


            • #7
              До: Suzuki DR 2002 или honda xlr99?

              Първоначално публикуван от Feress Преглед на мнение
              Не искам да отвярям нова тема, за това ще попитам тук Какво ендуро ще е най-добре за мен, ако карам оффроуд и градско и да има място за втори човек? висок съм около 195см и тежа 90 кг.
              Взами си Suzuki DR 350 хем ще е лек за твоето телосложение хем е и мощенима и стартер за по мързеливите
              [SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X