Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно Honda cr 125

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно Honda cr 125

    Здравеите колеги искам да си купя Honda cr 125 но ме интересува може ли по няканъв начин да и се сложи фар защото съм попадал на обяви в които пише "със сменена инсталация,възможност за фар".Също искам да питам дали ще ми е добър такъв мотор до сега съм имал 125 аеон но иначе съм висок 182см и тежа 56 кг. това лято ще взема М категория и за това искам 125.
    Последно редактирано от c3s7rn7; 23-11-08, 17:37.

  • #2
    До: Въпрос относно Honda cr 125

    достатъчен ти е

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос относно Honda cr 125

      Първоначално публикуван от c3s7rn7 Преглед на мнение
      Здравеите колеги искам да си купя Honda cr 125 но ме интересува може ли по няканъв начин да и се сложи фар защото съм попадал на обяви в които пише "със сменена инсталация,възможност за фар".Също искам да питам дали ще ми е добър такъв мотор до сега съм имал 125 аеон но иначе съм висок 182см и тежа 56 кг. това лято ще взема М категория и за това искам 125.
      Закакво ти е М-категория за мотор 125 cc аз имам сузуки 125 и съм 182см и 73 кг и ме вее като пръскачка из лозе навсякаде
      0888 074 049

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос относно Honda cr 125

        да де но за фар става ли тая работа с инсталацията Б

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос относно Honda cr 125

          Вьзможно е да те разочаровам, но тоэи мотор е прекалено силен за М категория- там се допускат до 50сс и с мощност не по-голяма от 13кW, а тои не отговаря и на двата критерия
          Но от друга страна Сг е страхотна машина

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос относно Honda cr 125

            Да но за фара някои знае ли ?
            мерси предварително

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос относно Honda cr 125

              Първоначално публикуван от c3s7rn7 Преглед на мнение
              Да но за фара някои знае ли ?
              мерси предварително
              Да има възможност да се сложи фар, сменя се запалването с извод за фар но е скъпичко над 300 лв
              0888 074 049

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос относно Honda cr 125

                А бе я си земи един CRM поне за фар да не мислиш.

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос относно Honda cr 125

                  Мерси много за информацията !!! Значи на мен не ми трябва да обиалял селата с него трябва ми за да го арам на ръчка и наи много да карам из гората с него. до тук сам говорил с мн приатели кадето за мен са мн добри мотористи даже имам 1 които тренираше мотокросс но напоследък спря може някои да го познава казва се Светослав Седевчев и тои ми каза че нямя да ми е тврде голям honda cr 125. също така ако някои може да ми каже колко горе долу харчи един такъв мотор

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос относно Honda cr 125

                    Колко му сложиш-толкова ще похарчи
                    [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос относно Honda cr 125

                      Ми тук някаде бях чел че в състезателен режим за 40 минути харчи 10 литра бензин

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос относно Honda cr 125

                        Абе брато ами твоя приятел каза ли ти,че кроса се кара на трасе,а ендурото в гората.Така че ако ти се кара из гората на ръчка и си решил да се пребираш по тъмно то тогава CR-a не е за теб купи си мотор които е за в гората.Ако пък си решил да му слагаш фар значе си готов да похарчиш още някои друг пробит долар,ама лично мен ме съмнява упражнението да си струва напъването.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос относно Honda cr 125

                          Ами какво ще кажете за HONDA XR 250 2001 година ?
                          А..... те по колко пари варват горе долу ?

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос относно Honda cr 125

                            Колега влизаш в mobile.bg и проверяваш.За какво е нужно да задаваш само въпроси?А вървят за толкова за колкото ги намериш и дадеш.
                            [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпрос относно Honda cr 125

                              Първоначално публикуван от c3s7rn7 Преглед на мнение
                              Ами какво ще кажете за HONDA XR 250 2001 година ?
                              А..... те по колко пари варват горе долу ?

                              Темата е за CR 125!
                              Щом те интересува ХR 250 намираш едноименната тема и ще разбереш всичко за тоя мотор.
                              А за цените спри да задаваш глупави въпроси, защото ще ти изтрия цялата тема, ако продължаваш! Има си онлайн пазари, там си гледай цени колкото искаш.

                              По темата:
                              Можеш да сложиш фар на ЦРа. Можеш да го караш и на ендуро. Единствено с този мотор ще срещнеш проблеми при стръмни, бавни и технични пътеки с много препядствия по тях, точно там където се иска да си цар на полусъединителя.
                              Ама да си приказваме излишно няма смисъл, изписали сме тонове.
                              Купувай ЦРа и започвай да караш и да се кефиш и сам ще разбереш след време какъв да е следващия ти мотор

                              А иначе тая тема случайно неможа ли да я срещнеш при търсенето, точно преди 2 месеца е обсъждано имено поставянето на фар на ЦР 125 - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...D5%EE%ED%E4%E0

                              Ето ти още за ЦР - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...D5%EE%ED%E4%E0

                              Това е само от първия път, кой знае още колко има.
                              Ама ти е по-лесно да пишеш глупости вместо да потърсиш, така ли?
                              Последно редактирано от Жоро Донечки; 25-11-08, 14:08.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X