Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КТМ ту трак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Ясно е, че ще си рискувам кръгчето, но конкретно за 2 трака - нищо няма да излезе от това!
    Както на Ямаха моделът се провали, така ще е и с КТМ.
    Много ЛЯП има фирмите да ядат, докато направят свестен 2 трак
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #17
      ту трака според мен е в разрив със мотоциклета като цяло. нещо като кола с реактивен двигател.. така според мен винаги ще си остане просто една ексотика за по заможни хора.НИкога не съм карал, може би и никога няма да кара, но и чесно д ави кажа и да имам пари ще си купя 2 мотора но туттрак няма да си купя ..
      full time rider, part time racer
      jrc4life

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Калин Кулев
        Ша им дам...ако слушат.
        Виж Манолев как замълча обаче
        Другите викат "аз не съм,аз не съм" ама той си мълчи
        Мълчанието е злато. Пък и не помня къде съм ги плюл? Като мълча си мисля, че ще ми дадеш едно кръгче. Обещавам да карам бавно и много внимателно! Аз не обичам да карам чужди мотори, но обичам да карам нови мотори!

        Коментар


        • #19
          Като се има предвид принципа на действие на хидромотора при ту трак, до някъде може да се намери логика при него, но както някой каза си е екзотика, но пък също аз лично ако имам възможност за два нови мотора, преди да си купя втория ще направя всичко възможно да изпитам усещането на 2 трак достатъчно и вероятно да си го купя.

          Коментар


          • #20
            Тутрак
            То хубаво ама си мисля че предимствата и недостатъците на тази схема взимно се уравновесяват и в същност става мотор който върви почти като стандартните, но с един куп джаджи повече
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • #21
              На мен ми се струва, че двете разновидности (1 трак и 2 трак) имат свойте предимства на определени терени и при определени ситуации, но за ту трак май тези терени и ситуации са малко по-малко

              Коментар


              • #22
                според мен на ПРАКТИКА няма почти никакви предимства а недостатъците са ясно изразени

                Коментар


                • #23
                  Ooo,преди година две бяха пуснали 2 ту трака на Андрос трофито-пистови състезания на лед и сняг (с кросови мотори).Трябва да ви кажа,че на няколко пъти обикновено веднага след старта когато всички са на куп,тия двете осезаемо ускоряваха доста по-добре от останалита.Старта разбира се го взеха убедително и след това на всеки завой при ускорението дърпаха по 5-6метра.Е не победиха в крайна сметка,а и после изчезнаха.Явно недостатъците надделяха,но определено може да се каже,че имаха явни предимства.
                  Мисля,че и в Бг сме виждали възможностите на Ицовата ямаха.В неделя след състезанието в Бухово це разхождахме из местността.Тези които са били на състезанието навярно си спомнят за един стръмен баир с ляв завой на приблизително 1/3та от трасето(доколкото си спомням).Там едва се качихме в събота когато беше сухо,а в неделя след дъжда изобщо не можех и да си помисля за изкачване (със 2т Сузукито).Спуснахме се,като се чувствах малко като на ски,но Ицо се върна и го качи с ту трак-а
                  К. Кулев

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X