Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SHERCO-мнения дискусии и инфо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SHERCO-мнения дискусии и инфо

    Гоблин май си падаш по екзотични марки
    TM, Cobra, Sherco
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

  • #2
    До: Модерни 250 2Т хард ендура

    Е, все пак съм вносител на две от трите които изброяваш
    Но ей на видял ли си ме да рева че няма проби на Тм - не се оплаквам, при тях просто няма достатъчно мотори та да се доберат списанията до тях. Въпреки че Motocross Action чат пат успява. Но за другите - протестирам. Gas Gas вече ги пробват тук таме, но Шерко виждам само в европейските списания. А хускварна, хусаберг и бета вече не са апокрифни марки, те ще се появяват все повече и повече по тестовете.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: Модерни 250 2Т хард ендура

      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
      Е, все пак съм вносител на две от трите които изброяваш
      Но ей на видял ли си ме да рева че няма проби на Тм - не се оплаквам, при тях просто няма достатъчно мотори та да се доберат списанията до тях. Въпреки че Motocross Action чат пат успява. Но за другите - протестирам. Gas Gas вече ги пробват тук таме, но Шерко виждам само в европейските списания. А хускварна, хусаберг и бета вече не са апокрифни марки, те ще се появяват все повече и повече по тестовете.
      Ами така е, европейците се заемат с ендуро пазарния дял а японците с кроса, нека всяка жаба да си знае гьола

      между другото поразгледах онлайн изданието на CycleNews, прияно ме изненада.
      Имат интервю с Майк Браун който доскоро караше в европа MX1 а сега отива във WORCS сериите, и тест на новия 300XC-W и продължавам да разгръщам ..... А! от догодина Джейм Стюард няма да кара за кавазаки а най-вероятно за L&M Racing (yamaha)
      Последно редактирано от Краси; 25-09-08, 17:02. Причина: допълване
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #4
        До: Модерни 250 2Т хард ендура

        шерко напоследък са се взели в ръце..имат от тази година един 250 модел нов който ми се струва че е доста добре направен и ме кефи..отбора на чехия на исде всичките бяха с шеркота
        иначе по принцип това е фирма за триал мотоциклети
        Последно редактирано от mitkov; 25-09-08, 18:52.

        Коментар


        • #5
          До: Модерни 250 2Т хард ендура

          Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
          иначе по принцип това е фирма за триал мотоциклети
          Бяха, отдавна вече не са. Имат си яка гама, от 50см3 нагоре, в ендуро и супермото (че и май бяха шампиони по ендуро в категория 50см3)

          Но 450ката и 530ката им ги има от край време, и въобще не са шега работа. Със сигурност не са тромави като четиритактовите на гас гас дето двигателната база им е... Сузуки DR400

          А 250ката си е разработка на някакъв бивш инженер от КТМ, двувалка. проблемът е че така и не успяха да я пуснат масово като 2008 модел, остана само за състезателите. Ще излезе като 2009та модел.

          http://www.motoverte.com/site/video-...-5i-27066.html

          http://www.dailymotion.com/video/x4t...rco-25-i_sport
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #6
            До: SCHERCO-мнения дискусии и инфо

            ..всъщтност проучих въпроса и се оказа че не всички чехи са били с шеркота на изде..а от само един от чешките отбори целия е с шерко /те имали БАЯ отбори на изде тез чехи / и отделно във самия трофи тим чешкия един също е с шерко
            по принцип до сега ендурата им бяха с двигатели ктм само че направен инжекцион ..до колкото съм ги заглеждал
            а сега този новият им 250 явно си е тяхна разработка и като двигател..макар че на първо четене..малко ми напомня на комбинация между двигател на ктм и глава на ямаха ..
            на живо изглежда много прибран и компактен мотор
            харесват ми и бих се навил да си взема ..но си миля че както и при другите екзотики -цената ще е дори по висока от на по изявените им конкуренти а проблема с частите ще е реален да не говорим че афтърмаркети от щатите..няма и скоро няма и да има..но като кледам как са се засилили предполагам до някоя година ще успеят да ги поналожат

            Коментар


            • #7
              До: SHERCO-мнения дискусии и инфо

              A Cobra-та има ли нещо около 250 4Т малките съм ги виждал на живо и са доста наточени, а ето и едно промо клипче със Шеркото
              http://www.xoffroad.it/video/index.cfm?cod=1436
              Последно редактирано от Tpunep; 28-09-08, 18:47.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #8
                До: SHERCO-мнения дискусии и инфо

                Не, Cobra са само детски мотоциклети, от 50 до 65см3. Имат и 70 и 90см3 двутактови детски атв, приличат на 250 4Т по цената - струват почти колкото Renegade 800 или Sherco 250 4T
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #9
                  До: SHERCO-мнения дискусии и инфо

                  а ето и едно промо клипче със Шеркото
                  http://www.xoffroad.it/video/index.cfm?cod=1436
                  ..ейй..не знам мотора ама тоя ендуро тест много готин..
                  -и мотора е хубав..изглежда доста прибран и компактен..колко кг е?..
                  сега и гоблина ако даде и една заинтригуваща цена..и да се напоръчваме

                  Коментар


                  • #10
                    До: SHERCO-мнения дискусии и инфо

                    И аз се зачетох за новото шерко и определено се изненадах силно положително, специално от 250-тката. Първо от компактния дизайн - както пишат, това е най-компактният и лек 250F двигател на пазара, изцяло нова и компактна рама ...

                    http://www.youtube.com/watch?v=C8RHZAzqpwY

                    Продължавам да ровя с нарастващ интерес, ама бая кал ще изям докато остарее модела та да мога да си го позволя
                    Ако не сме минали на електрически до тогава де...

                    Гоблин пък може да преведе някоя от хилядите тестове и статии за 250i

                    Всъшност друго ендуро изжекция на пазара има ли?! Или поне 250 инжекция, ако ще и крос ... ?
                    Последно редактирано от iva_kx; 30-09-08, 13:56.
                    DCRT®

                    Коментар


                    • #11
                      До: SHERCO-мнения дискусии и инфо

                      Има, Ямаха 250 с инжекцион на GET. 4200 евро опция.
                      А шерко-то апропо е доста добро но май ще е скъпичко. И най-вече опциите му ще са. Във Франция Олинс предница ще е 1500 евро или поне това казват в теста. Същата когато се предлагаше на Тм-ите я давахме за 1000 лева. Нагли французи
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X