Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново помощ за избор...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отново помощ за избор...

    Здравейте на всички. Искам да попитам какво ендуро да си взема. За пореден път. Значи напоследък доста километри навъртях с едно Сузуки ДР650 и едно Гризли. Значи впечтлен съм от гризлито, невероятно е, къде ли не се качвахме, а и тва е че с него слизам навсякъде без да се замисля. Сузукито не е лош мотор, с него имам вече 1000 км все пресечен терен, а на места ужасен. Значи помислих за вариант за АТВ, ама парите са доста и се отказах на този етап. Реших за мотора. Значи основно и само карам в София област, община Годеч, връх Ком, Петроханския проход, селата Гинци, Губеш, Комщица. За сузукито - малко тежичък ми е, 1,91 м, 82кг съм. Проблемни са ми повече спусканията, заради теглото на мотоциклета. Въпроса ми е какъв мотоциклет да си взема, възможностите са ми, че имам познат който доста разбира от мотори и там евентуално мога ди правя ремонти. Трябва ми нещо надеждно, за пресечен терен да става и да е от 600к.см. до 700к.см. обаче просто не са ми ясни моделите. И затова искам мнение от вас. Може и на скайп: therealmpower.
    Предварително благодаря на всички!

  • #2
    До: Отново помощ за избор...

    от 600 до 700 кубика всичките ще са ти тежки ,до какви пари си отделил за мотор

    Коментар


    • #3
      До: Отново помощ за избор...

      Първоначално публикуван от AcoTo® Преглед на мнение
      Здравейте на всички. Искам да попитам какво ендуро да си взема. За пореден път. Значи напоследък доста километри навъртях с едно Сузуки ДР650 и едно Гризли. Значи впечтлен съм от гризлито, невероятно е, къде ли не се качвахме, а и тва е че с него слизам навсякъде без да се замисля. Сузукито не е лош мотор, с него имам вече 1000 км все пресечен терен, а на места ужасен. Значи помислих за вариант за АТВ, ама парите са доста и се отказах на този етап. Реших за мотора. Значи основно и само карам в София област, община Годеч, връх Ком, Петроханския проход, селата Гинци, Губеш, Комщица. За сузукито - малко тежичък ми е, 1,91 м, 82кг съм. Проблемни са ми повече спусканията, заради теглото на мотоциклета. Въпроса ми е какъв мотоциклет да си взема, възможностите са ми, че имам познат който доста разбира от мотори и там евентуално мога ди правя ремонти. Трябва ми нещо надеждно, за пресечен терен да става и да е от 600к.см. до 700к.см. обаче просто не са ми ясни моделите. И затова искам мнение от вас. Може и на скайп: therealmpower.
      Предварително благодаря на всички!
      CRF450X колега и леко и варви

      Коментар


      • #4
        До: Отново помощ за избор...

        Първоначално публикуван от viktorXL Преглед на мнение
        CRF450X колега и леко и варви
        човека едва ли може да си го позволи предполагам и за това пита,всеки ако има 10-15000 лв излишни предполагам няма да се замисли какъв мотор му трябва,затова давайте обективни и наистина полезни мнения не спамете излишно,а на всеки пожелавам да има възможността да си купи чисто нов мотор ,макар че според мен да се заровят повече от 3500лв в гората си е чиста набутвация!!(лично мнение),като начало се насочи към нещо леко,за твоите килограми до 250куб.см а марката по твой вкус ,успех с избора

        Коментар


        • #5
          До: Отново помощ за избор...

          До към 3000, 3500лв. мисля да дам за мотор. АТВ или Гризли са ми много скъпи, пък и когато искам да карам имам тук един приятел, мога да го взема. Не искам скъпо ендуро, защото просто в гората няма кой да гледа боята. искам нещо издръжливо, 4 такта. Незнам какво охлаждане да бъде, но мисля че и въздушното става, нали все пак е преценено от производителя някога. Иначе често се случва да карам само 1-ва по много тежките терени.
          А, и нещо по-лекичко ми трябва, че онзи ден се отказах да се върна по обратния път където се качих със ДР-а. Спусканията са ми проблем голям с тия близо 200кг под мен. Мисля често да ходя до връх Ком.
          Еми това е общо взето, помагайте!

          Коментар


          • #6
            До: Отново помощ за избор...

            Я виж този

            Обади се на човека и съм сигурен, че ще се разберете за цената
            Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

            Коментар


            • #7
              До: Отново помощ за избор...

              http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=7960
              2010 CRF 250 R

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X