Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

    Мисля да си купя мотор Yamaha XT 125 (но със сигурност няма да е ефтин), но незнам колко струва и ако може да ми дадете някъква листа с цени на мотори Yamaha, защото друга марка не си вземам, направо дали ще може да ми препоръчате някакъв 125 кубиков мотор? Също така искам да бъде колкото се може по-ефтин (около 2500лв)
    Ако искате ръст, тегло и т.н. ето Ви:
    Години: 16
    Ръст: 174см
    Тегло: 53кг

    Предварително Ви благодаря!!!

  • #2
    До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

    Първоначално публикуван от DWBaHu0 Преглед на мнение
    Мисля да си купя мотор Yamaha XT 125 (но със сигурност няма да е ефтин), но незнам колко струва и ако може да ми дадете някъква листа с цени на мотори Yamaha, защото друга марка не си вземам, направо дали ще може да ми препоръчате някакъв 125 кубиков мотор? Също така искам да бъде колкото се може по-ефтин (около 2500лв)
    Ако искате ръст, тегло и т.н. ето Ви:
    Години: 16
    Ръст: 174см
    Тегло: 53кг

    Предварително Ви благодаря!!!
    Гледай много, много да не робуваш на марки
    А търси изгодната оферта съчетана с качество. Ето един мотор, който отговаря на изискванията ти - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=34096

    Коментар


    • #3
      До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

      Ммммм да много хубав мотор, от доста време го гледам, ама ми е малък за килцата и купих друг
      Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

      Коментар


      • #4
        До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

        Да, но си търся нещо като Yamaha XT 125 или YZ 125, добре да не е Yamaha, а може също Kawasaki или KTM

        Коментар


        • #5
          До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

          Първоначално публикуван от DWBaHu0 Преглед на мнение
          Да, но си търся нещо като Yamaha XT 125 или YZ 125...
          А аз ти препоръчвам да попрочетеш малко повече из форума, да разбереш малко повече за ендурото и кроса, да добиеш ясна представа за разликите им, да решиш къде искаш да го караш тоя мотор и тогава пак да продължиш да си търсиш моторетка, и да си по конкретен в задаваните въпроси тук.
          Че с това или ХТ 125, или YZ 125 нещо не съм сигурен, че си на ясно какво точно искаш. Разликата м/у двата модела на Ямаха е от тука до луната...
          Дано си ме разбрал правилно, за да не спамим повече във форума.

          Коментар


          • #6
            До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

            Ами как да ви обесня.. трябва ми за ходене по поляни, може да ходя по кросови писти..искам на външен вид да бъде ХУБАВ и да вдига макс 100-110км и като гледах тази Yamaha XT 125r се вклюбих каточели Просто ми трябва нещо подобно и все пак цената на мотора, нали ви казах долу горе каква цена търся да бъде мотора.. Ако може да ми дадете някаква ценова листа.. няма да е лошо
            Искам да бъде мотора 125 кубика нито повече

            Коментар


            • #7
              До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

              Мисля, че за парите който си отделил, ценова листа не ти трябва.Би ти потрябвала ако си го търсиш нов мотора.Търси по обяви по мото форумите и разни други сайтове.
              Жоро XR 600 ти е казал каквото трябва .... прочети малко из форума и ще разбереш поне още малко по-ясно какво точно искаш.С този ръст и тегло си найстина за някоя 125-ца.
              Успех.
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар


              • #8
                До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

                Да, знам че сам за 125-ца самоче не ми трябват някви тъпи марки! Искам качествена марка.. и хубав мотор който да ми върши работа в близките 2-3 години!
                А много ми се иска да намеря тази ценова листа и да видя долу горе за кви пари става дума защото все си миля че тези пари които съм ги събрал няма да стигнат за никаде и ако бъдете така любезни да ми дадете нещо подобно или да ми кажете точният модел мотор

                Коментар


                • #9
                  До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

                  Стига с тая ценова листа , няма такава, не си в магазин...
                  С моторите втора употреба се играе основно на принципа "прееби другарче", малко са офертите от типа "дари другарче"
                  За 2500лв няма да намериш никакъв читав кросов мотор, та дори и ИЗ 125...
                  За тея пари само ендуро 125(2т и 4т) може да намериш читаво...
                  ХРа на Тодо е много добър вариант за теб, също и 125 2т за 2500 може да изпадне приказен, ама си трябва търсене и търпение И късмет
                  Търси в обявите на всички мото форуми вкл. и мобиле.бг
                  От там ще се ориентираш и за цените горе-долу... Пък ако имаш време, от събраната информация, може да направиш една ценова листа на база твойте наблюдения от обявите... И тогава вече ще можеш да кажеш - ето ви ценовата листа за "втора ръка" 125ци

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

                    Благодаря много за информация, днеска ходих в три магазина за мотори в гр.Габрово(където живея) но само ми казаха, че имало ендуро keeway 250..и почти никаде ненамерих и мисля като го копувам да го взема от София

                    А относно:
                    Цитат:
                    "За тея пари само ендуро 125(2т и 4т) може да намериш читаво..."

                    http://lh6.ggpht.com/goblin7/SAZwZ-3...%20250-300.jpg

                    Нещо такова ли имате в предвид.. или по стар.. ако може някой пик да го видя

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

                      Първоначално публикуван от DWBaHu0 Преглед на мнение
                      А относно:
                      Цитат:
                      "За тея пари само ендуро 125(2т и 4т) може да намериш читаво..."

                      http://lh6.ggpht.com/goblin7/SAZwZ-3...%20250-300.jpg

                      Нещо такова ли имате в предвид.. или по стар.. ако може някой пик да го видя
                      Ти бъзикаш ли се нещо?!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

                        Ми не, това ви казвам че незнам кое колко струва
                        Просто ми препоръчайте някакъв и ми дайте снимки на мотора, но по възможност да бъде СИН прикачете снимка и нещо подобно на този от снимката..

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

                          Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                          Ти бъзикаш ли се нещо?!
                          Е поне избора е правилен.Ако намери за тия пари такъв-викам да вземе 3

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

                            Ох.. ами аз ви казах кажете примерно:
                            Мотор за теб за тези пари можеш да си вземеш еди си какъв + снимка
                            защото съм мнооого далеко от цените на моторите и междудругото вдигам цената на мотора от 2500 на 3500 дано сега да се намери някакъв по-добър за тези пари

                            ПП: Даже вижте какво открих и този човек също е от Габрово:
                            http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topme...679&f1=details
                            Цената е 3300лв.
                            Мисля че мотора е идеален самоче е 85цц
                            Струва ли си??
                            Последно редактирано от DWBaHu0; 29-07-08, 14:54. Причина: Намерих нещо..

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мисля да си купя мотор Yamaha, моля за вашата препоръка

                              братле
                              взимяй моя - на теб ще ти пасне перфектно
                              с тези килограми и за това, което искаш да го позлваш - няма да сбъркаш
                              2-3 човека идваха да го гледат но директно им казвах че мотора не е за тях, понеже те са мъже по 80-90 кила и искат да го карат хард а моторетката не е за там - само ще я похабят а е отлична
                              междудругото - тъкмо се прибирам от Бузлуджа - днес с един приятел ходихме да покараме от Енина по пътеката нагоре (който е ходил знае за какво иде реч) - мислех че няма да издрапа но пък да видиш ти - взе че излезе

                              мотора е хонда ХР 125
                              четиритактов, модела е 2003 г. - без никакви забележки
                              цената му е смешно ниска - 3000 лв. (засега) но бързам да го продам за да си взема по - мощен мотор
                              а и си на близо - аз съм в Казанлък
                              прилагам снимки

                              в тази връзка да питам колегите - кажете как стои въпроса с лизинговите мотори
                              мога ли да дам примерно 3-4000 първоначална и другите да са на изплащане
                              но най - важният момент е колко максимално може да се разсрочи периода, за да ми падне месечната вноска, че тоз апартамент дето го купих мамиц...
                              Прикачени файлове
                              EnduroX Alba-Damascena 2019

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X