Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki Vulcan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kawasaki Vulcan

    Това ми се струва е къстъм изпълнение, но пък е идеалната ми представа за мотор ! Хем няма да ми е малък, хем е мощен, хем не е пистарка да се гърбя на него.. И цветът е просто мечта !

    Някакви идеи за нещо подобно, но не на цена като за Хълк Хоган или Хетфийлд от Металица.

    инфо:
    http://www.motorcyclecruiser.com/cus...tom/index.html

    VW Touareg V10, 5000cc

  • #2
    До: Kawasaki Vulcan

    Отиваш на www.kawasaki.com , и в accessories търсиш аксесоарите за Вулкан.
    Ще се учудиш какви избори на цветове и десени имат. Кофтито е че са пари, понеже се купуват като отделни боядисани елементи. Демек примерно ако искаш резервоар с пламъци трябва да си купиш цял боядисан резервоар. То няма и как иначе де, но старите ще хартисат.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: Kawasaki Vulcan

      Гледах го вулканите, не са като този. Този е просто брутален, не е истина колко ме кефи. Готов съм да сваля бъбрек за него
      VW Touareg V10, 5000cc

      Коментар


      • #4
        До: Kawasaki Vulcan

        Такива моторетки са мания, но и има голяма доза личен вкус...
        Единия вариант е да си намериш такъв с леки (козметични) щети и да хванеш някой да ти го направи... другия е да чакаш да се появи нещо, което да ти пасне.
        Мяркал съм хубавци да се продават, но не е много често явление.
        Път без препятствия обикновено не води до никъде.

        Коментар


        • #5
          До: Kawasaki Vulcan

          .....и третият вариант е да си го разпечатиш на плакат и да си го гледаш, пък за каране да вземеш едно по-големичко ендуро и да видиш кво е кеф
          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
          Toyota Land Cruiser KDJ 125

          Коментар


          • #6
            До: Kawasaki Vulcan

            Този Vulcan има доста доработки от оригинала си! Изглежда впечатляващо, и на мен много ми харесва. Проверявал съм ги като цени, мотор + джанти + други дребулии към 37,000лв. всичко в България. Това са груби цени без пазарлъци.

            Забравих да напиша че задната гума е 340

            Коментар


            • #7
              До: Kawasaki Vulcan

              Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
              Това ми се струва е къстъм изпълнение, но пък е идеалната ми представа за мотор ! Хем няма да ми е малък, хем е мощен, хем не е пистарка да се гърбя на него.. И цветът е просто мечта !

              Някакви идеи за нещо подобно, но не на цена като за Хълк Хоган или Хетфийлд от Металица.
              , прекрасен е НО,
              Имаш ли представа как ще трещи това ?
              Зарко, един приятел кара нещо такова с прави тръби ....
              Амиииии, никой не ще да кара зад него
              Шумът от този мотор те удря право в ... сърцето/корема (все едно къде) и не се трае зад него
              т.е. пускаш всички аларми и винаги си последен ...
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • #8
                До: Kawasaki Vulcan

                От време на време карам такъв дзвер на един приятел и наистина саундът е умопомрачителен. Той даже му сложи кит с ремък за главното предаване
                Готин е сам по себе си, ама мен ме кефят хард ендурата (XR)
                За разлика от ендурото, това става за дълъг път - доста удобно, при това.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X