Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    В неделя го видяхме и ние от Плевен.Радва му се човека и това е.
    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
      В неделя го видяхме и ние от Плевен.Радва му се човека и това е.
      Че как няма да се радва, кой не би се радвал да кара "почти краден мотор".....то за тия пари си е чиста доза кражба.

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Че как няма да се радва, кой не би се радвал да кара "почти краден мотор".....то за тия пари си е чиста доза кражба.
        Aбе друго си е ако беше "Чисто краден".

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
          Aбе друго си е ако беше "Чисто краден".
          Ами да си го откраднал бе Джарта що дава пари сега щеше да имаш и за един двутактов КТМ ама немааааа АМАТИОРЧО
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Здравейте, момчета!
            С голямо удоволствие чета темата от известно време и имам въпрос към вас
            Карам ЦРФ 450Р 2002 и трябва да сменя обтегача на ангренажната верига. Търсих го на много места, но го намирам само в Бултрако...
            Проблемът там обаче е, че като попитам за този обтегач ми искат номер на рамата на мотора, а аз съм го взел без документи, няма му табелката, номера на рамата има 4 липсващи символа и е следния:
            JH2PE0....2M000781
            Кажете ми какво да правя? Един приятел кара същия ЦРФ но 2003-та и ми е казал номера на неговата рама, но обтегачите еднакви ли са ?!
            Благодаря много !

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Някой да има схема на ЦДИ за Хонда ЦРФ 450 Р-2005-2006 ?
              на сушата и град помага

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                .Радва му се човека и това е.
                Ако трябва да бъда честен,определено не ме радва.Мотора е здрав,хубав е,силен е, в перфектно техническо състояние обаче аз спокойно бих го класифицирал в графата"Тежко ендуро".За мен този мотор е за преходи,не е за хард ендуро.
                Този мотор определено не е за мен.

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                  Ако трябва да бъда честен,определено не ме радва.Мотора е здрав,хубав е,силен е, в перфектно техническо състояние обаче аз спокойно бих го класифицирал в графата"Тежко ендуро".За мен този мотор е за преходи,не е за хард ендуро.
                  Този мотор определено не е за мен.

                  Немуйкооооо.Май вълната ти пречи.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                    ...За мен този мотор е за преходи,не е за хард ендуро.
                    Този мотор определено не е за мен.
                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    Немуйкооооо.Май вълната ти пречи.
                    Джарта, разменете си ги с Пачароза, той пък нали не харесваше КТМи.
                    Иван Маринов
                    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                    ЕНДУРО ВАРНА

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                      Джарта, разменете си ги с Пачароза, той пък нали не харесваше КТМи.
                      За Хонда пук да не чуя
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Не знам, но се оказа че всеки кара мотор който не желае. Джар беше фен на Бета, тайно си мечтаеше за ямаха, но си купи хонда. Пачароза пък се кълнеше, че ктм няма да му влезе в гаража, пък този му е вторият. Иди разбери какво става.

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                          За Хонда пук да не чуя
                          Свиня от кладенчова вода не разбира!!!

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Работата е там че всеки след като си вземе мотор и го покара разбира дали сее набутал или не.Но проблема е в това че никой не си признава ,евала на Джартата поне човека си каза мнението дали е добре или не това е персонално за всеки един от нас.Най добрия вариант е да се експериментира .Няма перфектен мотор но Японските са винаги малко по - по от другите.Лично аз съм пробвал доста неща и досега не съм намерил перфектното защото не съществува.Само за едно съжалявам че Хонда спряха 2т происводство.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                              .Само за едно съжалявам че Хонда спряха 2т происводство.
                              Това исках да кажа и аз.Но не само хонда.Просто да е Японски съвременен ендуро мотор.

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                                Просто да е Японски съвременен ендуро мотор.
                                Е те такова чудо няма.
                                Японците за.баха ендурото и това е самата истина.
                                Единствено Ямаха се опитват да правят нещо при 4т, но всички вече са далеч зад европейските производители.

                                От друга страна европейците го усещат този момент и се опитват с всички сили да се наложат тотално на ендуро пазара.

                                Ако продължава така, след 10 години няма да има нито едно японско ендуро из горите.
                                Жалко за иначе здравите японски машини.

                                ПС Джарта честита придобивка! Със здраве да го караш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X