Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
    С много неща, но има риск да повредиш кожата.
    Например?

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Първоначално публикуван от tratlioto Преглед на мнение
      Например?
      Ацетон, коресилин може и със силен обезмаслител...
      Yamaha WR 200

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        От къде мога да си закупя предпазители за радиаторите?Мотора е црф250х.

        Коментар


        • CRF mania (само за пристрастени)

          Колеги имам проблем, много лесно ми хвърля водата мотора. Мотора е CRF 450R 2004г.

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Първоначално публикуван от denitu1 Преглед на мнение
            Колеги имам проблем, много лесно ми хвърля водата мотора. Мотора е CRF 450R 2004г.

            Има лесно няма да му сипваш.

            Слагаш капачка която отваря 1.6 или 1.8 и едно разширително казанче отзад под кората и си готов.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Имал ли си подобен проблем и често ли го има при CRF 450.

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Приятелю, този така наречен "проблем" въобще не е проблем, а нещо нормално за "R" версията, която си е във вихъра на пистата където се кара със скорост, а не по криви пътеки на полусъеденител. Няма принудително охлаждане, няма разширителен съд-къде да отиде антифриза като заври. И моя хвърля даже като поработи една минута на място. Има антифриз на "Мотул", който кипва на 139 градуса, а както е писал и Пачароза трябва капачка, която държи по-високо налягане и ще има подобрение но не и решение на "проблема".
                Силата е нищо без контрол.

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Вече един месец чета тази тема. Уникална е. Как не съм я видял по-рано. Първо трябваше да си купя някакъв мотор, а после да потърся това-онова из форума, за да стигна до темата. Забелязах, че има доста фенове на CRF. И за това да запитам: В менуала маслото на двигателя трябва да е 10/30 или 10/40, а аз до сега за АТВ-тата ползвам 10/60. Мога ли да сложа на коляно-мотовилковия механизъм 10/60, а на скоростите - 10/40?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Колега, слагай 15 w 50 и на двигателя и на скоростите и няма да имаш грижи ,защото през лятото всички карат с 15w50.
                    Последно редактирано от viki terzieva; 27-07-11, 12:55. Причина: Моля, използвайте главни букви!

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      Моя мотор го имам от три години, и първите смени бяха с 10/50, а след това според менуала и до сега включително, слагам 10/40 и на двете места. Проблеми не съм имал - карам го с Q8.
                      Силата е нищо без контрол.

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Има лесно няма да му сипваш.

                        Слагаш капачка която отваря 1.6 или 1.8 и едно разширително казанче отзад под кората и си готов.
                        Колега немога да намеря капачка която отваря 1.6 или 1.8!

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Обаче съгласете се че, Чинела в бързането е пропуснал да сложи на Хондата тези елементарни пласмасарийки.






                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Браво Джарта, сега вече е с 10 коня отгоре....
                            И свинската опашка трябва да е червена, имам много и ще ти изпратя, нали си ми повече от баща.
                            Виж навсякъде по мотора свинските опашки са ЧЕРВЕНИ.

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                              Браво Джарта, сега вече е с 10 коня отгоре....
                              И свинската опашка трябва да е червена, имам много и ще ти изпратя, нали си ми повече от баща.
                              Виж навсякъде по мотора свинските опашки са ЧЕРВЕНИ.

                              Не му обръщай внимание той е немУЙко.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                                Не му обръщай внимание той е немУЙко.
                                Аааа, не е така, сега с тоя Реклуз, ще видят другите габровци, кон боб яде ли.!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X