Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Тъй като и аз съм към пристрастените на марката,ще подам една новина свързана с техническите подобрения.Сътрудничеството между Arrow и Honda World Motocross Team на Пол Мартин,е родило нова линия изпускателни системи за Хонда ЦРФ 250 и 450.Тялото на заглушителя има права част и конус и е добре позициониран зад страничният капак.Това позволява по-голяма дължина,с което се постига и още намаляване на шума,с което системата попада в обхвата който изискват световните правила(системата носи името-Db Killer).
    Изработен изцяло от титан,с подобрени технически характеристики и значително намалено тегло (2,6 кг при 4,3 кг при оригиналният на CRF-450),продукта ще се появи на пазара в края на януари 2011г.На мен лично ми допада,гледайки го на външен вид,интересно ще ми бъде от кога ще го видим по моторите на шампионите,ако вече не са монтирани за сезона.







    http://www.arrow.it/
    Beta 450 RR-Factory
    0039 3206052599

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      http://www.youtube.com/watch?v=xet5YQuwAF4 За всички пристрастени.
      Последно редактирано от maki449; 28-12-10, 21:38.
      Силата е нищо без контрол.

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        Специално за Чинела.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Foto0129.jpg
Прегледи:1
Размер:123.1 КБ
ID:5241465

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Foto0123.jpg
Прегледи:1
Размер:169.1 КБ
ID:5241474

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Foto0130.jpg
Прегледи:1
Размер:94.4 КБ
ID:5241473

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Foto0120.jpg
Прегледи:1
Размер:156.0 КБ
ID:5241472

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Foto0125.jpg
Прегледи:1
Размер:177.0 КБ
ID:5241471

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Foto0126.jpg
Прегледи:1
Размер:180.3 КБ
ID:5241470

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Foto0122.jpg
Прегледи:1
Размер:185.8 КБ
ID:5241469

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Foto0121.jpg
Прегледи:1
Размер:169.1 КБ
ID:5241468

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Foto0127.jpg
Прегледи:1
Размер:148.5 КБ
ID:5241467

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Foto0128.jpg
Прегледи:1
Размер:152.5 КБ
ID:5241466

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Foto0124.jpg
Прегледи:1
Размер:151.5 КБ
ID:5241475
        Последно редактирано от Chinela; 06-01-11, 05:56.

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          Няма две мнения по въпроса,хубавото си е хубаво а освен това и много практично.Един добър начин да похарчиш пари за амортисьори.Но все пак и със серийните амортисьори моторита са много добри.Според мен трябва да си много капризен зада сложиш Олинс отзад на мотора .

          п.п Ми кво да кажат тогава тези с КТМ отзад не Олинс ами незнам какво требва да сложат за да стигнат серийното ниво на Хондовия амортисьор.Лично мнение де.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Пепи, не съм карал КТМ 2010-та, но по щатските сайтове почти отричат новата линкова система за 2011 на КТМ. Казват тъкмо бяха направили свястно PDS през 2010 и им щукна да слагат линкове. Иначе ендуро модификациите са ги оставили на директното окачване, което специално за мен си е голям рахатлък, като се замисля каква разправия е да се разглобяват и смазват линкове през месец-два особено в мокрите периоди от годината.

            Иначе по темата, наистина много красив екземпляр, с една забележка, не са обърнали никакво внимание на главините, спиците и обръчите. Стандартните на Хонда хич не ги бива.
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Една много нагласена и гримирана,но не е специално за Ванката а за всички маниаци на CRF.Тя неговата скоро ще излез от бокса и може да изглежда и по-добре.





































              Нали е американка,за това е така нагласена.
              Beta 450 RR-Factory
              0039 3206052599

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Мотора на Чад Рийд за новия сезон в АМА Суперкроса.Доста ми харесва, а като се има в предвид, че не харесвам хонди попринцип...
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  20 пъти поне гледах снимка по снимка чарк по чарк детаил по детаил каквото и да кажа вече ще е късно защото най вероятно вече съществува още по добър модел. Интересно ми е с коя друга марка може да се сравнява?
                  Последно редактирано от ДАКАТА; 08-01-11, 19:18.
                  Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Хм може да се сравнява с всеки един мотор на състезалите от АМА Суперкроса този сезон примерно.Също така и с тези от АМА Мотокроса, Световния мотокрос, Световното ендуро.Все разни топ състезания.

                    Както се казва това е една съвсем НЕ лоша бяла Хонда.
                    Иван Маринов
                    Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                    ЕНДУРО ВАРНА

                    Коментар


                    • От: CRF mania (само за пристрастени)

                      Много е хубъв ама да си го сложиш в рамка ,по интересно ще ми е да видя Ендурото как ще е нагласено .Погледнете бележката която има за настройките на амортисьорите,за всеки един момент се знае кое как е C, R .
                      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                      Коментар


                      • От: CRF mania (само за пристрастени)

                        Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                        Много е хубъв ама да си го сложиш в рамка ,по интересно ще ми е да видя Ендурото как ще е нагласено .Погледнете бележката която има за настройките на амортисьорите,за всеки един момент се знае кое как е C, R .
                        Ами хората не са свикнали да оставят нещата на случайността
                        Много интерсни неща могат да се видят по този мотор. Забележи как е оформен края на маркучите отдушници които висят от карбуратора.
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • От: CRF mania (само за пристрастени)

                          Мда,Красавец Интересно защо окачването е Шоуа и каква е идеята на предния калник с тези отвори

                          Коментар


                          • От: CRF mania (само за пристрастени)

                            Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                            Ами хората не са свикнали да оставят нещата на случайността
                            Много интерсни неща могат да се видят по този мотор. Забележи как е оформен края на маркучите отдушници които висят от карбуратора.
                            Мдааа и на мен това ми направи впечатление. Самия маркуч е сцепен на две като едната половина е отрязана по-късо. Прави се с цел да не се запушват маркучите от калта. И на моя портокал са така
                            Иначе голяма красавица тая "ондаааа", само много ми е грозна кривката на ауспуха.
                            Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                            Коментар


                            • От: CRF mania (само за пристрастени)

                              Няма да ти е грозна като всички почнат да копират от нея.
                              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                              Коментар


                              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                                Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                                Мдааа .... само много ми е грозна кривката на ауспуха.
                                Направена е така че "пътя" на изгорелите газове да бъде максимално дълъг , това подобрява работата в ниски обороти , без да пречи на машината да се реже яко ...значи все пак от Хонда са преценили за необходимо да използват по-рационално "дивата мощ" на CRF !! Чад Рийд и CRF , мноо яка комбинация , няма да им е лесно на конкурентите!
                                Последно редактирано от viki terzieva; 13-01-11, 15:49.
                                "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X