Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: CRF mania (само за пристрастени)

    Така, днес искам набързо да ви предоставя няколко фотографии свързани с темата и да ви обещая, че ще държа лично отговорен
    собственика на това чудо на японската техника да ни разкаже как оттук нататък ще протече процеса по облагородяването му .....
    по нашенски казано ашладисване...
    И така епизод едно от CRF 450 R -2007- NEW....
    Няма да коментирам нищо засега щото не ми плаща собственика, но ако това се промени.... ще се постарая..





































    Това не е краят а само началото на една нова червена легенда...и поводите за черпене в MG - RACING станаха толкова много, че не ми се мисли....
    Хайде да му е честита новата придобивка на ММ.

    Коментар


    • До: CRF mania (само за пристрастени)

      ЧЕСТИТО на братчеда ММ !!!
      2010 CRF 250 R

      Коментар


      • До: CRF mania (само за пристрастени)

        Митак, честито! Със здраве!

        Коментар


        • До: CRF mania (само за пристрастени)

          Честито на ММ. То и старата хонда беше същата, явно на тоя модел му е хвърлен пъпа
          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
          Суперскан България www.decbg.com
          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

          Коментар


          • До: CRF mania (само за пристрастени)

            Да е жив и здрав да си го кара с кеф.Аз като знам какво удоволствие е новия мотор,направо му завиждам -приятелски.

            Коментар


            • До: CRF mania (само за пристрастени)

              Честито със здраве да си го кара момчето

              Коментар


              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                Еваларка : )) Сега се почва тунинга със здраве и безаварийно.

                Коментар


                • До: CRF mania (само за пристрастени)

                  Честито Митак, със здраве да му се наслаждаваш !!!
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • До: CRF mania (само за пристрастени)

                    здравейте това е първият ми пост в този форум и мисля, че тук му е мястото защото карам 450 R 2005 г модел и сам голям црф фен много сам доволен от мотора. Това ми е втори сезон от както го имам и е невероятна машина.

                    Във вразка с темата искам да попитам дали някои знае колко пари струва чисто нов мотор 2008 година модел crf 450 X в България?
                    От Англия разучих нещата и се вразва околко 14,14 и нещо със транспортирането. 5500 паунда е мотора. и транспорта околко 500 лв и така.
                    от Америка е по евтин като цена обаче натранспорта е по-скъпа и тука се плаща мито и ддс и то цената пак става горе доло такава а трудно ще намеря кои да ми го прати. 7400 - 9250 лв но с митото и ддсто става около 13 но са много разправии и оделно мотора много се бави май докато пристигне ...
                    във България неможах да намера дилар които да продава такав мотор.
                    и докато следях темата неможах да разбера защо се слага допълнителна тежест на маховика? ако някои мо обесни ще му бъда много благодарен мерси предварително

                    Коментар


                    • До: CRF mania (само за пристрастени)

                      Първоначално публикуван от tratlioto Преглед на мнение
                      във България неможах да намера дилар които да продава такав мотор.
                      и докато следях темата неможах да разбера защо се слага допълнителна тежест на маховика? ако някои мо обесни ще му бъда много благодарен мерси предварително
                      Добре дошъл колега!

                      В България официалният вносител на Хонда е Бултрако. Шоурумът в София се намира в Бъкстон.

                      Две думи за маховика(другото ще си го прочетеш сам, във форума е изписано много както и в тази тема) - повече тежест на коляновия вал = повече въртящ момент в ниските обороти. Тази интервенция обикновено се прави на кросови машини, които се карат повече в гората като ендуро.

                      Коментар


                      • До: CRF mania (само за пристрастени)

                        Първоначално публикуван от tratlioto Преглед на мнение
                        здравейте това е първият ми пост в този форум и мисля, че тук му е мястото защото карам 450 R 2005 г модел и сам голям црф фен много сам доволен от мотора. Това ми е втори сезон от както го имам и е невероятна машина.

                        Във вразка с темата искам да попитам дали някои знае колко пари струва чисто нов мотор 2008 година модел crf 450 X в България?
                        От Англия разучих нещата и се вразва околко 14,14 и нещо със транспортирането. 5500 паунда е мотора. и транспорта околко 500 лв и така.
                        от Америка е по евтин като цена обаче натранспорта е по-скъпа и тука се плаща мито и ддс и то цената пак става горе доло такава а трудно ще намеря кои да ми го прати. 7400 - 9250 лв но с митото и ддсто става около 13 но са много разправии и оделно мотора много се бави май докато пристигне ...
                        във България неможах да намера дилар които да продава такав мотор.
                        и докато следях темата неможах да разбера защо се слага допълнителна тежест на маховика? ако някои мо обесни ще му бъда много благодарен мерси предварително
                        CRF 450X 2008 г. модел може да се достави от Германия на цена около 15800лв с ДДС срок на доставка 2-3 седмици.
                        Живей за мига.
                        Honda CRF-250X
                        [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/customprofilepics/profilepic2708_1.gif[/IMG]

                        Коментар


                        • До: CRF mania (само за пристрастени)

                          Днес за втори път се наложи да сменям клапани на CRF 250 X за два сезона и три месеца.
                          Подържах темпото на два КТМ 525 ЕХС по време на пробите на рали- трасето за "Рали България" през цялото време в продължение на 200 км. Разбира се, не по време на цялата дистанция моторът се пържеше на високи обороти, но щом имам регистрирана на много места скорост от 120-125 км/ч, значи си е било яката газ.
                          Като спрях на Старозагорските мин.бани и вече не можа да запали след като изстина.
                          Утре карам пациента при Доктор Митко в Троян, че ми трябва спешно !
                          Няма смисъл да го разглобявам и да сверявам луфта на всмукателните клапани, след като знам, че ще е нула !
                          То на CRF няма какво друго да му се повреди.
                          Между другото с оригиналните клапани изкара точно един сезон, а с тези, които Митака ми сложи след това - един сезон и три месеца, като моторът не е каран по-малко.
                          Може да е случайно стечение на обстоятелствата, но пак той ще го лекува, защото му имам доверие.
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • До: CRF mania (само за пристрастени)

                            можеби крайно време да смениш марката с по оранжева та и ти да си като свойте съклубници

                            Коментар


                            • До: CRF mania (само за пристрастени)

                              Честито и от мен

                              Малко офф-топик
                              Къде се намира това "мото салонче" че си харесах 2 машинки
                              [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                              Коментар


                              • До: CRF mania (само за пристрастени)

                                Първоначално публикуван от lancerpor Преглед на мнение
                                Честито и от мен

                                Малко офф-топик
                                Къде се намира това "мото салонче" че си харесах 2 машинки
                                На главния път в Дупница(E79) точно след моста вдясно като пътуваш за Сф.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X