Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от veni_
    Форумът е сериозен,както и мнението ми е сериозно..
    Много ясно да не се слагат такива снимки,аз сам ходила и гледала много по-добри скокове от хора,които не претендират с това колко са способни.. Освен да почна и да слагам снимки..
    На снимка или видео всичко изглежда елементарно, но на живо е съвсем друго ! Плюс това смятам, че всеки кара колкото може... както добри, така и по-слаби карачи, но всичко опира до тренировки в крайна сметка !
    Сигурен съм, че ако Митков е искал е можел и повече, но просто си е правил скокчета за кеф !
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • хахахах незнам ма с моя чопър ако скоча от 2 метра ше станат само пластмаси резервоари гуми капли и човешки карантии за това не обичам скоковете разбирам скок на половин метар ма тва над 2 метра треа малко или много да ти хлопа дъската ( по този начин естествено не искам да обиждам никои но това е просто мнението ми ) колкото до карачите мога да кажа че на които му се оттдава му се оттдава на които не си е инвалид .... имам приятели където имат големи кросови мотори (тъи като парите рулират) ама пак те още не могат да си ги палат и падат по 300 пъти на ден не говора само каране из гората ..... докато с кросов мотор сам падал само с моя докато с по големи не сам пада да чукна на дърво ... (не че сам големия карач) но се пак показвам че на които му се оттдава му се оттдава
      [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

      Коментар


      • Първоначално публикуван от veni_
        Следя темата и да се включа.. брат ми има CRF 450 -карам го от половин година и ми допада,преди това сам карала само скутерчета.. Мойто мнение за скоковете,които е направил Митков е,че не са нито толкова трудни нито толкова интересни.. има момчета,които могат и показват много повече.. Все пак важно е желанието.. Митков ти имаш желанието,но възможностите са ти ограничени.
        Вени, тук май никой няма толкова техника и претенции да се показва страшен кросист. Затова и форумът е предимно трибуна за ендуро, което е нещо (както казва самият Митков) бая различно.
        Но вярвай в ендурото доста хора тук, както и Митков има какво да покажат Самото ендуро е и друг начин на живот, което не е маловажно.
        Като ни най малко търся повед да се заяждам, ти пожелавам да напреднеш с CRF-a и един хубав ден да се включиш и в дамския клас на ендуро шампионата! Убеден съм, че ще им скриеш топката от техники!
        Добре дошла във форума!
        Поздрави и успех !!!
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • Първоначално публикуван от veni_
          .... Мойто мнение за скоковете,които е направил Митков е,че не са нито толкова трудни нито толкова интересни.. има момчета,които могат и показват много повече.. Все пак важно е желанието.. Митков ти имаш желанието,но възможностите са ти ограничени.
          Ай стига бе
          Той още се развива. Все някой ден ще се научи да скача
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • ....щом Митков е с ограничени възможности предполагам това важи и за всички останали във форума много любезно се включваш във форума !

            наистина е жалко момчета, можем да го наречем форума на ограничените
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар



            • брее тука голяма дискусия се разгоряла

              1 во ..не съм казвал никога че мога да скачам или че съм голям карач ..аз карам ендуро не мотокрос ..това както е казал жоро са различни неща..а и тези снимки не съм ги качил за това да покажа колко или как мога да скачам а защото темата е за црф и тук си споделяме мнения снимки ..простотии и тн на тази тема
              ..2 ро това все пак не са най добрите скоци които мога да направя ..просто наистина намерихме интересно място разлигавихме се и се снимахме
              ..на мотокрос писта или на рампа се скача много по лесно и могат да се направят много по големи и красиви скоци
              ..докато това което тук правим чат пат е така наречения -фрее райд тоест намираш природни бабуни диги хълмчета и тн и рипаш-повечето пъти нито имаш място за засилване нито място за приземяване а това не е толкова безопасно нито атрактивно за снимане както мотокросс например.
              ..тук например на тези снимки на едно от приземяванията се избухах право върху един камък добре че има тава отдолу двигателя иначе щеше да се пръснат картери мартери и тн
              мястото за засилване също е няколко метра и то осеяно с треви камъни стъклени бутилки найлонови торбички крявешки акота и тн

              иначе ако си е писта с трапец или рампа и т.н. е много по лесно и безопасно и могат да се научат много повече неща..за съжаление тук където живея ..няма такова нещо..така че си караме и скачаме в кравешките ..акота

              3 то което искам да кажа е че повечето които си пишем в този форум сме аматьори в пълният смисъл на думата и не претендираме в това отношение с нищо..
              никой от нас не се занимава професионално и това ни е по скоро нещо като хоби ето аз например съм си фармацевт и си работя в аптека..това ми е професията и не виждам защо трябва да се срамувам от това

              ..що се отнася до ограничените възможности ..да съгласен съм
              ..но между другото не зная да има човек чиито възможности да са неограничени ..единственно се сещам за един който се е родил във Витлеем преди около 2000 години и чието име не искам да споменавам тук между нашите простотии


              повярвайте ми няма някой от наистина добрите състезатели в световен мащаб който да вярва че възможностите му са неограничени..говорил съм с някои от тях лично от други съм чел интервюта и т.н. повечето са скромни и приятни момчета и повярвайте ми държат се приятно и скромно..ето с Травис Пастрана например лично съм се срещал..знаете го кой е-трябва да ви кажа че по народен и печен човек рядко се среща. на практика нашите т. нар. мотокрос звезди в българия са много по недостъпни и надменно държащи се ..което разбира се си е тяхно право.и ни най малко не искам да ги обиждам с това си изказване ..друг за който се сещам сега е например бащата на Стефан Еверт че и самият Стефан..баща му е най познатият и приятел с всички човек въпреки че е и той н пъти шампион и сина му и така на татък..Мериман ..друг голям шампион вече от ендурото..ми видяхме го на живо говорихме пича се държи скромно и свито като гимназистка..Сала..скромен приятен човек винаги готов да се заприказва с когото и да е.. та като гледам тези хора кои са и как се държат просто ми е неудобно да коментирам повече

              нивото което е достигнал всеки е различно..и зависи от много фактори ..от колко години се занимаваш ..какви физически и психични качества притежаваш -до колко имаш възможност и желание за тренировки и т.н. не всеки има времето средствата или късмета.. примерно да се роди..син на на Евертс или на Рокфелер,или на крал Джордж например всеки от нас си расъждава според нивото на което е достигнал и не мисля че това е повод да чукаме по масата

              все пак -добре дошла във форума veni и се надявам някога да се срещтнем и да ми обясниш ..как се скача пада кара ..и каквото там се договорим а и щом познаваш хора с наистина неограничени възможности също ще ми е приятно да се запозная и с тях мисля че ще ми бъде от полза..а и ..поне ще се излагам малко по малко от там на татък

              Коментар


              • Добре дошла във форума veni_ ,

                докато писах, видях че Митков ме е изпреварил с писаниците, и понеже той много подробно ти е обяснил нещата, аз ще посъкратя моите слова ...

                Само едно ще ти кажа - не си права (надявам се да осъзнаеш защо)


                Все пак я вземи качи някоя и друга снимка на твоите хора дето скачат, да видим все пак за какво става въпрос и да цъкаме с език

                Айде стига толкова, че и без това нямам време сега за глупости.

                П.П. Митков, продължавай да поддържаш темата жива с още повече снимков маТриал, аз лично тая тема я следя с най-голям интерес (не омаловажавам и останалите теми разбира се, да не се обиди някой)
                Hristo Draganov
                http://htftp.domainbg.com/HD/

                И аз искам България чиста ! ! !

                Коментар


                • Първоначално публикуван от mitkov
                  ..................
                  мястото за засилване също е няколко метра и то осеяно с треви камъни стъклени бутилки найлонови торбички крявешки акота и тн
                  забрави да кажеш че приземяването е на 2-3 метра от рекичка и при по голям скок става ...... мокро и кално
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • Ето един интересен сайт за "CRF ONLY"

                    http://www.crfsonly.com/catalog/index.php
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • Pro-Bolt Titanium Bolt Kit - CRF450R/X -->$659.97

                      1000 и кусур лева за 85 болта + още 30-тина шайби........(припадащо човече)
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Different_Soul
                        Pro-Bolt Titanium Bolt Kit - CRF450R/X -->$659.97 ................1000 и кусур лева за 85 болта + още 30-тина шайби........(припадащо човече) ...........
                        това е само за маниаци бе
                        не е за обикновени хора
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Димитър
                          Първоначално публикуван от Different_Soul
                          Pro-Bolt Titanium Bolt Kit - CRF450R/X -->$659.97 ................1000 и кусур лева за 85 болта + още 30-тина шайби........(припадащо човече) ...........
                          това е само за маниаци бе
                          не е за обикновени хора

                          ....ааааа не самооооо, и за такива с неограничени възможности
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • Митков ти имаш желанието,но възможностите са ти ограничени.
                            брее тука голяма дискусия се разгоряла
                            1 во ..не съм казвал никога че мога да скачам или че съм голям кара...
                            Още малко и ще обърнете форума на някоя помийна яма като тунинг.бг или рали форума. Малоумните коментари никога не са имали място тука (с някои изключения и те все дело на само някои отбрани членове, които всички си ги знаем, пък и те са по-скоро комични ). Предлагам да си продължим така и да се "държим на положение". Да не се излагаме, а?
                            К. Кулев

                            Коментар


                            • ... та къде казвате, че имало от тези болтове?
                              Искам да си взема две шепи

                              Искам да препоръчам на тези, които карат и ще карат ендуро с кросов CRF или с ендуро варианта "Х", непременно да си вземат радиатор гардове (решетки) за да не изправят и заварят радиатора като мен - един път на две излизания!
                              Скоро си взех radiator guards на DEVOL (за което благодаря на Близнаците) и спрях със заварките.
                              Сега изправям решетки, но това е далеч по-приятна работа.
                              Ето и самите гардове:


                              DEVOL са скъпи гардове, но са много леки и сравнително еластични. Виждате как хората свалят грамове от винтовете, а камо ли от такива решетки. Гледал съм на други фирми от по-евтините и в сравнвние с тези са БАЯ по-тежки


                              Това са вече монтирани гардове, но тези са от чисто желязо и са по-тежки.


                              Съществува и този модел, който пази радиаторите само странично, но рискът при каране в гората си остава, тъй като всяка по-дебела клечка може да пробие радиатора отпред


                              Ето един CRF с монтирани вече гардове. Повярвайте, голям рахат е с тях!

                              ПП Щях да забравя!
                              Намерих една машина на Митков като ходи да скача.



                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар


                              • Както писа и НАШЕТО списание Off-road BG в последния си брой
                                BAJA 1000 тази година бе спечелена от HONDA CRF 450 X с нов рекорд на това състезание, като с тази си победа опроверга прогнозите, че КТМ ще спечели
                                Първо и второ място е за екипажите на CRF 450 X, а след това до 10-то място следват отново легендарните XR 650

                                При ATV-тата първите две места са отново за Honda TRX 450 R, така че ...
                                Ето и статии в нета за двойната победа на Honda на BAJA 1000 - 2006 :

                                http://www.ehlerdingmotorsports.com/...le.asp?id=2629

                                http://www.atvrideronline.com/newsfr..._1000_results/


                                Ето го и екипът уинър:



                                Само се чудя как са изкарали 1000 мили с едни клапани, но това е друг въпрос ?!!!
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X