Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Dido_DR
    Четох някъде че един, два коня разлика само Рикиту, Буба и там още десетина човека могат да я усетят
    Направо ме слагай 11-ти в дписъка !
    Усеща се
    Както казва Димитър, на по-малката кубатура разликата е по-осезаема !!!

    ПП: А, щях да забравя, пиши Митков 12-ти !
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар



    • усеща се при еднакви други условия
      иначе не може да се усети
      например ако веригата ти е зацапана и не смазана или не ляга добре по зъбите -мощтността предавана от задната гума спада -за един 250 2 т крос -с около 5 конски сили

      аз на 125 то като му смених последният път веригата и зъбаците и разликата се усети във вървенето -повече отколкото по някога след като сложа ново бутало

      на кдх са също наскоро го изпитах това-карам карам -бре тоз мотор нещо..не върви както трябва -верно усеща се само в некви критични натоварвания-например най се усещаше на един баир дето иначе се кефя и го качвам на 1 колело а тогава не ще и не ще ..бреее върнах се отрегулирах веригата и я смазах обилно-от там пак на баира отидох-качва си го на задна че и от горе все едно бутало смених

      филтъра и настройката на карбуратора също може да даде разлики
      и то от по 5 и нагоре % което пак не е малко

      дори и това какво е времето в момента и въздуха студен ли е топъл ли е влажен или сух пак дава разлики от по много над 1 кон
      за това и на дино тестовете правени както си требе си пише от долу -час дата температура и влажност на въздуха

      Коментар


      • Az na DT-to kato mu smeniah cafarata mnogo se useshta razlikata, ili kato se mahne filtara sashto, da vzemem da gi napravim top15 li

        Коментар


        • Митков, ми то 250-то е окло 30 коня, ти направо ги махна половината бе!
          А не каза и друго. Сега като бяхме на Пампорово му налях някакъв бензин - кучи марка и нито вървеше, промени му се и звука, та си бях изкарал акъла. После му налях от друго място и моторът си тръгна нормално. И от тук махни още поне 10 коня, значи останаха 5.
          -----------
          Искам да поздравя и Веско и Сашо от JRC motors, които също от скоро са притежатели на Honda CRF 250 R.
          Ако сега дойдат да карат на Бузлуджа, както ще направят доколкото разбрах, направо ще стане навалица от CRF-и.
          И аз мисля да дам моя "X" на Сифона (за последен път ) , че момчето се изтормози с тая неговата бракма.
          Ба си касапницата от един път в тоя мирен и тих клас
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
            ...Ба си касапницата от един път в тоя мирен и тих клас
            Стана "Drive red or be dead"
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • явно полека лека всички се усещат кой е най готиния мотор
              -аз освен тогаз да си дойда със сузукито
              ..че тоз crf още не мога да го вкарвам много много в пътя
              а и не обичам да съм с мнозинството
              другия вариант е да го пребоядисам ..жълт или бял crf -а

              Коментар


              • Ето ти идея за разцветка:

                Така определено ще заблудиш тотално врага
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • ...и все пак Хонда си е Хонда!

                  Коментар


                  • rideRed every day
                    full time rider, part time racer
                    jrc4life

                    Коментар


                    • по темата









                      Коментар


                      • Със МЗ-то на столетово на мотокрос пистата направих скок колкото Митков на последната снимка.... казвам ти едно, че щеше да се разглоби и друго, че ми се скъса пружината на оптегача от зор и едва си намерих пружинка от едни хора в селото
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • Следя темата и да се включа.. брат ми има CRF 450 -карам го от половин година и ми допада,преди това сам карала само скутерчета.. Мойто мнение за скоковете,които е направил Митков е,че не са нито толкова трудни нито толкова интересни.. има момчета,които могат и показват много повече.. Все пак важно е желанието.. Митков ти имаш желанието,но възможностите са ти ограничени.

                          Коментар


                          • Ох слънце как обичам такива изказвания само...
                            Много бих искал да се запозная с девойка която кара CRF450, а и мнение за скокове дава...
                            Извинявай ама това е доста сериозен форум и преди да започнеш да пишеш, моля те, прочети наистина и тогава давай мнение кой какво може и какви възможности има!!!
                            П.П. Съжалявам за този пост, ама ми писна от глупости...

                            Коментар


                            • Ей, човека с ограничените възможности....да не пускаш повече снимки тука
                              No bike - no fun!

                              Коментар


                              • Форумът е сериозен,както и мнението ми е сериозно..
                                Много ясно да не се слагат такива снимки,аз сам ходила и гледала много по-добри скокове от хора,които не претендират с това колко са способни.. Освен да почна и да слагам снимки..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X