Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За какво да внимавам при покупка на DR-650 RS?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: За какво да внимавам при покупка на DR-650 RS?

    Аз го казвам и на човека, дето е писал първия път...
    Просто след такива постове се почва един безкраен спор ... за кокошката и яйцето ... и истината винаги е "някъде по средата" ...

    Друга истина е, че никакъв ДР 650 не е минал на Станислав Доминатора... Нито някой друг Доминатор е минал оттам, откъдето е минал неговия... но пък Станислав вече няма Доминатор
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

    Коментар


    • #17
      До: За какво да внимавам при покупка на DR-650 RS?

      Първоначално публикуван от tatkobarba Преглед на мнение
      Аз го казвам и на човека, дето е писал първия път...
      Просто след такива постове се почва един безкраен спор ... за кокошката и яйцето ... и истината винаги е "някъде по средата" ...

      Друга истина е, че никакъв ДР 650 не е минал на Станислав Доминатора... Нито някой друг Доминатор е минал оттам, откъдето е минал неговия... но пък Станислав вече няма Доминатор
      Със Станислав караме заедно и аз карам Доминатор,и много добре знам за какво иде реч,от каде как се минава и т.н,така че не мисля да коментирам повече,още по малко да споря,всеки може да си мисли каквото иска!
      [CENTER] [IMG]http://www.mgracing.eu/podpisi/racer.jpg[/IMG][/CENTER]

      Коментар


      • #18
        До: За какво да внимавам при покупка на DR-650 RS?

        Олеле, какъв спор е заформило мнението ми!Първо искам да благодаря на колегата Даниел Гьорев,за съветите които ми е дал по нагоре.Второ мнението дали върви или не моя мотор е доста субективно,беше написано под влияние на силни емоций и алкохол .Както по горе съм написал базата ми сравнение са три Доминатора,който явно не са във върхова форма(за разлика от Сузукито,или поне се надявам ).Така че може да не спориме по тази тема,може и най хубавия мотор да имам,но като съм калпав моторист значи все едно нищо !И трето да отговоря на колегата Митков,не съм мазохист!Напротив много ме болеше след това,и после ме боля още няколко пъти .Но за 2000 лв по-хубав и лек мотор не мога да си намеря,но за черните пътища е идеален даже и някоя ливадка превзема от време на време!Между другото това ми е първи мотор,преди това карах скутер,така че имам още да уча за карането на такава машина(и за падането с нея ).Ми това е ,дано не се завърти пак някой спор около мнението ми!

        Коментар


        • #19
          До: За какво да внимавам при покупка на DR-650 RS?

          Първоначално публикуван от Ivailo_ Преглед на мнение
          с това не мога да се съглася никога!другото което,е хондата е много по-здрава от ДР-а,и държи много повече на зор!
          Иначе браво моторчето ти изглежда добре!
          изказа се.... както и да е, ще послушам tatkobatba и няма да заформян конфликт. Истината е че Др-а по-нищо не отстъпва на доминатора, даже напротив!
          KTM Fen

          Коментар


          • #20
            До: За какво да внимавам при покупка на DR-650 RS?

            Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
            изказа се.... както и да е, ще послушам tatkobatba и няма да заформян конфликт. Истината е че Др-а по-нищо не отстъпва на доминатора, даже напротив!
            Да бе,така е
            [CENTER] [IMG]http://www.mgracing.eu/podpisi/racer.jpg[/IMG][/CENTER]

            Коментар


            • #21
              До: За какво да внимавам при покупка на DR-650 RS?

              доминатора е по бърз на асфалт

              Коментар


              • #22
                До: За какво да внимавам при покупка на DR-650 RS?

                Първоначално публикуван от ivonta Преглед на мнение
                Ще се радвам ако ми дадете някакви насоки,от какво да се пазя,и за какво да гледам при покупката на Сузуки DR-650 RS .Утре ще ходя на оглед на един такъв мотор,бях пазарил едно момче дето ги разбира да дойде с мен,но нещата се объркаха и трябва сам да се оправям!От двигатели на коли горе-долу разбирам,но с моторите тепърва прохождам,така че моля да ми кажете силните и слабите страни на този модел на Сузуки.Очаквам вашите съвети ,предварително благодаря!
                Втора скорост им е слабо място

                Коментар


                • #23
                  До: За какво да внимавам при покупка на DR-650 RS?

                  Първоначално публикуван от strandjero Преглед на мнение
                  Втора скорост им е слабо място
                  всичко зависи кой е карал мотора може и 5 да дефектира но доколкото сам на ясно наи много дават дефект 3 ск.
                  Андрей Андреев

                  Коментар


                  • #24
                    До: За какво да внимавам при покупка на DR-650 RS?

                    Вече разбрах по принцип че трета скорост е слаба на DR-те,въпреки че аз нямам от какво да се оплача!Но не го и карам и много,нямам време и кинти за него напоследък! Както да е ,ще продължавам да споделям с вас мнението ми за моторетката !Най ме дразни че се пали с манивела,но пък на някой хора това им харесва!Мазохисти ли са,мотористи ли са......!?

                    Коментар


                    • #25
                      От: За какво да внимавам при покупка на DR-650 RS?

                      Здавейте колеги, аз имам Suzuki DR 650 RS и сам много доволен от него, кадето искам там отивам без проблем. Мой приятел има Honda Dominator 650. Понякога си правим едни добри ендуро походи и сам забележил, че и двата мотора са доста добри и вървежа им е почти еднакав, както по асвалт така и по черни пътища, а сега кой по ще издържи на напъна ще се види с времето

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X