Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAS GAS 300+/гас мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: GAS GAS 300 - 2006

    Понеже направихте доста добра реклама на тоя мотор и реших да проверя как вървят на старо уж не са толко известни,а гледайте ква цена държат тия пусти газки

    Коментар


    • #77
      До: GAS GAS 300 - 2006

      Избийте си от главата че ги подаряват.Мотора си заслужава ,Митков в Севлиево даже кара и 2007,а все едно че е карал и 08 щото разликата е само естетична,питайте го него какво мисли за мотора
      Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
      0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

      Коментар


      • #78
        До: GAS GAS 300 - 2006

        На Серес една камара народ видях да кара 2Т GAS GAS а според мен това е показателно че са предпочитани мотори.
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #79
          До: GAS GAS 300 - 2006

          Добре де като си бях на бг защо никой не пита да ли го продавам,като има толкова голям интерес за него.Сега в момента имаш сметка да го купш от Испаниа като са в криза цяла Европа тук се трепат да ти прават оферти зада го вземеш нов.Аз мога да продам моя ,но после какво да взема като всичко ново вече е по лошо от старото.Например като тази на снимката но 250 има повече ниски обороти от моя но горе пък не е толкова силен,казвамго защото съм пробвал.А и новите излизат с по малък ауспух,тук един ФМФ за гас гас струва 200 евро,а да кажа че по добре върват с Месико да же по едно време го продаваха сериино ама май много скъпо и излизаше на фабриката та го спряха.Сега сериозно ако някой иска ще му продам моя на около 1500 километра е и ако го купи някой му давам целия материал който имам за ГАС ГАС а той не е малко,ако ли пък не ще си го карам и без ъова много си го харесвам.
          Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
          0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

          Коментар


          • #80
            До: GAS GAS 300 - 2006

            Най-после дойде време и аз да се включа в темата, макар че става дума за ЕС300, модел 2009.

            Ето няколко фотографии от първите му 2 дни:

            Иде ли?


            Слиза тържествено от камиона (пернишки, мноо бръз!)



            Коледа през септември




            Ще прощавате за "загрозения" фон, ама не исках да отделям ръчички от него дори и за снимка



            Първото отъркване на седалката



            Секунди преди първото палене



            Засега толкова. Малко, но за сметка на това некачествени снимки, ама акъла ми е съвсем другаде (познайте къде!). Тези дни ще се ходи на разработка та ще видим да поснимаме повече.

            Коментар


            • #81
              До: GAS GAS 300 - 2006

              Е хайде честито, да не съм само аз с 300 2Т. Голям кеф е за каране мотора.
              Иво Георгиев
              Gworkshop

              Коментар


              • #82
                До: GAS GAS 300 - 2006

                Браво колега, страхотно моторче.
                Много ме радва факта че все повече хора вече и в БГ се осъзнават че 4Т моторите са само едно голямо залитане и че съвременните 2Т са много много добри мотоциклети.
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #83
                  До: GAS GAS 300 - 2006

                  Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                  Браво колега, страхотно моторче.
                  Много ме радва факта че все повече хора вече и в БГ се осъзнават че 4Т моторите са само едно голямо залитане и че съвременните 2Т са много много добри мотоциклети.
                  Извинявай но избора 2Т или 4Т си остава индивидуален за всеки , просто който каквото е свикнал да кара.
                  GAS GAS
                  EC 450 =>=> EC 300 2013

                  Коментар


                  • #84
                    До: GAS GAS 300 - 2006

                    Първоначално публикуван от sve Преглед на мнение
                    Извинявай но избора 2Т или 4Т си остава индивидуален за всеки , просто който каквото е свикнал да кара.
                    +1 А за моторчето много е готино. Но най важното е, че камиона е Пернишки това ще носи късмет и бързина на иначе прекрасния звяр
                    KAWASAKI Let the good times roll

                    Коментар


                    • #85
                      До: GAS GAS 300 - 2006

                      Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                      +1 А за моторчето много е готино. Но най важното е, че камиона е Пернишки това ще носи късмет и бързина на иначе прекрасния звяр
                      Колега поздрави , за камйона си прав , а иначе аз съм от групата с която се срещнахме пред гаража ти в неделя 28.09
                      GAS GAS
                      EC 450 =>=> EC 300 2013

                      Коментар


                      • #86
                        До: GAS GAS 300 - 2006

                        Първоначално публикуван от sve Преглед на мнение
                        Извинявай но избора 2Т или 4Т си остава индивидуален за всеки , просто който каквото е свикнал да кара.
                        Колега никой не упреквам за избора било за 2Т било за 4Т, просто се радвам че и в БГ доста хора вече са наясно със съвременните 2Т ендура и че те не са по ложи от 4Т, а и доколкото разбрах адаша хич не е всикнал да кара 2Т, щото досега е бил с 4Т, макар че неговото е 3Т
                        Още малко ще изчакаме и ще си направин една 2Т extreme adventure среща
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • #87
                          До: GAS GAS 300 - 2006

                          Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                          Колега никой не упреквам за избора било за 2Т било за 4Т, просто се радвам че и в БГ доста хора вече са наясно със съвременните 2Т ендура и че те не са по ложи от 4Т, а и доколкото разбрах адаша хич не е всикнал да кара 2Т, щото досега е бил с 4Т, макар че неговото е 3Т
                          Още малко ще изчакаме и ще си направин една 2Т extreme adventure среща
                          Аз искам и един такъв в гаража.

                          Коментар


                          • #88
                            До: GAS GAS 300 - 2006

                            ДжарТа има много лесно разрешение на този въпрос,продаваш Бетата и зимаш един такъв ,е вече и части за тях ша има в БГ какво по хубъво от това
                            Последно редактирано от Chinela; 04-10-08, 17:10.
                            Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                            0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                            Коментар


                            • #89
                              До: GAS GAS 300 - 2006

                              Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
                              Джара има много лесно разрешение на този въпрос,продаваш Бетата и зимаш един такъв ,е вече и части за тях ша има в БГ какво по хубъво от това
                              Е без тези,написах и един такъв,а не само такъв.
                              Не си давам Бетата за ТАКЪВ.

                              Коментар


                              • #90
                                До: GAS GAS 300 - 2006

                                Ей, песни се пеят за нашите мотори, беее....

                                http://www.youtube.com/watch?v=9vNoEEv8JdU

                                Хормони, плафони, турбота, да си майката.

                                Яд, ли ви е сега КТМ- и "само" ТМ-аджии, а?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X