Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Aprillia 350

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Aprillia 350

    Какво мислите за моторите на Априлия, и по-точно за 350-кубиковия (не му знам точния модел, но мисля че е от 95г.).
    Надежни ли са? Около колко коня са? Питам ви защото гледам едно АТВ, което е с двигател от такъв мотор.
    Ще се радвам ако ми дадете малко повечко информация.

  • #2
    ми тва всъщтност е двигател ротакс до колкото си спомням
    към 30 тина коня е
    особенност е че не е с ангренажна верига а с ремък и ролки има
    като цяло май в общти линии не е лош двигател но за по екстремни нещта ми се струва че е по добре да не се ползва

    Коментар


    • #3
      ...

      Специално за тоя модел нищо не знам ... а Априлия май само около `85-та имат 350 кубиков модел - Туарег ... Да не е Каджива?

      А какво против двигателите Ротакс? това са най-използваните двигатели в световен мащаб при ултралеките самолети, което би трябвало да означава, че са здрави ???
      Вярно, че им дават основно профилактика на 300 часа полет, но все пак ...
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • #4
        Какво означава двигателя да е Ротакс?

        Коментар


        • #5
          Re: ...

          Първоначално публикуван от tatkobarba
          Специално за тоя модел нищо не знам ... а Априлия май само около `85-та имат 350 кубиков модел - Туарег ... Да не е Каджива?

          А какво против двигателите Ротакс? това са най-използваните двигатели в световен мащаб при ултралеките самолети, което би трябвало да означава, че са здрави ???
          Вярно, че им дават основно профилактика на 300 часа полет, но все пак ...
          Всичко това е чудесно, само да не се казваше Априля!
          Направих справка. Последната произведена Априля с 350 куб. двигател е през 1989г. Това е моделът ЕТХ 6.35 Дават двигателя да е 34 к.с. но не вярвам.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            ...

            Както каза и жоро ... моите данни стигаха до 1987-ма - вероятно тогава са правени последните промени по този модел на Априлия - до кога се произвежда не знам ...
            а ... двигателя го дават 33 к.с (грешката е в толеранса на вероятностите)
            Първоначално публикуван от big_shark
            Какво означава двигателя да е Ротакс?
            Ротакс е австрийска фирма специализилана в производство на двигатели и т.н. - може би 9 от всеки 10 ултралеки самолети или мото-делтапланери са с двигател Ротакс ...
            не знам обаче как седят нещата с двигателите, които разработват за мотоциклети - и не знам дали лошото им име не идва от качеството на сглобка в Италия ....
            Доколкото знам и двигателя на БМВ Ф650 ГС е тяхна разработка?
            А май имаше и модели на КТМ с техни двигатели? (за това не съм сигурен)
            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

            Коментар


            • #7
              Благодаря ви момчета

              Коментар


              • #8
                доколкото знам навремето KTM си беше чист ротакс само дето на капаците пишеше ктм, предполагам че и в момента са в тясно сътрудничество
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X