Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв мотор да си купя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какъв мотор да си купя?

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    КОвровец и Минск са най-глемите боклуци, които съм имал. За това, което искаш най-подходящ е ИЖ, но едноцилиндров - (не Юпитер). Това да не го крадат, обаче не знам как точно ще стане. Иначе ИЖета без регистрация има доволно много в Преебалник и т.н.
    Минск имам и в момента. За руски дарак не е лош. Не ми създава много технически проблеми. Иначе вибрации-майко мила, шум-като от някаква мелачка. Пали от 4-5 ритания, върви що годе добре, ако не го изтървеш в ниски обороти. След смяна на карбуратора с китайски, хептен се родих. И откак го има нито съм настройвал центровки, нито свещи съм въртял, нито карбуратор съм отварял. Имам и Балканче. Там се случва да въртя свещи, да регулирам хлабини и други дивотии.
    Към автора. Защо се страхуваш от Ижето? Още се намират читави. Правилното е с един цилиндър, мощ има достатъчно, но е хубаво да е с по-малък венец отпред. Не съм карал, че съм наплашен от манивелата, ама се возех в коша. Бях много изненадан, като тръгна от място на един баир с двама и кош, а бях решил да слизам да помагам.

    Коментар


    • #17
      От: Какъв мотор да си купя?

      Аз бих заложил на няколко нобелови шашки, вместо да се занимавам с глупости,

      Коментар


      • #18
        От: Какъв мотор да си купя?

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Аз бих заложил на няколко нобелови шашки, вместо да се занимавам с глупости,
        Браво, Пенчо, сетил си се! Но, ако твоята къща беше над свлачището, дали щеше да се предложиш това? Моята е далеко, но отгоре все още има хора.
        п.п. Ако имаш "нобелови шашки" - дай цена!
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #19
          От: Какъв мотор да си купя?

          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
          Браво, Пенчо, сетил си се! Но, ако твоята къща беше над свлачището, дали щеше да се предложиш това? Моята е далеко, но отгоре все още има хора.
          п.п. Ако имаш "нобелови шашки" - дай цена!
          Така и не се разбра това свлачище ли е или срутище!!!!

          Методите за борба са драстично различни. !!

          Коментар


          • #20
            От: Какъв мотор да си купя?

            Зим 350
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • #21
              От: Какъв мотор да си купя?

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Така и не се разбра това свлачище ли е или срутище!!!!..
              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
              ... Поради непоправимо свличане преди 5-6 години, около 50 м в началото му са проходими само пеша...?
              Ех, Пенчо, като ти чета отговорите, се сещам за (цитирам) "ты писатель, не читатель"!
              Ако някой друг има трудности с разбирането на въпроса ми - да се обозначи - ще му го обясня по-просто!
              Последно редактирано от trapper; 14-10-19, 19:00.
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • #22
                От: Какъв мотор да си купя?

                Преди много години смениха служебните ИЖ-планета-350 на Горските с "CZ-250". Бяха много по-добри. Ако някой има опит - нека го сподели.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • #23
                  От: Какъв мотор да си купя?

                  Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                  Преди много години смениха служебните ИЖ-планета-350 на Горските с "CZ-250". Бяха много по-добри. Ако някой има опит - нека го сподели.
                  То Мз е още по добре но трябва да се заиграваш с монтаж на кош , ако държиш да има.
                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какъв мотор да си купя?

                    За в гората и изобщо за тежки условия ИЖ е по-добър и от ЧЗ и от МЗ. За по пътя е друго.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какъв мотор да си купя?

                      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                      За в гората и изобщо за тежки условия ИЖ е по-добър и от ЧЗ и от МЗ. За по пътя е друго.
                      Само да е със стария корков съединител.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какъв мотор да си купя?

                        коня е най сигурен,но може да стане на луканки.мотора трябва да е четеритактов,задаможеш да го караш елегантно а не само на пьлна газ.всички изброени погоре марки нестават.няма да ти вьрши работа,ще станеш кемаф.купи си нещо по свестно,и го оставяй някьде при хора/може и по далеч/ и решаваш вьпроса.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X