Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първо ендуро (250 4т?)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Първо ендуро (250 4т?)

    Първоначално публикуван от V.R.R. Преглед на мнение
    Няма да те послуша ,защото и аз ,като ми говориха " батковците" нежелаех и да чуя за 2т. Купих си 4т и след 7 г каране си купих и 2т ,сега вече разбирам за какво са ми говорили. Ако ми беше по- близо бих му далнда пробва и двата мотора ,но нее. Съвета ми е да пробва кой ще му пасне ,но го има и това ,че от едно каране нищо няма да разбере! А за децибелите то е ясно,всички ги харесваме
    Не е така,преди 7 години цвайките не бяха толкова развити и популярни.Яката реклама на КТМ и сериозните им усиля за последните да речем 5 Ерзберга направиха двутактовите толкова желани.
    За мен лично въпроса си е спорен.Карам цвайка,ама не знам защо я карам!

    Коментар


    • #17
      От: Първо ендуро (250 4т?)

      Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
      Карам цвайка,ама не знам защо я карам!
      И аз май съм като теб.Мода бих казал.
      0888 074 049

      Коментар


      • #18
        От: Първо ендуро (250 4т?)

        Карам 2т защото не мога да си купя читав 4т.Качих се да пробвам Хускварна 450.2016г просто беше отлят за мен.

        Коментар


        • #19
          От: Първо ендуро (250 4т?)

          Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
          И аз май съм като теб.Мода бих казал.
          Покрай тая мода новите 2т(300сс) ендурата са надебелели доста 120+ кила.После си мислиш,че ти е лек мотора освен ако не е кросова версия (Cr,Yz и т.н.)

          Коментар


          • #20
            От: Първо ендуро (250 4т?)

            Първоначално публикуван от Теодор Здравков Преглед на мнение
            Покрай тая мода новите 2т(300сс) ендурата са надебелели доста 120+ кила.После си мислиш,че ти е лек мотора освен ако не е кросова версия (Cr,Yz и т.н.)
            Усещането за лекота е не толкова от килограмите колкото от ниския център на тежестта.
            Впредвид новите моди,ендурото вече се доближава много към траял и цвайките са по подходящи,обаче нашето си старото ендуро със дълги и стръмни баири просто не заменям старата ми Бета никога.
            Те звездите като Джарвис,Джони,Гомес че дори и Теодор могат да карат всичко,но са длъжни сега да карат цвайки.

            Коментар


            • #21
              От: Първо ендуро (250 4т?)

              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
              Усещането за лекота е не толкова от килограмите колкото от ниския център на тежестта.
              Впредвид новите моди,ендурото вече се доближава много към траял и цвайките са по подходящи,обаче нашето си старото ендуро със дълги и стръмни баири просто не заменям старата ми Бета никога.
              Те звездите като Джарвис,Джони,Гомес че дори и Теодор могат да карат всичко,но са длъжни сега да карат цвайки.
              Теодор защо е длъжен да кара 2Т?
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                От: Първо ендуро (250 4т?)

                Евала, моторджии... бях забравил това "братско" отношение към себеподобните, а и не само . Благодаря за готовността да помогнете със собствените си мотИретки.
                А иначе, Търговище - ей го къде е, сър Генчев, меткам се и идвам! (Всичко в името на науката!)
                Но сега се зачетох сега за БЕТА-та 350 4Т и 2Т... даже гледам някакъв привидно приличен екземпляр (4Т, случайно) - https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...1&slink=5fbh76.
                Малко ще се оттегля за ден-два-три да си посъбера мислите, ще видя някои от "шосейните" ми другари из Софето дали няма някой "горски" брат...
                Междувременно за КТМ - нищо, а? Значи ли това, че като надеждност и поддръжка са доста изравнени т.е. БЕТА, ХОНДА, КТМ все са прилични? Или опират нещата да обгрижване - т.е. да гледам просто за добре гледан мотор (доколкото може да се каже с гледане/ 200 м. пробване). Някак вътрешно орпеделно ме тегли към КТМ, ама и аз не знам защо, та ще се радвам на мнение на някои с опит с КТМ-ите
                До скоро, гооспода!
                Бъди оптимист - по-лесно е! :)

                Коментар


                • #23
                  От: Първо ендуро (250 4т?)

                  Е точно като споменах 350 см3 4Т имам предвид оранжевите. А 2Т имаха неизгладени проблеми със стартерите. Нека по-запознатите да се изкажат. Не казвам че Бета 2Т е най-доброто, но просто имам такова на разположение-на сина ми е. Знам, че КТВ 2Т са по експлозивни.
                  Като цяло /не пиша за конкретен модел, а общо за марката/ за КТМ най-често трябват резервни части. Но почти винаги ги има налични в дилърите на марката.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Първо ендуро (250 4т?)

                    Първоначално публикуван от Теодор Здравков Преглед на мнение
                    Покрай тая мода новите 2т(300сс) ендурата са надебелели доста 120+ кила.После си мислиш,че ти е лек мотора освен ако не е кросова версия (Cr,Yz и т.н.)
                    Карам гаска 250 ,сухо тегло с 10кг по тежък от прдишния ми 250 4т.И усещането е такова,че гаската е по тежка.4 тактовия обаче беше крос.
                    0888 074 049

                    Коментар


                    • #25
                      От: Първо ендуро (250 4т?)

                      Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
                      Карам гаска 250 ,сухо тегло с 10кг по тежък от прдишния ми 250 4т.И усещането е такова,че гаската е по тежка.4 тактовия обаче беше крос.
                      Да ама ендурото е с 10 по тежко от кроса.Газката е доста лека.Преди имах Хонда и доста пъти ме е заваляла.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Първо ендуро (250 4т?)

                        КТМ 350 EXC е твоя мотор. Леко и добро управление, няма къде да не се изкачи и НЕ УМОРЯВА!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X