Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Абе тоя болт 1 няма развиване. Бих с една ударна отвертка, е не ще. Да не е с обратна резба. Ма няма логика. Искам да я извадя тая ос/болт и да я смажа. Да работи нормално спирачния апарат. В правилна посока ли мисля?

    Сега прочетох в по горен пост,че спирачния апарат трябва да е свален и тогава да се мъча пак...
    Последно редактирано от bkunev; 19-05-14, 11:12.

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Свалих апарата, ама няма развиване. Мърда болта, ама съвсем малко. Запретнах маншона и наквасих с всичко налично. Взе да се заобля инбуса на болта. Ако не се преебе болта, ще се преебе резбата на апарата.

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Искам да вмъкна тук между заялите болтове и спирачки една голяма благодарност към Pesho74, който ме спаси от глупавото ми решение да си купувам ново електронно запалване. Оказа се че то е здраво, както и статора си е наред, но фабрично два от кабелите му са разменени и от там ми се е губел тока. След като ги размених (бял и черен) мотора запали веднага и си върви чудесно. Та ако си сменяте статора и не пали, пробвайте да размените белият и черният кабел преди да тръгвате да търсите проблеми другаде

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Колега Arai моляте ,око е възможно да публикуваш ,или да изпратиш на лични линк към обявата от сайта от където купи статора ,поне продавача вече е проверен ,а и цената която посочи е добра.
          Защото статора посъщия начин от саморазвилисе болтове се повреди.
          Благодаря.
          Трагичното не е смъртта, а животът, който
          хората живеят или не изживяват до смъртта си.
          Чарлз Буковски

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Стельо, изпращам ти нова обява от друг продавач, понеже тоя моя явно се е изхитрил и е вдигнал цената на 211лв. Тоя другия като му гледам рейтинга също е сигурен, не се притеснявай, и ще ти излезе около 100лв с доставката.

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Благодаря Arai.
              Трагичното не е смъртта, а животът, който
              хората живеят или не изживяват до смъртта си.
              Чарлз Буковски

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Казвам се Лъчо, приятно ми е

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  банда...то 43 долара хубаво, но с доставката и чакането, не става ли "дявол на магаре"....не е ли по-изгодно тук да се пренавие....питам от любопитство.
                  Последно редактирано от kalin3000; 23-05-14, 23:04.

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Наистина е по-лесно и по-изгодно да се пренавие,но обикновено магнитопровода на статора е толкова разкривен (снимка от пост 870 по -напред в темата),че е невъзможно.
                    Трагичното не е смъртта, а животът, който
                    хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                    Чарлз Буковски

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Първоначално публикуван от Arai Преглед на мнение
                      Искам да вмъкна тук между заялите болтове и спирачки една голяма благодарност към Pesho74, който ме спаси от глупавото ми решение да си купувам ново електронно запалване. Оказа се че то е здраво, както и статора си е наред, но фабрично два от кабелите му са разменени и от там ми се е губел тока. След като ги размених (бял и черен) мотора запали веднага и си върви чудесно. Та ако си сменяте статора и не пали, пробвайте да размените белият и черният кабел преди да тръгвате да търсите проблеми другаде
                      За нищо , нали за това сме мотористи - да си помагаме . Секторът за палене в звездата е навит от китаеца в обратна посока .

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Първоначално публикуван от kalin3000 Преглед на мнение
                        банда...то 43 долара хубаво, но с доставката и чакането, не става ли "дявол на магаре"....не е ли по-изгодно тук да се пренавие....питам от любопитство.
                        Може да се пренавие - зависи колко е разбита основата .

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Надъних днеска левия радиатор за пореден път и прокапа. На някой да му се намира ляв радиатор със забития датчик отзад отгоре?

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Имам радиатори за DRZ 400 S.

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              колеги на K-серията може ли да се сложи стартер

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Ааа, обратното може, ама така дали става?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X