Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
    Моят перка няма
    И моят нямаше но аз като съм си АМАТиоР му сложех.
    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Твоят е пенсионерски оригинално . Перката му е от завода .

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Е, явно аз съмо от клуба на пенсионерите При мен има перка, която не зная дали е заводска или е слагана допълнително, но през зимата съм я чувал няколко пъти да работи, когато мотора е бръмчал на място
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          И моя има перка. Чух я 2-3 пъти. Ама не съм му виждал лампата да свети. Май по-добре да не я виждам.

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            К и Е моделите нямат заводска перка .

            Коментар


            • От: До: Suzuki DRZ400

              Здравейте колеги,предварително се извинявам за това, че пиша тук, но мисля, че ще получа решение на проблема ми точно в тази тема . Карам дрз 400е 2006г. и имам следният проблем.На оста на предната гума имам 2 втулки вместо охлюв и втулка, дължината им е еднаква и диска ми опира в спирачния апарат.Също така установих, че самият диск е леко крив.Търся да закупя оригиналните охлюв и втулка за предницата.Ако има някой друго решение моля нека пише.Благодаря предварително.

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Айде и аз да забия един въпрос(пореден). Как да вдигна малко оборотите на празния ход? Че вчера в балкана истина на куче и му беше зорлям да ги държи после. Работи на смукач 5 мин. Зимата ще видя зора.

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Да се изкажа пак и аз. Значи, т.нар. "вдигане на оборотите" се осъществява от едно винтче, което се намира от лявата страна на мотора, където е карбуратора, но дали това е проблема? Според мен не е. Ако всичко е наред няма студен, няма топъл, работи си перфектно. Пак от собствен опит го казвам това, има хора тук, които разбират и могат да се изкажат компетентно.

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    едно бяло пластмасово??

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Няма пластмасово винтче на карбуратора.
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        На DRZ400S има пластмасово "винтче",карбуратор MIKUNI ,върти там,ама проблема с оборотите го търси на друго място.Това винтче е свързано с друго винтче посредством мека връзка.С него се регулират оборотите.
                        DRZ 400S

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Какво значи да го търся на друго място? Проблем ли е нещо? Запали си тогава(беше около 5 градуса и беше тотално студен) на смукач, поработи 3-4 минути и го върнах. Тръгнах и на всяко освобождаване гаснеше докато не минах около 1 км. След това нямаше грижа. Държи си оборотите. Пали от четвърт. Да не би да съм държал малко смукача? Колко време трябва да е на смукач? На първото положение го дърпам само...

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Аз когато го паля студен дърпам смукача до край и когато запали го връщам бавно до първата степен оставам го малко да поработи и тръгвам , до сега не съм имал проблеми.
                            Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Първоначално публикуван от pavlofff Преглед на мнение
                              Аз когато го паля студен дърпам смукача до край и когато запали го връщам бавно до първата степен оставам го малко да поработи и тръгвам , до сега не съм имал проблеми.
                              И аз правя същото и нямам проблеми.Колега bkunev провери си свеща.
                              DRZ 400S

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Ще я сменям. Опънах смукача на 1-та степен и след 1 минута го върнах и тръгнах. Стори ми се загрял. Угасна 2-3 пъти. След туй няма грижа. Въртях "кранчето" на оборотите. В крайна сметка пак там го оставих. Ще го видя. Може да не го изчаквам достатъчно.
                                Поздрави!!!

                                п.с. простете лаишките ми въпроси ама с XT-то ми беше по-лесно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X