Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Да се похваля и аз с новата дълго желана машина - Suzuki DRZ 400S Натиснете снимката за да я уголемите

Име:XL801365.jpg
Прегледи:2
Размер:197.2 КБ
ID:5387031Натиснете снимката за да я уголемите

Име:XL801366.jpg
Прегледи:2
Размер:161.0 КБ
ID:5387032Натиснете снимката за да я уголемите

Име:XL801367.jpg
Прегледи:2
Размер:178.8 КБ
ID:5387033
    Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Браво,страхотен е.Сега остава да послушаш Чичката и направиш изброените от него работи.
      Симеон Симеонов - 0878666200
      Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
      Suzuki - A way of life

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Мерси, има време колега днес го купих още не съм му се нарадвал , след някои друг ден може и това да стане
        Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Да ти е честит колега,и много да се слушате.Пак ще кажа,че изборът ти е правилен.
          DRZ 400S

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Мерси колеги
            Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Някой да е правил някаква модификация на ауспуха случайно?Много гаден звук има гърнето ми(което е оригиналното)...Не ми харесва.Не съм му слагал вата поради простата причина,че не е с дълга надупчена тръба която да минава през цялото гърне,а има цедчица накрая на тази тапа която се развива(не знам точното име).Мисля да сложа въпросната разпробита тръба или мрежа от сито и да увия с вата,и ако пак не стане зимам ново гърне.Идеи??
              Yamaha Dt 125 R > Suzuki DRZ 400 E > Beta Rev 3 "06" > KTM 520 EXC

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Взимаш изрядно гърне трета употреба .

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  При последното каране т.нар. swing arm пострада - нарани се до толкова, че според мен вече не може да се използва. Едно от болтчетата на задния пиньон взело, че се отвило и докато се усетя направило поразията... В тази връзка ще се купува нов - втора употреба. Гледам в Ибей има доста оферти на цени от 25 паунда до над 100, обаче въпросът ми е дали има промяна с годините, примерно дали от модел 2008 г. ще стане на 2000 г.? Като разглеждах обявите видях в една, че за моделите 2000-2005 е един и същ /така пише в обявата/, но не знам дали е вярно това. Също така дали от S модела може да се сложи на Е или в моя случай на К?

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от LightOfJah Преглед на мнение
                    При последното каране т.нар. swing arm пострада - нарани се до толкова, че според мен вече не може да се използва. Едно от болтчетата на задния пиньон взело, че се отвило и докато се усетя направило поразията... В тази връзка ще се купува нов - втора употреба. Гледам в Ибей има доста оферти на цени от 25 паунда до над 100, обаче въпросът ми е дали има промяна с годините, примерно дали от модел 2008 г. ще стане на 2000 г.? Като разглеждах обявите видях в една, че за моделите 2000-2005 е един и същ /така пише в обявата/, но не знам дали е вярно това. Също така дали от S модела може да се сложи на Е или в моя случай на К?
                    Да може.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Благодаря за бързия отговор . Ми освен да поръчвам..., ама сега пък видях в ибей търг без reserve и то за "rear shock, swing arm and link" , ще го пробвам, пък туко виж взема, че спечеля, ако ли не - има много оферти и противно на очакванията ми намирането на swing arm втора употреба май няма да е трудно, а и не е скъпо.

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Момчета, според вас нормално ли е да ми гори 7,5л на 100км смесено гора/шосе?... Навсякъде гледам хората пишат че им гори от 4,5 до 6 а моя някакъв много жаден излезе. Какво бих могъл да направя/регулирам за да спадне малко разхода? Поръчах си нова свещ Denso Iridium IU24 и се надявам от нея малко да се промени но сигурно има и други начини, нещо по карбуратора предполагам - джетове, ниво на горивото...

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Първоначално публикуван от Arai Преглед на мнение
                          Момчета, според вас нормално ли е да ми гори 7,5л на 100км смесено гора/шосе?... Навсякъде гледам хората пишат че им гори от 4,5 до 6 а моя някакъв много жаден излезе. Какво бих могъл да направя/регулирам за да спадне малко разхода? Поръчах си нова свещ Denso Iridium IU24 и се надявам от нея малко да се промени но сигурно има и други начини, нещо по карбуратора предполагам - джетове, ниво на горивото...
                          Разхода ти е нормален.На тези дето им горят по 4-6 не ги карат а се возят
                          на сушата и град помага

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            4 на 100 гори само на междуградско с преден пиньон поне 15 зъба и не много газ на 5та

                            Поради независещи от мен здравословни причини май ще се наложи да "преоблека" ДРЗ-а с улични дрешки

                            Та ако някой има огледала и мигачи, които не му трябват да свирне на едно лично За целта естествено ще си платя, ако се споразумеем.
                            Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Здравейте колеги
                              Днес докато си карах ДРЗ-та на свободна на оборот ми изгасна запали си нормално , обаче ми се стори , че 1-2 секунди след като запали се чува нещо от стартера все едно върти нещо, гасих го и го палих да видя дали ще се оправи в вървенето нямаше промяна всичко си беше нормално само при палене оставих го 1 час първия път като го запалих си беше всичко нормално след това пак се случи така , после го покарах и всичко си е нормално. Или пък до сега не съм забелязвал този шум.
                              Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Естествено , че ще се чува щом продължаваш да държиш натиснато копчето на стартера , след като двигателя вече е запалил.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X