Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Първоначално публикуван от Arai Преглед на мнение
    Привет на всички :-) Преди седмица и аз се присъединих към ДРЗ-групата и съм невероятно доволен от избора си.
    Малко ме плашеха коментарите че бил слаб, но се оказа че е точно това което търся. Макар че слизам от CBR929, мотора ми е перфектен.
    Търся си в момента тава за под двигателя ама не мога да прежаля 200лв за едно парче алуминий (от ибей е офертата). Да кажете някаква по евтина алтернатива?...
    Ето и две снимки на хубавеца (-:
    Честито!
    Снемаш размерите на тава, която ти харесва, купуваш 5мм алум. ламарина, кроиш, заваряваш и евтиният вариант е готов.

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      Честито! Много добър избор си направил за марка и модел.
      Some call it a hobby, we call it a way of life!
      Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Честито! Моторът изглежда доста расов . Дрз-а ми беше един от любимите мотори! Със здраве да му се кефиш! Поздрави!
        09 YZ290F Athena BB

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Честито колега,добре дошъл в отбора на DRZ.
          DRZ 400S

          Коментар


          • Re: Suzuki DRZ400

            Понеже съм фена на ДРЗ - тките имам един въпрос той е: Защо по двигателя не пише нищо нито Сузуки нито нещо друго свързано с марката ... а на ДР 600 пише Сузуки .. просто ми е любопитно и се надявам скоро да съм притежател на тази невероятна машинка ....

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
              Честито!
              Снемаш размерите на тава, която ти харесва, купуваш 5мм алум. ламарина, кроиш, заваряваш и евтиният вариант е готов.
              Написано на един ред изглежда толкова лесно :-) Обаче...нямам тава на която да взема размерите, незнам откъде да взема малко парче алуминий (всички оферти за за 2х1 метра и са по 80-100лв),
              рязането ще го измисля, но пък нямам как да го заваря... Къде съм тръгнал бос из драките направо :-) Абе ще ми отнеме доста, обаче като я направя, ще ви пусна едни размери да ги има тук,
              за бъдещите поколения дето се вика. И благодарско за пожеланията

              Коментар


              • От: Re: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от slav98 Преглед на мнение
                Понеже съм фена на ДРЗ - тките имам един въпрос той е: Защо по двигателя не пише нищо нито Сузуки нито нещо друго свързано с марката ... а на ДР 600 пише Сузуки .. просто ми е любопитно и се надявам скоро да съм притежател на тази невероятна машинка ....
                Не си гледал където трябва На моя си пише

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Имам още един въпрос .. Как да си улекотя ДРЗ-та понеже е 130 кг .. S версията ?

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от slav98 Преглед на мнение
                    Имам още един въпрос .. Как да си улекотя ДРЗ-та понеже е 130 кг .. S версията ?
                    Махни двигателя

                    Според теб колко по лек може да си направи и какво има излишно.

                    По лесно става ти да позаякнеш.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Първоначално публикуван от slav98 Преглед на мнение
                      Имам още един въпрос .. Как да си улекотя ДРЗ-та понеже е 130 кг .. S версията ?
                      Като се отървеш от този и си купиш подходящия.
                      За по-лесен и резултатен вариант не се сещам.
                      "К" версията е 113кг.

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        Колеги, трябват ми огледала от ДР - ДРЗ. Някой ако има излишни, нека да ми пише на ЛС.

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Здравейте, колеги! От скоро имам DRZ 400 и днес ми се случи да си полегна в гората в една малка локва, след което моторът не поиска да запали. Като пълен новобранец бих искал да запитам има ли някаква техника на палене след като моторът ти е бил в легнало положение. Мотора е К версията само с ритач. Шансът да се е намокрила свещТа или електрониката е минимален, защото локвата беше не повече от 10 см дълбока. Благодаря ви предварително.

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            ДРЗ модефикация К има топъл смукач с който се пали мотора като се задави след падане.
                            [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Дълго търсих микрофишове за ДРЗ400С обаче никъде не ги намерих във вида в който исках, затова реших да си ги направя сам. Споделям
                              ги тук за всички, на които могат да им потрябват. След всяка картинка има описание на частите, заедно с фабричните им номера по
                              които можете да ги търсите в каталозите на Сузуки. Ето и линка

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                                Като се отървеш от този и си купиш подходящия.
                                За по-лесен и резултатен вариант не се сещам.
                                "К" версията е 113кг.
                                Това е и най-евтиния вариант също така. Иначе за да се олекоти S версията трябва само да смениш:
                                - резервоара
                                - предницата
                                - махане на трип компютъра
                                - махане на всички пътни аксесоари (огледала, мигачи и т.н.)
                                Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X