Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DRZ400

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Suzuki DRZ400

    Пачароз,

    това дето ти е на 9тата снимка афтър маркет капак ли е или не? И какво е това чудо на 8мата снимка дето е над калника - за сефте виждам подобно
    Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

    Коментар


    • От: Suzuki DRZ400

      На 9-тата снимка е ханд мейд афтърмаркет капак който да поеме удара първи, а на 8-мата това е демпфер на фирмата W.E.R. който е доста често използван при ДРЗ.
      http://www.werproducts.net/WER-Steering-Damper.html
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • От: Suzuki DRZ400

        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
        На 9-тата снимка е ханд мейд афтърмаркет капак който да поеме удара първи, а на 8-мата това е демпфер на фирмата W.E.R. който е доста често използван при ДРЗ.
        http://www.werproducts.net/WER-Steering-Damper.html
        Точен отговор.
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • От: Suzuki DRZ400

          Мерси за бързите отговори

          Аз купих за моя цял карбонов капак. За съжаление намерих само за откъм лоста на скоростите и предстой да се инсталира тези дни, та ако имам възможност ще го снимам да ви го покажа, но трбва да мисля и за нещо отгоре му, за да не отиде още на първото по-сериозно странично падане. Проблема е че ако се сложи допълнително метална пластина (алуминиева да речем), трябва да го мисля с какво точно да се лепи, защото самият карбонов капак е страшно гладък откъм външната страна.

          Питах за на Пачароза хенд мейда, защото повечето допълнително лепени пластини върху капака, които съм виждал са под формата на полукръг и не обхващат целия капак, а само до там до където лосчето би могло да има допир с капака, но за ДРЗ може би това е една идея по-добра защита.
          Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

          Коментар


          • От: Suzuki DRZ400

            Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение

            Питах за на Пачароза хенд мейда, защото повечето допълнително лепени пластини върху капака, които съм виждал са под формата на полукръг и не обхващат целия капак, а само до там до където лосчето би могло да има допир с капака, но за ДРЗ може би това е една идея по-добра защита.

            Аз много падам затова са цели.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: Suzuki DRZ400

              Колеги от няколко дни съм на темата "жила за газ". Е в тази връзка срам не срам искам да попитам, на ДРЗ-та му излизат две жила от ръчката на газта, едното за карбуратора, а другото???
              SUZUKI DRZ SuperMoto

              Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

              Коментар


              • От: Suzuki DRZ400

                Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                Колеги от няколко дни съм на темата "жила за газ". Е в тази връзка срам не срам искам да попитам, на ДРЗ-та му излизат две жила от ръчката на газта, едното за карбуратора, а другото???
                На всички 4 -ви мотори има 2 жила,едното подава газта другото я връща.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Suzuki DRZ400

                  Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                  На всички 4 -ви мотори има 2 жила,едното подава газта другото я връща.
                  Да ти кажа честно, на ДРЗ-та го забелязах, но като си спомням на КТМ-а беше едно, така че там нещата май стоят по друг начин.Я ми кажи по-точно, как действа второто жило, което връща газта???
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • От: Suzuki DRZ400

                    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                    Да ти кажа честно, на ДРЗ-та го забелязах, но като си спомням на КТМ-а беше едно, така че там нещата май стоят по друг начин.Я ми кажи по-точно, как действа второто жило, което връща газта???
                    По същия начен като първото.Кото подаваш първото се опъва второто отпуска.И КТМа го има но твоя е лецинзиран в БГ.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • От: Suzuki DRZ400

                      Ахаааа, благодаря ти
                      SUZUKI DRZ SuperMoto

                      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                      Коментар


                      • От: Suzuki DRZ400

                        След доста ровене из нета в някои сайтове, Е версията я дават мокър картер(wet sump). А шосейните версии са си със сух картер(dry sump) Ето примерно този :
                        http://www.suzukicycles.com/Product%...ory=off%20road

                        Което разбира се на мен не ми се вярва да са с различна система на мазане,особенно Е версията.По скоро да е обратното,т.е. по нужно ще за Е версията дае сух картер!
                        Ако са с различни системи на мазане,само разликата в помпата ще е разход за сузуки,да правят две различни помпи за омасляването!
                        Последно редактирано от Червиляка_; 12-11-10, 10:39.

                        Коментар


                        • От: Suzuki DRZ400

                          Здравейте момчета,имам проблем.Не можях да намеря кой да ми смени ангренажната верига и решихме с един приятел които се занимава с ремонт на двигатели да го направим но проблема му е че никога не е сменял верига на Сузуки дрз400.Ако някой има повече инфо дали има тънкости и какви са те ще бъда много благодарен

                          Коментар


                          • От: Suzuki DRZ400

                            Първоначално публикуван от georgio Преглед на мнение
                            Здравейте момчета,имам проблем.Не можях да намеря кой да ми смени ангренажната верига и решихме с един приятел които се занимава с ремонт на двигатели да го направим но проблема му е че никога не е сменял верига на Сузуки дрз400.Ако някой има повече инфо дали има тънкости и какви са те ще бъда много благодарен
                            Мисля че ви казах,отидете на майстор.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • От: Suzuki DRZ400

                              Вчера сменях единия от двата странични капака на двигателя с карбонов, та се надявам скоро да пусна снимки да видите, но срещнах малко досаден проблем когато тръгнах да точа маслото от двигателя - предният болт за източване на маслото (този в основата на рамата, а не този под двигателя) се оказа с изронена резба и никакъв ключ или камък от гидорето не може да го захване.

                              Както знаете това болче се намира точно между кривката на ауспуха и не мога нито да прережа главата на болта с флекс/ножовка, за да го отвия с права отверка, нито да го развия с някакъв инструмент. Честно казно не ми се и занимава да разглабям ауспуха, заради тая глупава пробка за източване. Гледах и тая тема:

                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...5+%E1%EE%EB%F2

                              ...ама да тръгна да разпробивам точно там или да заварявам гайки ми се вижда твърде рисковано

                              Та въпроса ми е как мислите - дали да свалям ауспуха или има някоя хитринка в случчая за това усукано място?
                              Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                              Коментар


                              • От: Suzuki DRZ400

                                Първоначално публикуван от Чичка Преглед на мнение
                                (този в основата на рамата, а не този под двигателя) се оказа с изронена резба
                                Предполагам си искал да кажеш,че му е изронена главата, а не резбара.Според мен свалянето на ауспуха няма да ти отнеме повече от 10 мин.така ,че по добре го свали и си го направи добре за да ти е по удобно и за напред.
                                0888 074 049

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X