Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полицеиски мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Жоро,

    Да не пропуснеш Бузлуджа тази година.

    Парламентарните представления предполагат повече нервни полицаи и БСП агитки. Сиреч тази година може и да Те последват по камъните.
    Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

    Коментар


    • #17
      Че може и да се разберете със Серьогата да покарате заедно. А после ние всичките ще ти говорим на Вие, щото само ти ще си бил лидер на министър-председател, а ние сме проздъ електорат, мда. А може да го пуснеш него пръв, той нали обича да е главен, пък ти пак ще можеш после да си пиеш с нас))

      Коментар


      • #18
        Е, как ще го пропусна?! Пак бях там!
        Но днеска бяха само КАТ с едни MZ-чета, та ми беше жал да ги разигравам.
        Иначе бабки и дядки имаше на корем и постоянно хвърчаха линейки, щото ги бяха предупредили да си стоят на сянка, ама те след Серьожа, та след Серьожа! Твърд електорат, ей И сергия до сергия! Подсилваха ги с бонбончета, локум, кебапчета, че на едно място мярнах и кислородни апарати.
        Стефане, идеята ти да "покараме" по урвата със Сергей никак не беше лоша, ама не се видяхме за жалост!
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #19
          ) Сигурно догодина трябва да направим засада от рано) Ти що бегаш от наште момчета, бе суяк? Я газ, п ... майна, и да си долу в бригадата преди сички. Дайте му газ бе, от сергията!
          Кви такива кислородни апарати? Да не би да ни трябват и на нас?

          Коментар


          • #20
            ...

            Повечето полицейски мотори са БМВ-та ... виждал съм и Р850Р, освен тях има известно количество Ямаха ФЗ-750 (20 клапана, 106 коня) и също съм виждал Хонда ЦБ-Х750 ... Гледал съм за Щатите че Харли правят специално мотори за полицията - тунинговани, затова допускам, че и на нашите полицаи са такива - нали са дарения от западни полицейски служби (е ... ама са на по 15 години)
            Сигмите си карат нови Ф-650, но май са си серийно изпълнение...

            http://barba.atspace.com/cbx750.htm
            ето полицейската Хонда ... снимана пред Хилтън
            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

            Коментар


            • #21
              Гледах един документален филм за полицейските Харлита в щатско. Специална изработка, по-мощни, по-здрави от серийните и въпреки 360-те си килограми казват, че са много повратливи и лесни за управление, имаше демонстрация на полигон и деиствително на пръв поглед показват добра повратливост, само дето степенките и другите джаджи долу ниско не позволяват голям наклон при завой
              А пък тези които не стават за патрулиране(амортизирани) ги пращат на полигона за обучение на новобранци, а пък вече и за там когато не стават ги продават на търг и най-интересното е, че ги разземат като топъл хляб и то на не много тънка цена, понеже били специална поръчка /по-здрави и по-мощни/ и от магазин неможеш да си купиш такъв сериен. Даваха кадри с опашка от хора на търговете.

              Коментар


              • #22
                ето този готин полицай щракнах снощи докато се разхождах:



                който преследваше да арестува тази мацка:



                докато аз се заглеждах по този красавец:

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X