Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha XT 400 или DT 125 2Т ????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha XT 400 или DT 125 2Т ????

    Здравейте , колеги !!
    Не съм съвсем нов в offroad "занаята" ... имам няколко шева и доста синки от преходи по "хард" места ..
    Но от известно време ме мъчи един въпрос .. а именно защо съм такъв глупак ,че си продадох WR-a (125 4T ) както и да е намирам отговор в това ,че ме мързеше да го правя защото му бех видел сметката ... Както и да е това беше страничният въпрос ... главният въпрос е : "С какво аджеба да го сменя ... от една страна ми се кара 125 поради ред причини ... свикнал съм горе долу 125-ците .. по леки са мисля че.. и т.н .. от друга страна ... искам ново нещо ,голямо и мощно .. и го намирам в лицето на XT 400 ..
    Та въпроса ми е ... Кое от 2 те да взема ... ? Ще се кара само по чукари , кал , прах , полянки и горички .. чат-пат и рекички ...
    Моля ви .. дайте ми няколко съвета .. като по "мъдри " и стари ендуристи ..

  • #2
    От: Yamaha XT 400 или DT 125 2Т ????

    Е то ХТ400 не е бъш от най новите, стига да не е излязла някоя модификация, но до колкото си спомням тази модификация се произвежда от 82-3 до към 95-6 година. Не знам какъв екземпляр точно си намерил. Е може и аз да съм в грешка де.
    Иначе лично бих предпочел 400сс.

    Коментар


    • #3
      От: Yamaha XT 400 или DT 125 2Т ????

      Dr250R, klx 250, ttr 250.... Гледай състоянието на мотора и хт400 да е трябва да попаднеш на мотор в добро състояние, като сузуки др250Р имат най-здравите двигатели в този клас

      Коментар


      • #4
        От: Yamaha XT 400 или DT 125 2Т ????

        Първоначално публикуван от AvG Преглед на мнение
        Здравейте , колеги !!
        Не съм съвсем нов в offroad "занаята" ... имам няколко шева и доста синки от преходи по "хард" места ..
        Но от известно време ме мъчи един въпрос .. а именно защо съм такъв глупак ,че си продадох WR-a (125 4T ) както и да е намирам отговор в това ,че ме мързеше да го правя защото му бех видел сметката ... Както и да е това беше страничният въпрос ... главният въпрос е : "С какво аджеба да го сменя ... от една страна ми се кара 125 поради ред причини ... свикнал съм горе долу 125-ците .. по леки са мисля че.. и т.н .. от друга страна ... искам ново нещо ,голямо и мощно .. и го намирам в лицето на XT 400 ..
        Та въпроса ми е ... Кое от 2 те да взема ... ? Ще се кара само по чукари , кал , прах , полянки и горички .. чат-пат и рекички ...
        Моля ви .. дайте ми няколко съвета .. като по "мъдри " и стари ендуристи ..
        Ама и ти голямо сравнение направи,имаш ли си изобщо на идея какво представлява хт 400,е аз ще ти обясня,това е все едно волга с двигател на трабант.ДТ 125 го превъзхожда в пъти.

        Коментар


        • #5
          От: Yamaha XT 400 или DT 125 2Т ????

          Колега , мотора е "96 ... Утре ще ходя да му видя състоянието
          Не разбрах само за сравнението ... аз не правя сравнение .. не ме мисли за толкова " бос " , Моля !! Исках само съвет ... )

          Коментар


          • #6
            От: Yamaha XT 400 или DT 125 2Т ????

            Има два съвсем различни модела ХТ 400 . Първият ( старият ) е истинският . Вторият ( новият ) се води Е модел , защото е със стартер . Той е с купе на 600 и много слаб двигател . Наистина е : " нов и голям " но изобщо не е мощен .

            Коментар


            • #7
              От: Yamaha XT 400 или DT 125 2Т ????

              Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
              Има два съвсем различни модела ХТ 400 . Първият ( старият ) е истинският . Вторият ( новият ) се води Е модел , защото е със стартер . Той е с купе на 600 и много слаб двигател . Наистина е : " нов и голям " но изобщо не е мощен .

              Вярно е но първият се открива само на луната.

              Коментар


              • #8
                От: Yamaha XT 400 или DT 125 2Т ????

                Той иска : "нов , голям и мощен" - първият не става .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X