Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: KTM EXC 200

    Чакаме пачия крак да даде фира,че и ти да се оплачеш фен съм на този KTM може пък да решиш някога да го продаваш знае ли човек.

    Коментар


    • #47
      До: KTM EXC 200

      еххххх уцелихме мотори с теб митков
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #48
        До: KTM EXC 200

        ...НИЕ С 4Т ДА ВЪЗДИШАМЕ ИЛИ ДА СМЕНЯМЕ МОТОРИТЕ НЕ РАЗБРАХ .А И ЕДИН ВЪПРОС, КАКЪВ ХОНОРАР ВЗИМАТЕ НА РЕКЛАМЕН ПРОДУКТ, РЕКЛАМАТА МНОГО ЯКА ...

        Коментар


        • #49
          До: KTM EXC 200

          Е ти пък рекламата ,,пачия крак не го бива иначе маи друго всичко му е в ред

          Коментар


          • #50
            До: KTM EXC 200

            Първоначално публикуван от ADA Преглед на мнение
            ...НИЕ С 4Т ДА ВЪЗДИШАМЕ ИЛИ ДА СМЕНЯМЕ МОТОРИТЕ НЕ РАЗБРАХ .А И ЕДИН ВЪПРОС, КАКЪВ ХОНОРАР ВЗИМАТЕ НА РЕКЛАМЕН ПРОДУКТ, РЕКЛАМАТА МНОГО ЯКА ...
            За рекламата не знам, но май всичко е в задкормилното устройство... Той KDX-а излезе едни гърди напред след mitkov! Сега освен да чакаме да си намери някой ОЩЕ ПО-ДОБЪР мотор!

            Коментар


            • #51
              До: KTM EXC 200

              Здрав е KDX-а да знаеш незнам кои го е мислил и как ама държи на юркане само бензин да има

              Коментар


              • #52
                До: KTM EXC 200

                Любопитно ми е какво е това "вълшебно" бутонче и за какво служи? Няква карта ли пуска...
                Иначе супер е моторчето, евала!
                KTM Fen

                Коментар


                • #53
                  До: KTM EXC 200

                  Първоначално публикуван от Daniel Gyorev Преглед на мнение
                  Любопитно ми е какво е това "вълшебно" бутонче и за какво служи? Няква карта ли пуска...
                  Иначе супер е моторчето, евала!
                  Не съм сигурен, но май някъде се споменаваше, че от това бутонче се сменят режимите на двигателя (посредством електрониката), но пак казвам, може и да бъркам
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • #54
                    До: KTM EXC 200

                    Ми пише Map select... нз, остава да чакаме някой по-запознат да ни каже.
                    KTM Fen

                    Коментар


                    • #55
                      До: KTM EXC 200

                      Копчето е за запалването което е Кокусан и има две опции за сухо и мокро време.
                      MG RACING

                      Коментар


                      • #56
                        До: KTM EXC 200

                        Ей, накара ме да преровя цялата тема , обаче правилно съм запомнил
                        Виж: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...0&postcount=35

                        и по-точно " -7 мо бутон за превключване режима на електрониката от ктм хард партс"

                        Докато съм писал, Станислав и той е писал , че даже и с обяснение
                        Hristo Draganov
                        http://htftp.domainbg.com/HD/

                        И аз искам България чиста ! ! !

                        Коментар


                        • #57
                          До: KTM EXC 200

                          Аз видях, какво е написал митков, ма не ми стана ясно, сега от обясненията на Станислав, разбрах... това ми трябваше
                          KTM Fen

                          Коментар


                          • #58
                            До: KTM EXC 200

                            ботона е с 2 положения
                            ако има верига електрониката работи на режима както си е и по-принцип, заводски. на отворено положение е soft режима при който се променя предварението на запалването от електронното и тогава двигателя не влиза толкова рязко в оборот иначе силата и въртящия момент не се променят.
                            общо взето разликата е малка и в сухо време почти не се усеща. по камънаци и кални терени обаче има разлика, мотора става по плавен и по предвидим съотвенто и по лесен за управление, също така не влиза така бързо в обороти което е добре за калта, общо взето започва да заприличва на 4-тактов
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • #59
                              До: KTM EXC 200

                              Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                              .........................започва да заприличва на 4-тактов
                              Ми що се мъчите с копчета бе Краси а не си вземете направо 4тактови

                              Коментар


                              • #60
                                До: KTM EXC 200

                                И аз тва се чуда... А...колко километра карат до основен ремонт тия ктм-и, приблизително?
                                KTM Fen

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X