Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

    Молба за помощ. Предницата ми е ф45мм,единия кол работи на компресия, другият - на задържане. Трябва ми сервизна книжка за нивата на маслото и характеристика за пружината.Бях намерил за ехс 125 98г,но я изгубих и сега не мога да я открия в нета.
    Последно редактирано от viki terzieva; 26-07-11, 22:29. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише отделно от глагола - например "не мога"

    Коментар


    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

      Колега проверили в темата за мануалите не може да няма твоя модел мотор.
      А и така няма как да ти помогнем като не дадеш поне година и модел!
      KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

      Коментар


      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

        за модел ми излизаше ехс 125 96г.В мануелите ми излизат от 99г нагоре.А точните данни ги открих в сайт за лубриканти,но сега не го отваря.

        Коментар


        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

          Колеги кажете от какво може да се окислява кабела на свещта.Онзи ден ми направи проблем и когато отвих лулата видях че кабела е окислен резнах го малко и се оправи.
          Влага ли влиза.
          KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

          Коментар


          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

            Ти сам си си отговорил-влиза вода!По-внимателно с водоструиката,и има спреи против влага,ползваи го!!!

            Коментар


            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

              Първоначално публикуван от fichi Преглед на мнение
              за модел ми излизаше ехс 125 96г.В мануелите ми излизат от 99г нагоре.А точните данни ги открих в сайт за лубриканти,но сега не го отваря.
              Мисля, че ти трябва това.
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                Митков,какво стана с експеримента ти с маслото.Яко ме заинтригува с тази тема,а сега никакъв не пишеш.
                Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                Коментар


                • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                  Ей ,ама тия от наща марка не се спират .


                  http://www.youtube.com/watch?v=Jd7VY...ayer_embedded#!
                  Последно редактирано от Chinela; 07-09-11, 20:43.
                  Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

                  Коментар


                  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                    Този в клипа с 66 номер е Тадеуш Блазусиак.

                    Коментар


                    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                      И аз предадох отбора на "тракторите", и преминах към "миксерите" Сега да видим разликите....
                      На първо време цвайката е бая по-лека....

                      http://www.google.bg/imgres?q=exc+30...w=1024&bih=601
                      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                      Суперскан България www.decbg.com
                      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                      Коментар


                      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                        Честито. Безавариина и със здраве да си караш миризливката. Интересно ми е да си кажеш мнението след като я покараш 2-3 пъти как ти се струва спрямо 4т-то.
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар


                        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                          Честито ! Очакваме впечатления !
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                            Ами впечатленията са за много лек и мноооого силен мотор. И по двата показателя, предишното ми EXC 450 не може да се сравни въобще.
                            Единствения проблем за сега е, че още не мога да се оправя с джетинга.Пробвах всякакви варианти и все като на богата смес идва. Мотора тръгва много добре, но после като подадеш повече газ, има едно сплитане което така и не мога да оправя за сега. Някой ако има идеи-да казва.
                            Окачването е супер, няма какво повече да се желае. Ще добавям впечатления....
                            0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                            Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                            Суперскан България www.decbg.com
                            Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                            Коментар


                            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                              Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                              Ами впечатленията са за много лек и мноооого силен мотор. И по двата показателя, предишното ми EXC 450 не може да се сравни въобще.
                              Единствения проблем за сега е, че още не мога да се оправя с джетинга.Пробвах всякакви варианти и все като на богата смес идва. Мотора тръгва много добре, но после като подадеш повече газ, има едно сплитане което така и не мога да оправя за сега. Някой ако има идеи-да казва.
                              Окачването е супер, няма какво повече да се желае. Ще добавям впечатления....
                              Свържи се със Сухой27 от форума, той е твоят човек по тея въпроси.
                              Цяло лято експериментира с какво ли не, докато постигне нирваната на този двигател.

                              Бай да уей, ЧЕСТИТО.

                              Коментар


                              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                                Джетинга аз си го правя по менюала. Сега из Стара Планина събота и неделя сутрин когато беше по-хладно се усещаше това тъпчене на едно място, ама и в предвид прехода от х.Узана до н.Емине рядко карах на повече от половин газ и пак едва едва стигаше бензина за преходите между бензиностанциите. Иначе когато така ми тъпче на място си припомпвам няколко пъти газта и изчиства, ама това може да става и защото основно не карам с много газ.
                                Иван Маринов
                                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                                ЕНДУРО ВАРНА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X